اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان اگه میشه مزیت و عیب های اینترنت wireless رو نسبت به adsl بگین؟اخه میخوام wireless بگیرم
ممنون

دوست عزیز من چند ماهی هست که وایرلس دارم

کاملآ هم راضی هستم قبلآ ای دی اس ال داشتم از شاتل.

قطعی م خیلی کم هستش با وایرلس .پینگ خوبی هم دارم واسه بازی کردن .. افت سرعت هم ندارم سرعت شب و روز یکی هستش.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد

دوست عزیز من چند ماهی هست که وایرلس دارم

کاملآ هم راضی هستم قبلآ ای دی اس ال داشتم از شاتل.

قطعی م خیلی کم هستش با وایرلس .پینگ خوبی هم دارم واسه بازی کردن .. افت سرعت هم ندارم سرعت شب و روز یکی هستش.
ممنون دوست عزیز
من شنیدم سرعت دانلودش نسبت به adsl بیشتر هست،مثلا همین جایی که میخوام ازش wireless بگیرم گفت سرعت 256 سرعت دانلود بین 50تا 55 کیلو بایت رو میده، این موضوع درست هست؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

یه سوال داشتم، من DNS رو توی مودم که تنظیم میکنم کار نمیکنه ولی توی Connectionام تو ویندوز تنظیم میکنم درست میشه.
چطوری میتونم توی مودم اینو تنظیم کنم که کار کنه؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام
من دیوونه شدم روانی شدم قاطی کردم اخر یه شرکت خوب پیدا نکردم یه شرکت معرفی کنید که پینگش عالی باشه کممممممممممممممممممک پدرم درومد تو بازی انلاین

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام
من دیوونه شدم روانی شدم قاطی کردم اخر یه شرکت خوب پیدا نکردم یه شرکت معرفی کنید که پینگش عالی باشه کممممممممممممممممممک پدرم درومد تو بازی انلاین

پارس آنلاین:-" تعرفه ی سرویس کمی بالاست ولی پینگ خوبی بهت میده و همچنین سرعت عالی

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.خو سهتيد من در چند صفحه ي قيلي يه سري سولات رو مطرح كردم و گفتم كه راهنمايي كنند اما جواب درست و حسابي ندادند:
1_من الان ADSL 128 صبانت دارم و مشخصاتش اين هست:
631331260.png

2_ميخوام يه ADSL بگيرم فقط براي انلاين فقط انلاين PS3
3_سرعت دانلودش عالي باشه
4_پينگ خوبي داشته باشه
5_قطعي خيلي خيلي كم داشته باشه
كلا براي انلاين مناسب باشه و مشكلي مثل LAG و گير نداشته باشه
الان هم تا چند روز ديگه شارژم تموم ميشه اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد و بگيد كه عوض كنم و يا نه نميخواد؟ممنون

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
پینگش چنده؟معمولا میخوام زیر 80 باشه
شما خودت پارس انلاینو دیدی؟منظورم پنگشه باهاش بازی کردی؟

پینگ 80 تو ایران هیچ ای اس پی بهت نمیده توی دبی ممکنه ولی تو ایران غیرممکن

ping names.co.uk -t

من پینگم با اروپا بین 120 تا 135 هستش

ping yahoo.com -t
با امریکا(بهشت) پینگم بین 230 تا 240 هستش

الان هم دارم Battlefield: BC2 و COD:MW2 بازی می کنم لگ ی هم ندارم

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
سلام

یه سوال داشتم، من DNS رو توی مودم که تنظیم میکنم کار نمیکنه ولی توی Connectionام تو ویندوز تنظیم میکنم درست میشه.
چطوری میتونم توی مودم اینو تنظیم کنم که کار کنه؟
مودمت چيه؟
اگه dlink هست که من اینجوری ميکنم کار ميکنه
untitled_326.jpg

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ببخشید دوستان ممکنه یکی آدرس و شماره تلفن یه فروشگاه خوب و منصف(!) در غرب تهران رو برای خرید مودم ADSL به من pm کنه؟؟ ممنون میشم....میخوام یه Asus 604g بگیرم:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
ببخشید دوستان ممکنه یکی آدرس و شماره تلفن یه فروشگاه خوب و منصف(!) در غرب تهران رو برای خرید مودم ADSL به من pm کنه؟؟ ممنون میشم....میخوام یه Asus 604g بگیرم:biggrin1:
میخوای مودم بخری برای یک عمر!پاشو برو پاساژ پایتخت از همه مطمئن تر و بهتره و ارزون تره!اینو من میگم که توی 3 ماه 6 تا مودم برای دوستان خریدم و تهران رو با کفشام جاو زدم:d
یک روزه چیز بازی در نیار برو تا اونجا:d(شوخی بود ناراحت نشی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر