اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

parsa_n1

کاربر سایت
Jul 22, 2007
84
نام
محمد
بدرورد:biggrin1:
دوستان من ADSL 128 از شاتل گرفتم. مشهد هستم. وقتي ميرم توي speedtest.net و با يكي از سرور هاي نزديك مثل باكو مي زنم، مياد :

خوبه يا نه؟:biggrin1:
تقريبا تو ماي هاي 128 داتك ولي داتك پينگ هاش پايين تره.

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
ADSL من امروز وصل شدش!(توی رشت)
به نظر شما این سرعت و این پینک خوبه؟؟؟(128)
487420473.png

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
تقريبا تو ماي هاي 128 داتك ولي داتك پينگ هاش پايين تره.
پينگم هميشه 30-120 اينا هست. ولي نمي دونم چرا اين دفه اين قدر زياد شد!
به نظر شما این سرعت و این پینک خوبه؟؟؟(128)
سرعت ـه دانلودت خيلي چنگي به دل نمي زنه:biggrin1: ولي سرعت آپلودت عاليه

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من تازه ADSL گرفتم و چندتا سوال برام پیش اومد
من اگر بخوام از کامپیوتر استفاده کنم ولی به اینترنت وصل نشم مودم ADSL خاموش کنم؟؟!
از کجا باید بفهمم چقدر از حجمی که بهم دادن استفاده کردم؟؟؟!!!
مودم که گرفتم اسمش Symphony هست.....45تومن خریدم....مودم خوبیه؟؟؟!!
چطور پینگ ADSL آزمایش کنم؟؟!

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من اگر بخوام از کامپیوتر استفاده کنم ولی به اینترنت وصل نشم مودم ADSL خاموش کنم؟؟!
بستگی به تنضیمات مودم داره این یه راهشه!
از کجا باید بفهمم چقدر از حجمی که بهم دادن استفاده کردم؟؟؟!!!
از سایت شرکتی که ازش ADSL گرفتی.
چطور پینگ ADSL آزمایش کنم؟؟!
برو به این سایت:
www.speedtest.net

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خیلی ممنون کسرای جان..
فقط سوال آخر...
من اگر به اینترنت وصل بشم بعد یک سایت بالا بیارم و دیگه از اینترنت استفاده نکنم ولی همچنان تو نت باشم باز هم از شارژم کم میشه؟؟؟!!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
خیلی ممنون کسرای جان..
فقط سوال آخر...
من اگر به اینترنت وصل بشم بعد یک سایت بالا بیارم و دیگه از اینترنت استفاده نکنم ولی همچنان تو نت باشم باز هم از شارژم کم میشه؟؟؟!!
خیر. مگر اون وب سایت Auto refresh باشه. یعنی هر چند وقت خودش رو refresh کنه. مثلا همین صفحه نمایش اعضای انلاین این فروم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,563
نام
امیر
سلام ...

تاپیک وایرلس نبود ، مجبور شدم اینجا بیان کنم. اینترنت وایرلس تا سقف 300 هزار تومان می خواستم. لطفا شرکت معرفی کنید :D

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اقا تورو خدا جواب بدین یه اینترنت خوب میخوام برای شهرستان که بشه باهاش بازی کرد مثله این صبانت نباشه :sick: و اینکه Adsl با Adsl2 چه فرقی داره واینکه کودوم برای بازی بهتره؟

اگه فقط برای بازی میخوای شرکت پارس آنلاین پینگ خوبی داره . توپ! البته سرعت دانلودش تعریفی نداره ...
اون adsl و adsl 2 و adsl 2+ فرقشون اینه . توی مسافت های بالا (بیشتر از 1.5 کیلومتر) adsl دچار افت سرعت میشه که البته خیلی هم محسوس نیست . حالا هر چی پسوند این adsl بیشتر باشه به همون میزان افت سرعت کمتره! :d یعنی افت سرعت 2 و 2+ از نوع معمولی کمتره . ضمن اینکه دقت کن که افت سرعت تو مسافت زیاد معلوم میشه . منظور از مسافت هم فاصله شما با مرکز مخابراتتونه ...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
بچه ها از کی اینترنت انقد گرون شده می خوام adsl داتک تمدید کنم نامردها ۵۰ تومن کردن ۲۵۶ رو(آخه قبلا برای سه ماه تمدید کرده بودم) ؟
۶۴‌ شاتل هم ۱۹ تومن!!!!!!!!!!!

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
من میخوام adsl 512 بگیرم اما محدودیت 5گیگ داره دو تاسوال داشتم.اگه وارد هرسایتی بشم بدون اینکه چیزی دانلود کنم واینکه اگه بخوام آنلاین بازی کنم چیزی از این 5گیگ کم میشه؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من میخوام adsl 512 بگیرم اما محدودیت 5گیگ داره دو تاسوال داشتم.اگه وارد هرسایتی بشم بدون اینکه چیزی دانلود کنم واینکه اگه بخوام آنلاین بازی کنم چیزی از این 5گیگ کم میشه؟

بله که کم میشه !
اگه کنترل کنی فکر نمیکنم کم بیاری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر