اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما اگر يه سري به سايت رسمي شركت صبانت بزني ميبيني كه سرعت 256 ندارند و فقط 128 و 512 دارند اصلا 256 ندارند كه اگر پولش رو داري 512 بگير ولي 2 گيگ محدوديت كمه ببين مصرفت چه قدره؟اين هم سايت رسمي:
http://www.sabanet.ir/
حالا يه نگاه بنداز
اين هم تعرفه ها كجا 256 زده؟
http://www.sabanet.ir/images/tarefe-saba.jpg
:biggrin1::cheesygri:laughing:خوب شما زیاد با صبا نت کار نکردی ما مشتری دائمشیم-:biggrin1:
256 هم که نیست21*8=168 سرعتش تقریبا اینه- ولی یک مدتی شده بود 17*8 که واقعا دیگه رو مخ بود-
ما اشنا داریم 256(همون168 ازشون میگیریم)
حجم بالا و در نتیجه سرعت زیاد به کارم نمیاد-هدف اشغال نشدن تلفن(و حذف یارانه هاست:biggrin1::biggrin1::biggrin1:)
میخوام وب گردی کنیم- 10 تا کامنت بزاریم روزی 3-4 تا اهنگ دانلود کنیم!3 گیگ هم در ماه محدودیت میده- بس نیست؟؟؟:confused:
256 / 8 = 32 ... 28 to 32/34 is okay

این عددی كه گفتی خیلی کمه !!!!
تورج جون شما هم اگه مشتریش بشی میفهمی چطوری ادم رو خر میکنن

خیلی بی پدر و مارد و ..... :biggrin1::pهستند
اگه با 22 هم DL کنه من راضیم -فقط این تلفن آشغال ،اِشغال نشه بسته:biggrin1:
ممنون از راهنماییتون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یک سوال صبا نت با Asus 602 مشکلی که نداره؟؟؟
من میخوام مودم بخرم- میگم مسئله ای نباشه!!!

کسی هست این مودم رو داشته باشه و از صبا سرویس بگیره؟؟؟

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.بهتر هست با خودشون تماس بگیری و بپرسی.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام

یک سوال

آیا به جز پول ثابت که باید ماهیانه بدیم پول دیگری بابت دانلود کردن و ... باید بپردازیم

آیا 8 گیگ 512 از پارس آنلاین ارزش گرفتن داره .

سرعت دانلود 512 حدودا چه قدره

ممنون

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام

یک سوال

آیا به جز پول ثابت که باید ماهیانه بدیم پول دیگری بابت دانلود کردن و ... باید بپردازیم

آیا 8 گیگ 512 از پارس آنلاین ارزش گرفتن داره .

سرعت دانلود 512 حدودا چه قدره

ممنون

اگر ADSL رو داری برای دانلود کردن فایلو فیلمو این چیزا میگیری اصلا به خط های محدود فکر نکن که به دردت نمیخورن.سرعتم بستگی به ISP داره. بین 80-70 . بعضی وقت هام تا 110 میره . البته شانسیه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگر ADSL رو داری برای دانلود کردن فایلو فیلمو این چیزا میگیری اصلا به خط های محدود فکر نکن که به دردت نمیخورن.سرعتم بستگی به ISP داره. بین 80-70 . بعضی وقت هام تا 110 میره . البته شانسیه

سلام

شما الان چیرو به من پیشنهاد می کنی من ماهیانه 12 هزار تومان بیشتر نمی تونم بپردازم

حالا نگفتید که این دانلود کردن دارای پول سواست یا همون 10 یا 12 تومان ماهیانه ؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام

شما الان چیرو به من پیشنهاد می کنی من ماهیانه 12 هزار تومان بیشتر نمی تونم بپردازم

حالا نگفتید که این دانلود کردن دارای پول سواست یا همون 10 یا 12 تومان ماهیانه ؟

والا با این مبلغ ( ۱۵ تومان ) میتونید ۱۲۸ از پارس انلاین بگیرید ولی متاسفانه جدیدا بستگی به منطقه در كه سعی میکنن شرکت ها به کسایی بدن كه میخوان پول بیشتری بدن یعنی مثلا ....

شما ولی ازشون اینترنت میگیری ماهی ۱۵ تومان یکی از پورت هاشون رو گرفتی ... پس اگه محدودیت پورت پیدا کنن به کسی كه بعدا ازشون ۵۱۲ میخواد نمیتونن بدن چون پورت ندارن ... به همین دلیل بهتره ببینید اصلا به شما میدن یا خیر ....
http://www.parsonline.com/fa/services/adsl-price-tehran

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
نه منظورم يه چيز ديگه بود.
من الان مثلا محدوديتم داره تموم ميشه بعد نميخوام براي 1 ماه 5 گيگ بگيرم.ميخوام 1 گيگ به محدوديتم كه به خورده مونده اضافه كنن.

همه ی ISP ها این کارو نمیکنن.ولی بعضی هاشونم هستند که خط رو شارژ میکنن براتون باز .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان

واقعا آدم می مونه همه ی شرکت ها توی تبلیغ هاشون نوشتن ADSL فقط 10 هزار تومان ولی توی سایتشون سرعت 128 رو 15 هزار تومان نوشتن :confused:

7705 تحت پوشش کدوم شرکت هاست ؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام دوستان

واقعا آدم می مونه همه ی شرکت ها توی تبلیغ هاشون نوشتن ADSL فقط 10 هزار تومان ولی توی سایتشون سرعت 128 رو 15 هزار تومان نوشتن :confused:

7705 تحت پوشش کدوم شرکت هاست ؟

اون تفاوت قيمت تحت عنوان ماليات و اينا اخذ ميشه! :d

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
762
سلام.ببخشید من اطلاعاتی در مورد مودم های access point+adsl رو میخوام.شاید تاپیک رو اشتباه اومده باشم,به هر حال ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر