اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
salam baraie pish shomareie 2211 ye serkate khob bara adsl moarefi konid ke picg va service dahish khob bashe gheimatesham begin:blushing:

3 تا شرکت بيشتر ساپورت نميکنن..

پارس انلاين
افروز
اسيا تک...

تماس بگير ببين کدوم پورت خالی داره...

درضمن فارسی بنويس

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
:biggrin1: جواب بدین دیگه کودوم برای بازی خوبه؟
شاتل / پارس انلاین / اسیاتک :biggrin1: :confused:
کدوم بهتره؟؟
قبلا هم گفتم اینو چند بار:
ببینید...الان اگه شما توی این چند صفحه ی اخیر یه نیگا بندازید می بینید که هر کسی در مورد هر ISP یه نظری داره...که خوب کاملا مخالف هستن...خوب با این حساب من فکر می کنم بهتره که شما کیفیت و سرویس دهی یه ISP توی یک منطقه رو با منطقه ی خودتون مقایسه نکنید...چون خوب عوامل خیلی زیادی روی این سرعت و کیفیت اثر میذارن و مثلا باعث میشه سرویس دهی توی فلان منطقه از سرویس دهی توی منطقه ی شما بهتر/بدتر بشه.
بنابراین انتظار نداشته باشین که جواب کاملا درست بشنوین و کلا ممکنه دودش تو چش خودتون بره چون این فقط یه حدسه...

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من فقظ می دونم پارس آنلاین پینگش خوبه و آسیاتک اصلا جالب نیست
شاتل هم درست نمیدونم ولی ظاهرا خوبه
این کمیش هم به این که تو منطقه ی که زندگی میکنید داره که ترافیک (تعداد کاربران) چقدر باشه.
sFun_bangdesk.gif

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
تو تهران پارس انلاین یا .... ( غیر از صبانت !! :sick: ) به خانگی بیشتر از 128 میدن یا نه ؟؟؟ مثلا 512 ؟؟؟ :confused::confused::confused::confused:
من الان از صبانت اشتراک دارم ( 128 ) ولی حال نمیکنم باهاش !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: سرعت دانلود با 128 کلا از پایینه ! ( بین 18 تا 20 ) :-":-":-":-" من سرعت بالاتر میخوام !!!
میخوام ببینم اگه شرکتی بالاتر میده ، دیگه تمدید نکنم با صبانت ! ( عیب نداره هر چقدر هم طول بکشه تو لیست میمونم تا نوبتم بشه !!! ) :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
دوستان یه سوال در مورد وایرلس داشتم. میدونم به اینجا مربوط نمیشه:blushing:

یه شرکت نزدیک خونه ما وایرلس میده که فاصله ما تا دکلش کمتر 120 متره و دید کامل هم به دکلش داریم.
حالا میخواستم بدونم یه اکسس پواینت از نوع indoor باید بخرم یا outdoor ?
مثلا میتونم d-link dwl 700ap که قیمتی حدود 55 داره رو استفاده کنم؟
اگه نه باید چیکار کنم؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان یه سوال در مورد وایرلس داشتم. میدونم به اینجا مربوط نمیشه:blushing:

یه شرکت نزدیک خونه ما وایرلس میده که فاصله ما تا دکلش کمتر 120 متره و دید کامل هم به دکلش داریم.
حالا میخواستم بدونم یه اکسس پواینت از نوع indoor باید بخرم یا outdoor ?
مثلا میتونم d-link dwl 700ap که قیمتی حدود 55 داره رو استفاده کنم؟
اگه نه باید چیکار کنم؟

با همون isp صحبت کن و ازشون مودم بگير.... شارژ ماهيانه ميدی... و ....

اگه فکر ديگه اي تو سرته فکرش رو نکن ...

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
من یه مشکلی برام پیش اومده اینترنم قطع و وصل میشه به داتک زنگ زدم گفتش چون حالت always connection هستش اینجوری میشه باید مدمتو اپدیت کنی
بعد حالت bridge کردش یعنی با کانکشن وصل شه درست شد ولی نمیتونم تو live وصل شم کسی میدئنه مشکل چیه؟
بعدم این مدمم رو چه جوری باید اپدیت کنم از خود سایتش رفتم فایل اپدیدتشو گرفتم ولی نمیدونم چه جوریه ؟
مدلشم اینه TP_LINK td-8840t

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من یه مشکلی برام پیش اومده اینترنم قطع و وصل میشه به داتک زنگ زدم گفتش چون حالت always connection هستش اینجوری میشه باید مدمتو اپدیت کنی
بعد حالت bridge کردش یعنی با کانکشن وصل شه درست شد ولی نمیتونم تو live وصل شم کسی میدئنه مشکل چیه؟
بعدم این مدمم رو چه جوری باید اپدیت کنم از خود سایتش رفتم فایل اپدیدتشو گرفتم ولی نمیدونم چه جوریه ؟
مدلشم اینه TP_LINK td-8840t

يکم کامل تر توضيح بده که قطع ميشه بعد همون لحظه وصل ميشه ؟ يا بايد ريستارت کنی ؟

مرسی

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
يکم کامل تر توضيح بده که قطع ميشه بعد همون لحظه وصل ميشه ؟ يا بايد ريستارت کنی ؟

مرسی
دوست عزیز
از حالت ppeop نمیتونم استفاده کنم چون هی قطع میشه بعدش باید مودمو ریستارت کنم ولی از حالت bridg فقط میتوم استفاده کنم که تو لایو حالت bridg کار نمیکنه
زنگ زدم داتک گفت یه مشکلی رو پورت داری
حالا میخوام از سرویسش خارج شم باید چی کار کنم چون اصلا از داتک خوشم نیومد

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوست عزیز
از حالت ppeop نمیتونم استفاده کنم چون هی قطع میشه بعدش باید مودمو ریستارت کنم ولی از حالت bridg فقط میتوم استفاده کنم که تو لایو حالت bridg کار نمیکنه
زنگ زدم داتک گفت یه مشکلی رو پورت داری
حالا میخوام از سرویسش خارج شم باید چی کار کنم چون اصلا از داتک خوشم نیومد

درود ...

چند وقته سرويس رو داری ؟ تو همون نبودی که لپ لپ گرفتی ؟ لول

ببين اين مسئله که اينطوری شده من نميدونم... من فکر کردم Network Attackهست که باعث ميشه به service RPC حمله کنه و باعث بشه که Connection قطع بشه ... تا ريستارت بشه درست بشه
چون اين مشکل رو من داشتم (IPW/ADSL)... بايد پورت ها و service ها رو می بستيم...( اون چندتا رو )

راجع به اين مسئله پيشنهاد ميکنم با يه شرکت ديگه تماس بگيريد ... اونا خودشون کار ها رو انجام ميدن...

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
درود ...

چند وقته سرويس رو داری ؟ تو همون نبودی که لپ لپ گرفتی ؟ لول

ببين اين مسئله که اينطوری شده من نميدونم... من فکر کردم Network Attackهست که باعث ميشه به service RPC حمله کنه و باعث بشه که Connection قطع بشه ... تا ريستارت بشه درست بشه
چون اين مشکل رو من داشتم (IPW/ADSL)... بايد پورت ها و service ها رو می بستيم...( اون چندتا رو )

راجع به اين مسئله پيشنهاد ميکنم با يه شرکت ديگه تماس بگيريد ... اونا خودشون کار ها رو انجام ميدن...
:biggrin1: چه غلطی کردم گفتم لپ لپ میخوای اصلا به من بگو اقای لپ لپ :biggrin1:
3 هفته دارم
الان زنگ زدم داتک گفت اراد از مودمته :eek: گفتnat مودمت خرابه و از این چرت و پرتا با اینکه مودمم رو 3 هفتست خریدم و هیچ مشکلی نداره
راستی موقع قطی چراغ adsl چشمک نمیزنه ثابت هستش اخه داتک هی میپرسید چشمک میزنه یا نه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
:biggrin1: چه غلطی کردم گفتم لپ لپ میخوای اصلا به من بگو اقای لپ لپ :biggrin1:
3 هفته دارم
الان زنگ زدم داتک گفت اراد از مودمته :eek: گفتnat مودمت خرابه و از این چرت و پرتا با اینکه مودمم رو 3 هفتست خریدم و هیچ مشکلی نداره
راستی موقع قطی چراغ adsl چشمک نمیزنه ثابت هستش اخه داتک هی میپرسید چشمک میزنه یا نه

چراغ که بايد ثابت باشه... چشمک رو اولش ميزنه

مودم ديگه نميتونی تهيه کنی امتحان کنی (از کسی قرض بگيری) ؟ يا به خودشون بگی برای تست مودم بفرستن ؟

چون داتک نصب رايگان داره... زنگ بزن بخش فروش صحبت کن....

بعدش هم ميگن پورت خرابه چرت و پرت ميگن...اون ابله بيسوادی که پای تلفن نشسته اندازه مرغ سواد نداره ...

تنها کاری که ازشون بر مياد اينه که ... ازشون بخوای پسوردت رو عوض کنن.... يا تنظيم Modem رو بگن که همه تنظيم ها يکيه...

با مسئول فروش حرف بزن... تورو وصل ميکنن به آدم درست حسابی... البته اول مشکلت رو به بخش فروش بگو

دعوا هم نکن... جو گير بشی:biggrin1:... اروم و خوب صحبت کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر