اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
میخوام مودم وایرلس بگیرم-برای داییم -مودمشم گذاشتم برای فروش-
اگه میشه پیشنهاد بدید چی بگیرم- بودجه نهیتش 120-130
ممنون:love:

درود،

با اين مبلغ که زياده... با 85 تومان ميتونی مودمی که من دارم رو بگيری... وايرلس روتر هم هست...

ASUS WL604g

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
بالاخره پس از دعوا و اینها ... خط من از فیبر دراومد.
خلاصه توی این منطقه ما یعنی شهید جعفری تقریبا همه پورت ها خالی ـه .
من یک سرویسی میخوام که پهنای باندش از 256 بیشتر باشه (مشکل مدارک و اینها برای گرفتن سرویس غیرخانگی ندارم ). چون این اینترنت الانم (WiMax با پهنای باند 256) بعضی مواقع توی raid های 25 نفره اذیت میکنه.

داتک که برداشته سرویس هاش رو گرون کرده، 512 قبلا بود 45000 الان کرده 100.000 مثلا چون نامجدود ـه.
من خودم نظرم روی صبانت هست. سرویس 512 با محدودیت 20گیگ در ماه که میشه حدود 60 تومن.
کسی صبانت داشته؟ و باهاش آنلاین بازی کرده (لطفا PC . چون کنسول معیار درست حساببرای پینگ و اینها نداره و همه هم با پینگ بالا میگن دارن راحت بازی می کنند :eek:).
بجز پینگ .. اینکه Spike Lag هم داره ؟ یعنی اینکه مثلا برای چند ثانیه همه چیز قطع بشه و یکهو همه اطلاعات با هم بیاد.

از نظر هزینه هم زیاد مهم نیست، چون الان برای پهنای باند 256 دارم ماهی 84000 میدم.
محدودیت دانلود هم در حد 15-20 گیگ در ماه خوبه. فکر کنم زیاد هم باشه.

پ.ن : Nannonima کوشی ؟:D جمید میگفت صبانت داری. چطوره ؟

ممنون

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
پارسیا من صبا دارم برای بازی هم راضی هستم. لگ به اون صورت نداره :D سرعتش هم انصافا خیلی بالاست من امروز یه تورنت دانلود میکردم همزمان با پینگ 80 کال آو دیوتی هم بازی میکردم :D ولی Spike Lag هرچن وقت یه بار داره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بالاخره با نفهمیدیم چی خوبه یکی میگه داتک بده یکی میگه خوبه یکی میگه صبا یکی میگه سپنتا اخر چی شد

توضيحات کافی هست که چی بگيريد چی نگيريد...

ميتونيد با توجه به پست هايی که زده شده و اطلاعاتی که گفته شده انتخاب کنيد... و مقدار هزينه اي که ميخواييد بکنيد و کاری که با اينترنت داريد انتخاب کنيد...

----------------

پارسيا جان... WiMax رو از کدوم شرکت گرفته بودی ؟
قيمت؟

مرسی

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
یه سوال میگن بعد از انتخاب واحد و کنکور یعنی تا زمانی که برای کنکور به اینترنت نیازه و اگه تا اون موقع تظاهرات باشه اینترنت به کل قطع میشه

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
من همه پست هارو خوندم چیزی دست گیرم نشد
آقا جون الان تو همچین دستتم باز نیست که هرکدوم خوب هست رو ورداری که.الان بیشتر این ISPها پرتاشون پره...
گفتم بهت میری توی سایت internetfinder.ir پیش شماره ی تلفنتون رو میزنی یه لیست از ISP ها برات میاد...شما هم میتونی زنگ بزنی به هرکدوم ببینی پرت خالی دارن یا نه...
توی نارمک من فکر کنم صبانت و داتک خیلی بهتر از بقیه باشن که خوب بین این دو تا باز هم صبانت خیلی به صرفه تر هستش.
سرویس داتک که محدودیت دانلود نداره و 256 ش ماهی حدودا پنجاه هزار تومن هست...
از اونطرف شما میتونی یه سرویس صبانت با سرعت 512 و محدودیت دانلود 20گیگ(که فک نکنم بیشتر از نیاز داشته باشی)50 هزار تومن هست

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اقاجون شما فکر کردی لپ لپ هستش من که نگفتم هرکدومو بخوام وردارم بیشتر اینارو زنگ زدم همشون پورت خالی داشتن امروزم همین داتک رو گرفتم تا ببینم چی میشه

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اقاجون شما فکر کردی لپ لپ هستش من که نگفتم هرکدومو بخوام وردارم بیشتر اینارو زنگ زدم همشون پورت خالی داشتن امروزم همین داتک رو گرفتم تا ببینم چی میشه

اتفاقا دقیقا مثل لپ لپ میمونه.
چون
1. مثل جایزه داخل لپ لپ که مشخص نیست. اینجا هم معلوم نیست که کیفیت سرویس اون شرکت در منطقه شما چگونه باشد. مثلا من و سیاوش با هم داتک داشتیم. در منطقه ما بسیار کیفیت مزخرفی داشت و در منطقه آنها خوب بود. جتی وقتی با هم وارد یک سرور میشدیم پینگ ما بسیار فرق میکرد.

2. جایزه داخل لپ لپ به هر حال از یک حدی بهتر نیست. کیفیت شرکت های ارائه کننده ADSL هم از یک حدی بالاتر نمیره.

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
الان تو منطقه ما هم داتک خوب جواب میده هم سپنتا برای همین شک داشتم
راستی شما adsl رو بیخیال یه لپ لپ بگیر شاید یه adsl بردی

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
پارسيا جان... WiMax رو از کدوم شرکت گرفته بودی ؟
قيمت؟

مرسی

لایزر .. http://www.laser.ir
ببخشید جواب دیر شد. اون بالای صفحه بود ندیده بودم.
256 .. مثلا نامحدود .. با مالیات و پول چایی و مخلفات .. ماهی 84000 .
چهارصدهزارتومن هم ودیعه اون آنتن و دم و دستگاهاشون.
----------------

این صبانت .. گیگ اضافه نداره؟ چند میده؟ توی سایتش که چیزی ننوشته. اون مجانی شب هاش رو هم یک ساعت یکبار قطع و وصل میکنه.

یک مقدار دوستان اونجا حواس پرت تشریف دارند. هی میگه 2243 که نمیشه سرویس داد. میگم بابا ما از فیبر درش آوردیم. باز میگه میزنم توی سایت پیش شماره رو میگه نه.. میگم ای وای، کل پیش شماره رو از فیبر درنیاوردیم، آخرش گفت خوب بشین یک نامه بنویس که آره اینجوری ـه. امیدوارم فردا باز زنگ نزنه و بگه نمیشه که :D

آخرین ویرایش:

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
سلام , من میخواستم بدونم در نیایش یا منطقه شیخ فضل ا... نوری (ملاصدرا، شیخ بهایی) کدام شرکت بهترین سرعت دانلود را میدهد؟من میخواهم 256 یا شاید 512 و بدون محدودیت حجمی بگیرم قیمتش هم مناسب باشد لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر