اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
دوستان کسی با شبانه صبا مشکل نداره؟
ماله من یک شب در میون قاط میزنه وسطای شب قطع میشه کانکت هم نمیشه
آخرای شب پینگ صبا نت معمولا میره بالای 2000!برای همین هم هستش که استفاده ازش عملا غیر ممکن میشه!اما اینکه دیگه وصل نشه رو نه...

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
آخرای شب پینگ صبا نت معمولا میره بالای 2000!برای همین هم هستش که استفاده ازش عملا غیر ممکن میشه!اما اینکه دیگه وصل نشه رو نه...
عزیز من هر شب با صبا 1 گیگ دانلود دارم
دوروبر 100 k سرعت میده
در ضمن من با صبا 1 مگ پینگم به باکو 80 بود

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دقيقا از وقتي اكانت شبانه فعال ميشه تا وقتي inactive بشه بنده افت شديد سرعت در اكانت معمولي صبا دارم! خود شبانه هم لا اقل اينجا خوب نيست ...
پ.ن : اينجا=اصفهان! :d

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کلاً اون ساعت همه دارند دانلود می کنند و فکر کنم این ها هم یکسری از پهنای باند رو غیرفعال میکنند. احتمالاً اون قسمت دارند یک دزدی چیزی انجام میدند .. شاید میفروشند به جای دیگه و شاید هم از سرویس دهنده نخریده اند .

سر ساعت هم قطع میکنه و برخی مواقع دوباره کانکت نمیشه، من دیگه حس دانلود ندارم و گرنه میرفتم سراغ یک جای دیگه.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
میخوای مودم بخری برای یک عمر!پاشو برو پاساژ پایتخت از همه مطمئن تر و بهتره و ارزون تره!اینو من میگم که توی 3 ماه 6 تا مودم برای دوستان خریدم و تهران رو با کفشام جاو زدم:d
یک روزه چیز بازی در نیار برو تا اونجا:d(شوخی بود ناراحت نشی)

:biggrin1:
چند جا قیمت گرفتم 70-75 تومن میدادن....
دوستان به نظر شما خوبه یا نه؟ یعنی قیمت توی بازارش همینه؟؟ بعد همشون گارانتی معتبر دارن دیگه؟؟

راستی یه نکته ی دیگه قابل پرسشه! من از شاتل میخوام سرویس بگیرم, نوشته که سرعت بالا گواهی و مدرک "فلان" میخواد! حالا میخوم بدونم الکی یه چیزی نوشتن یا حتما میخوان؟؟ اگر میخوان میشه راهنمایی کنید من که ندارم اون مدارک رو چه کنم؟؟ ممنون میشم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان این شاتل خیلی باحاله:d
شبا که مجانی میشه سرعت از 25 به 35 انتقال میابه و پینگ هم هیچ تغییری نمیکنه و مانند صبح ها روی 150 هست.
جمعه ها هم که بازم مجانی هست دانلود سرعتش همون 25 هست و پینگشم همون 150.
راستی الان شرکتی هست پینگ زیر 150 بده؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان به نظر شما خوبه یا نه؟ یعنی قیمت توی بازارش همینه؟؟ بعد همشون گارانتی معتبر دارن دیگه؟؟

راستی یه نکته ی دیگه قابل پرسشه! من از شاتل میخوام سرویس بگیرم, نوشته که سرعت بالا گواهی و مدرک "فلان" میخواد! حالا میخوم بدونم الکی یه چیزی نوشتن یا حتما میخوان؟؟ اگر میخوان میشه راهنمایی کنید من که ندارم اون مدارک رو چه کنم؟؟ ممنون میشم:biggrin1:

دوست عزیز اینجا(اهواز) تمام سرویساش از 128 تا 512 سرعتشون یکی هست همگی 60 (روز وشب)

یکی از دوستام که با گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه سرویس 512 آرت گرفته بود که سرعت دانلودش 60 بودش.

یک ماه پیش سرویس 128 گرفت سرعت دانلودش باز 60 هستش وفقط سرعت آپلودش امده پایین. که اون هم مهم نیست.

شما هم اگه میخواستی بگیری 128 بگیری مطمیین باشه سرعت به اندازه 512 هستش.

از نظر شرکت شاتل حجم دانلود مهم هستش نه سرعت دانلود!!!

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوست عزیز اینجا(اهواز) تمام سرویساش از 128 تا 512 سرعتشون یکی هست همگی 60 (روز وشب)

یکی از دوستام که با گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه سرویس 512 آرت گرفته بود که سرعت دانلودش 60 بودش.

یک ماه پیش سرویس 128 گرفت سرعت دانلودش باز 60 هستش وفقط سرعت آپلودش امده پایین. که اون هم مهم نیست.

ممنون بابت راهنمایی....اتفاقا یکی از دوستانم هم یه همچین چیزی میگفت!
دوستان تهرانی که تست کردن اطلاع در این مورد دارن؟؟
راستی پینگشون که تفاوتی نداره؟؟
با PS3 چطور؟ 128 با PSN و بازی هاش مشکلی نداره؟؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ممنون بابت راهنمایی....اتفاقا یکی از دوستانم هم یه همچین چیزی میگفت!
دوستان تهرانی که تست کردن اطلاع در این مورد دارن؟؟
راستی پینگشون که تفاوتی نداره؟؟
با PS3 چطور؟ 128 با PSN و بازی هاش مشکلی نداره؟؟
من شاتل دارم و برای بازی های ps3 خیلی خوب هست.
بدون لگ.
تهرانم.
سرویس معمولی هم گرفتم.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh

آقا شما اهوازی اینطوریه مطمئنی همه جا این طوریه ؟ یعنی مطمئنی همه شهر ها سرویس های شاتل 128ش با 512ش از نظر دانلود فرقی نداره ؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
آقا شما اهوازی اینطوریه مطمئنی همه جا این طوریه ؟ یعنی مطمئنی همه شهر ها سرویس های شاتل 128ش با 512ش از نظر دانلود فرقی نداره ؟

چند وقتی که شیراز هم بودم به همین صورت بود.

با این تفاوت که از ساعت 1 تا 7 صبح که ساعات رایگان شاتل بودن سرعت بالای 100 میرفت.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad

ها اره 604 g این قیمته دیگه تابستون بالای 100 بود دادا:d
درباره این سرویس هاش والا بگم بستگی به منطقه مخابراتی داره مثلا من الان سرعتم ثابت 22 هست که 128 دارم دوستم 4 کوچه پایین تر سرویس 192 گرفته سرعتش 30 هست:d
اما ممکنه منطقه مخابراتی دیگه شبا سرعتش زیاد میشه که میگن اون برای سرویس ECO هستش!من که چیزی تجربه نکردم:d
درباره پینگ والا شاتل میگن تو ایران از نظر پینگ بهترینه و من تست کردم!البته باز به منطقه مخابراتی شما بستگی داره!(مملکت شیر توشیریه:d)
درباره مدرک والا شما فامیل دانشجویی یا بقالی کارخونه داری نداری:d؟
چون هم کارت دانشجویی قبوله هم سربرگ کارخونه و تولیدی و. این طور کارا!
حالا یک ماه تست کن ببین اگه سرعتت نجومی نبود برو 256 بگیر.مدرکم جور کن.
بهترین و ست ترین مودم برای شاتل همین Asus هستش.
هفته پیش برای دوستم خودمون راحت نصب کردیم یک حالی دادا:d

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ها اره 604 g این قیمته دیگه تابستون بالای 100 بود دادا:d
درباره این سرویس هاش والا بگم بستگی به منطقه مخابراتی داره مثلا من الان سرعتم ثابت 22 هست که 128 دارم دوستم 4 کوچه پایین تر سرویس 192 گرفته سرعتش 30 هست:d
اما ممکنه منطقه مخابراتی دیگه شبا سرعتش زیاد میشه که میگن اون برای سرویس ECO هستش!من که چیزی تجربه نکردم:d
درباره پینگ والا شاتل میگن تو ایران از نظر پینگ بهترینه و من تست کردم!البته باز به منطقه مخابراتی شما بستگی داره!(مملکت شیر توشیریه:d)
درباره مدرک والا شما فامیل دانشجویی یا بقالی کارخونه داری نداری:d؟
چون هم کارت دانشجویی قبوله هم سربرگ کارخونه و تولیدی و. این طور کارا!
حالا یک ماه تست کن ببین اگه سرعتت نجومی نبود برو 256 بگیر.مدرکم جور کن.
بهترین و ست ترین مودم برای شاتل همین Asus هستش.
هفته پیش برای دوستم خودمون راحت نصب کردیم یک حالی دادا:d

بازم ممنون بابت پاسخگویی:smile:
چرا فامیل دانشجو دارم ولی میشه بگید چه مدرکی (اسم مشخصش) هست و چه جوری میشه سرشون شیره مالید؟:biggrin1:
راستی یه نکته!
تو این صفحه:
http://www.shatel.ir/content/view/107/36/lang,fa_IR/index.html
نوشته:
"مطابق قوانين سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، سرويس‌هاي داراي سرعت بالاتر از 128 كيلوبيت تنها براي اشخاص حقوقي و نيز جامعه علمي، دانشگاهي و تحقيقاتي كشور قابل ارايه است."

منظورش از افراد حقوقی کیا هستن؟ کارمندان دولت رو شامل میشه؟؟

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بازم ممنون بابت پاسخگویی:smile:
چرا فامیل دانشجو دارم ولی میشه بگید چه مدرکی (اسم مشخصش) هست و چه جوری میشه سرشون شیره مالید؟:biggrin1:
راستی یه نکته!
تو این صفحه:
http://www.shatel.ir/content/view/107/36/lang,fa_IR/index.html
نوشته:
"مطابق قوانين سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، سرويس‌هاي داراي سرعت بالاتر از 128 كيلوبيت تنها براي اشخاص حقوقي و نيز جامعه علمي، دانشگاهي و تحقيقاتي كشور قابل ارايه است."

منظورش از افراد حقوقی کیا هستن؟ کارمندان دولت رو شامل میشه؟؟

شخصیت حقیقی داریم که میشه خود شخص و شخصیت حقوقی که میشه شرکت یا سازمان، نه اینکه کسی باشه که حقوق بگیره.
این شرکت های اینترنت دزدی (همون فروشی :D) هم معمولاً گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه میخوان ، فتوکپی کارت نظام پزشکی پزشکان یا یک چیزی توی این مایه ها. بعضیشون هم که همینجوری سرعت بالا میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر