اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
من الان اینجا تو شهسوار نه نامحدود نیستم. ولی اینجا GIG میفروشن منم میخرم:biggrin1: هر گیگ قیمتش 5000 تومان هست که من یک هو میرم 10 گیگ می خرم و یارو باهم 4000 تومان حساب میکنه:biggrin1: ماله شما اینجوری نیستش:biggrin1: تهران که بودم نامحدود بودش

خب پسر گلم نامحدود از کجا میگرفتی ؟! برا بازی مناسب بود ؟! ( است ) :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خب پسر گلم نامحدود از کجا میگرفتی ؟! برا بازی مناسب بود ؟! ( است ) :biggrin1:
قبلا که بودش ولی الان رو نمی دونم. من اون اولا که ADSL اومده بود از گرفتم و تا 1 سال پیش هم که بیام داششتمش تو تهران. ماله پارس آنلاین بودش. من راحت بودم باهاش

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منم بین داتک و پارس آنلاین دودلم,
فکر میکنم پینگ پارس آنلاین بهتر از داتک باشه چون یوزر هاش به نسبت داتک کمتر دانلود میکنن و پهنای باندش بیشتر خالیه. البته اینا همش تئوریه. یه نظر دیگه هست که چون فی L ترینگ پارس شدیدتره (اگه درست بگن) واسه همین پینگش بدتره.

والله ما نفهمیدیم آخر سر از کجا بگیریم.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اگه كسي اهوازه و اين پست منو ميخونه 100%%%%%%%%% بهش پيشنهاد ميكنم دور نيماد(نمايندگي شاتل) رو كلا خط بكشه.... انقدر آدمهاي بي مسئوليت و بي توجهي توي اون دفتر هست و انقدر بي نظم و بي حساب كتابه كه باورتون نميشه.17 روزه از من 108 تومن گرفتن براي نصب اي يد اس ال كه همه ميدونيد نهايتا 4 روزه رديف ميشه اما هنوز هيچ خبري ازشون نيست و جالب اينه كه يادشون هم نيست كه بيان دنبال كارت!!
اهوازيا از شاتل نگيريد!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اگه كسي اهوازه و اين پست منو ميخونه 100%%%%%%%%% بهش پيشنهاد ميكنم دور نيماد(نمايندگي شاتل) رو كلا خط بكشه.... انقدر آدمهاي بي مسئوليت و بي توجهي توي اون دفتر هست و انقدر بي نظم و بي حساب كتابه كه باورتون نميشه.17 روزه از من 108 تومن گرفتن براي نصب اي يد اس ال كه همه ميدونيد نهايتا 4 روزه رديف ميشه اما هنوز هيچ خبري ازشون نيست و جالب اينه كه يادشون هم نيست كه بيان دنبال كارت!!
اهوازيا از شاتل نگيريد!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اهوازيا از شاتل نگيريد!
دم پارس آنلاین گرم من پول دادم فرداش دو روز بعد اومدن برام وصل کردن............
من از خزر تارتن میگیرم که نماینده پارس آنلاین تو مازندران هست.......

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من میخوام از پارس انلاین بگیرم- 256 با محدودیت حد اقل 8 گیگش چند در میاد؟؟؟؟
داتک زنگ زدم پورت خالی نداشت-گفت 3ماه دیگه.

--
میخوام مودم وایرلس بگیرم-برای داییم -مودمشم گذاشتم برای فروش-
اگه میشه پیشنهاد بدید چی بگیرم- بودجه نهیتش 120-130
ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر