اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
چراغ که بايد ثابت باشه... چشمک رو اولش ميزنه

مودم ديگه نميتونی تهيه کنی امتحان کنی (از کسی قرض بگيری) ؟ يا به خودشون بگی برای تست مودم بفرستن ؟

چون داتک نصب رايگان داره... زنگ بزن بخش فروش صحبت کن....

بعدش هم ميگن پورت خرابه چرت و پرت ميگن...اون ابله بيسوادی که پای تلفن نشسته اندازه مرغ سواد نداره ...

تنها کاری که ازشون بر مياد اينه که ... ازشون بخوای پسوردت رو عوض کنن.... يا تنظيم Modem رو بگن که همه تنظيم ها يکيه...

با مسئول فروش حرف بزن... تورو وصل ميکنن به آدم درست حسابی... البته اول مشکلت رو به بخش فروش بگو

دعوا هم نکن... جو گير بشی:biggrin1:... اروم و خوب صحبت کن
چرا رفیقم مودم داره میتونم تست کنم امروز میرم تست کنم
راست میگی اینا که پشت تلفنن هر کودشون یه چیز میگن یه یکی میگفت نمیدونم پورتت خرابه یکی میگفت مودمت خرابه
حالا زنگ بزنم بخش فروش ببینم چی میشه
دستت درد نکنه

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
اون ابله بيسوادی که پای تلفن نشسته اندازه مرغ سواد نداره ...
آی گفتی!!!
ما رو سرویس کردن به خدا، همه ISP ها همینه. یه خانمون بی سواد میزارن اونجا که فقط بلدن اشفه بیان. :biggrin1:
ولی پشتیبانی آسیاتک و صبا مردن.واقعا حالیشونه.
عصره تلکام هم عین جلبک می مونن.(این آخریا از اون جا می گرفتم، دعوام شد و خط و جمع کردم)
حالا می خوام برن از هیاهو بگیرم.ایشالا که ردیف باشه.

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
اون ابله بيسوادی که پای تلفن نشسته اندازه مرغ سواد نداره ...
آی گفتی!!!
ما رو سرویس کردن به خدا، همه ISP ها همینه. یه خانمون بی سواد میزارن اونجا که فقط بلدن اشفه بیان. :biggrin1:
عصره تلکام هم عین جلبک می مونن.(این آخریا از اون جا می گرفتم، دعوام شد و خط و جمع کردم)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
چرا رفیقم مودم داره میتونم تست کنم امروز میرم تست کنم
راست میگی اینا که پشت تلفنن هر کودشون یه چیز میگن یه یکی میگفت نمیدونم پورتت خرابه یکی میگفت مودمت خرابه
حالا زنگ بزنم بخش فروش ببینم چی میشه
دستت درد نکنه

پس خبرش رو بده...
سپنت يا سپنتا ؟؟؟ اطلاع ندارم.... ولی provider خوبی هست... ولی اول مشکلت رو ببين داتک حل ميکنه يا نه.....

آی گفتی!!!

اسياتک رو من هم تعريفشون رو شنيدم....

داتک که هيچی ساپورتش واقعاً .... تنها کار های که بلدن اينه :
1 ) پسوردم رو عوض کنيد
2 ) username و پسورد کنترل پنل چيه
3 ) چرا قطع شدم آيا مشکلی تو سرويس ها وجود داره ( که ميگن آره قطع شده... يا ميگن منطقه شما قطع شده 1 ساعت ديگه درست ميشه )
4 ) افت سرعت دارم ... جوابشون : سرويس share هست.... تحمل بفرماييد برطرف ميشه
5 ) زمانی هم که ياهو و اينا بسته بوده ميگفتن : دست ما نيست... به مخابرات هست
6 ) تنظيم مودم رو بگيد : که ميگن ( خوب همه مدل ها يکجور کانفيگ دارن )

جز اين 5/6 تا حالت ... حالت ديگه اي وجود نداره

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
سلام
آقا من داتک دارم میخوام برم سپنتا بگیرم خوبه یا نه
شنیدم سپنتا به خونگی هم 256 میده درسته؟
شماره تلفن سپنتا هم بدین ممنون میشم
بهترین چیه تو تهران -هفت تیر بدون محدودیت
ممنون

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من یه مشکلی برام پیش اومده اینترنم قطع و وصل میشه به داتک زنگ زدم گفتش چون حالت always connection هستش اینجوری میشه باید مدمتو اپدیت کنی
بعد حالت bridge کردش یعنی با کانکشن وصل شه درست شد ولی نمیتونم تو live وصل شم کسی میدئنه مشکل چیه؟
بعدم این مدمم رو چه جوری باید اپدیت کنم از خود سایتش رفتم فایل اپدیدتشو گرفتم ولی نمیدونم چه جوریه ؟
مدلشم اینه TP_LINK td-8840t
در راستای پست شما و تورج باید بگم که منم همین مشکل رو دارم
حالا بزار قضیه رو بگم صبح بلند شدم دیدم هی قطع و وصل میشه گفتن مرکز مخابراتیتون اختلال داره بعد که اختلال رفع شد هنوز اینترنت من قطع و وصل میشد .مودم حالت Nat بود گفت بکن Bridge موقعی که انجام دادم راحت کار کرد خواستم nat کنم حالا nat کار نمیکنه جالب اینه که حرفی که به شما زدن به منم گفتن nat مودمت خرابه مودم هم Comtrend Ct-5611 هست.حالا موندم میگه باید مودم بخری .جالب اینه این مشکل برای من و شما همزمان رخ داده به نظر این داتک یه غلطی کرده.حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن مرسی

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
در راستای پست شما و تورج باید بگم که منم همین مشکل رو دارم
حالا بزار قضیه رو بگم صبح بلند شدم دیدم هی قطع و وصل میشه گفتن مرکز مخابراتیتون اختلال داره بعد که اختلال رفع شد هنوز اینترنت من قطع و وصل میشد .مودم حالت Nat بود گفت بکن Bridge موقعی که انجام دادم راحت کار کرد خواستم nat کنم حالا nat کار نمیکنه جالب اینه که حرفی که به شما زدن به منم گفتن nat مودمت خرابه مودم هم Comtrend Ct-5611 هست.حالا موندم میگه باید مودم بخری .جالب اینه این مشکل برای من و شما همزمان رخ داده به نظر این داتک یه غلطی کرده.حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن مرسی
اره دوست عزیز پس هم دردیم اقا مودم هیچ مشکلی نداره اینا خالی میبندن منم میخواستم برم یه مودم بخرم ولی اینا درست جواب نمیدن که الکی میگن مودت خرابه اخه چه ربطی داره من 3 هفته این مشکلو نداشتم حالا میخوام به live وصل شم این مشکلو دارم
امروز زنگ زدم قسمت فروش گفت به ما ربطی نداره شما به بخش پشتیبانیه فنی زنگ بزنید
من مطمئنم ایراد از خود isp هستش

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود...

با خانم طاعتی حرف بزنيد... توی بخش فروش هستن... در واقع بخش فروش زير نظر ايشون هستن
پشتيبانی اون شماره 81686868 نه...

يه بخش ديگه هست که مربوط به بخش فنی هست... اونا رسيدگی ميکنن بگو بخش پشتيبانی وارد نيست که راهنمايی کنن...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من که امروز باهاشون دعوام شد هر کدومشون راهنمایی میکردن حرف همدیگرو نقض میکردن.منم گفتم شما هیچ کدومتون هیچی حالیتون نیست گفت گزارش میکنیم به بخش نمیدونم چی چی تا جوابتون رو بده خطتون رو قطع کنه یه بزن بزن بود:biggrin1: در کل زر مفت میزنن.یکیشون گفت سرویس های جدید ما با این مودم شما مشکل داره اینا قیمتا رو زیاد کردن حالا ادا و اصول در میارن که بریم از همون قیمت بالاها بگیریم

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
سلام
آقا من داتک دارم میخوام برم سپنتا بگیرم خوبه یا نه
شنیدم سپنتا به خونگی هم 256 میده درسته؟
شماره تلفن سپنتا هم بدین ممنون میشم
بهترین چیه تو تهران -هفت تیر بدون محدودیت
ممنون

جواب بدین ممنون میشم:cool:

moo3a

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1
درود.
من از شاتل اشتراک دارم.(البته تهران نیستم). اینترنتم قطع و وصل میبشه. هم قطع شدن و و هم وصل شدنش خود به خوده. یعنی با خاموش و روشن کردن مودم، ریاستارت و این‏ها وصل نمیشه و تنها بایستی صبر کنم. از پشتیبانی شرکت هم نیجه‏ای نگرفتم! در ضمن این مشکل فقط مختص منه و حتی همسایه‏ام نیز هیچ مشکلی نداره. چه‏کار کنم؟
وضعیت چراغ‏های مودم هنگام قطع بودن:
lan lin: چشمک(البته با شدت کمتری نسبت به زمان که وصل هستم
ADSL TX/RX:مثل بالایی
ADSL LINk: ثابت
مودم نیز COMTEREND CT-5611 است. خود شرکت نیز به من فروخته و با خطوطشن هیچ مشکلی نداره.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود.
من از شاتل اشتراک دارم.(البته تهران نیستم). اینترنتم قطع و وصل میبشه. هم قطع شدن و و هم وصل شدنش خود به خوده. یعنی با خاموش و روشن کردن مودم، ریاستارت و این‏ها وصل نمیشه و تنها بایستی صبر کنم. از پشتیبانی شرکت هم نیجه‏ای نگرفتم! در ضمن این مشکل فقط مختص منه و حتی همسایه‏ام نیز هیچ مشکلی نداره. چه‏کار کنم؟
وضعیت چراغ‏های مودم هنگام قطع بودن:
lan lin: چشمک(البته با شدت کمتری نسبت به زمان که وصل هستم
ADSL TX/RX:مثل بالایی
ADSL LINk: ثابت
مودم نیز COMTEREND CT-5611 است. خود شرکت نیز به من فروخته و با خطوطشن هیچ مشکلی نداره.

احتمالاً نويز داره خط شما.... نزديک برق هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر