اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان من یه 2 ماهی هست که Ping افتضاحی برای بازی دارم یعنی بعد از ظهر ها حدود 1500 هم میشه توی سرورهای روسیه . این پینگ ربطی به طول خط تلفن یا اینکه من از همون سیمی که ADSL رو وصل کردم دوتیکه کردم و به تلفن هم وصل کردم داره ؟ (قبلا این طوری نبود!) و اینکه راهی برای پایین آوردن پینگ هست ؟

زنگ بزنيد شرکت، اين مشکل رو از اونها بپرسيد.

اگر گفتن مشکل از جانب اونها نيست ( که احتمالاً دروغ ميگن )، يه Firewall نصب کنيد و income و outgoing رو monitor کنيد...

همينطور بريد تو سايت testmy.net ... قسمت smarttest رو انتخاب کنيد... اينجا بگو چه سرعتی رو نشون ميده...

مرسی

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
بعد غیر از شارژ ماهانه باید پول تلفنم بده؟
یا همون پولی که میده 1 ماه اینترنتش براهه؟
یا علی مدد
سلام
نه دیگه پول تلفن ضافه نمیشه و همون شارژ ماهیانه کفایت میکنه.
و با همون پول یک ماه اینترنت به راهه.;)
یا علی مدد

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
شما از چه شرکتی ADSL میگیرید !؟

از دنیا نت کرج .

زنگ بزنيد شرکت، اين مشکل رو از اونها بپرسيد.

اگر گفتن مشکل از جانب اونها نيست ( که احتمالاً دروغ ميگن )، يه Firewall نصب کنيد و income و outgoing رو monitor کنيد...

همينطور بريد تو سايت testmy.net ... قسمت smarttest رو انتخاب کنيد... اينجا بگو چه سرعتی رو نشون ميده...

مرسی

:::.. Upload Stats ..:::
Upload Connection is:: 142 Kbps about 0.1 Mbps (tested with 386 kB)
Upload Speed is:: 17 kB/s
Tested From:: http://testmy.net/ (Main)
Test Time:: 2009/02/14 - 2:24am
Bottom Line:: 2X faster than 56K 1MB Upload in 60.24 sec
Tested from a 386 kB file and took 22.336 seconds to complete
Upload Diagnosis:: Awesome! 20% + : 129.03 % faster than the average for host (27.78)
U-Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-2TPZXBSV7
User Agent:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6 [!]

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
از دنیا نت کرج .

:::.. Upload Stats ..:::
Upload Connection is:: 142 Kbps about 0.1 Mbps (tested with 386 kB)
Upload Speed is:: 17 kB/s
Tested From:: http://testmy.net/ (Main)
Test Time:: 2009/02/14 - 2:24am
Bottom Line:: 2X faster than 56K 1MB Upload in 60.24 sec
Tested from a 386 kB file and took 22.336 seconds to complete
Upload Diagnosis:: Awesome! 20% + : 129.03 % faster than the average for host (27.78)
U-Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-2TPZXBSV7
User Agent:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6 [!]

اينترنت شما 128 هست؟ يا 256 ؟ تو اين عکس که بيشتر از 128 هستيد ( تقريباً پيش مياد... چون اگه سرويس خلوت باشه سرعت بيشتری ميگيريد.) ... اما اگه 256 هستيد اختلاف فاحشی داريد!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دستت درد نکنه....
ولی غیر از این نیست؟
کیفیتش چطور؟
اگه چند جا دیگه رو هم بگی ممنون...
آخه واسه کسی میخوام

تنها جايی که به پيش شماره شما سرويس ميده همينجا هست... انتخاب ديگه اي نداری... البته ميتونی بری مخابرات منطقه ... بپرسی چه شرکت های ديگه اي جديدا امده چون ممکن هست اون سايت به روز نباشه...

پيروز باشيد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا امروز این مخابرات لغنتی ما ما رو اسوکول کرد(به معنای واقعی)
رفتم مخابرات -یگم خطم رانژه شده زنه گفت بله 24-11 شده منم گفتم ایول ایول زنگ زدم
صبانت یوزر و پسورد ر و گرفتم و سه ماه من شرو شد:-"(شرو میشه یا نه-اگه هنوز وصل نشده باشی؟؟؟)
اومدم خونه دیدم اصلا چراغADSL SYNC روشن نیست
هر چی زنگ میزنم -الان مخابرات تعطیله!!!!!
فردا میرم این زن خنگ مفنگی رو بد بخت میکنم:evil::mad:

حالا موندم الان به ispبگم یا بزارم-فردا برم مخابرات و بعدش اگه رانژه نکردن زنگ بزنم:-":confused:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اينترنت شما 128 هست؟ يا 256 ؟ تو اين عکس که بيشتر از 128 هستيد ( تقريباً پيش مياد... چون اگه سرويس خلوت باشه سرعت بيشتری ميگيريد.) ... اما اگه 256 هستيد اختلاف فاحشی داريد!

من 512 دارم این طوری اخه بدبختی ! البته موقع دانلود 50 K میگیرم ولی برای بازی بعد از ظهر ها پیگ میشه 1500 !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من 512 دارم این طوری اخه بدبختی ! البته موقع دانلود 50 K میگیرم ولی برای بازی بعد از ظهر ها پیگ میشه 1500 !

عزيزم، بعد از ظهر زمان کاری هست... ساعت کاری هست... و اون زمان يه به علت ترافيک زياد خود به خود افت سرعت داريم.

البته بعضی از سرويس دهنده ها برای جلو گيری از اينکه شرکت ها شاکی نشن ... خودشون دستکاری ميکنن ( يه policy های خاصی رو set ميکنن ) که اون زمان ترافيک به ميزان مناسب بين کاربر ها تقسيم بشه...

توضيح ام کامل بود دوست عزيز ؟

اقا اینترنت شاتل چه طوریه؟سرعتش؟راضی هستیت؟

چه گزينه های ديگه اي داری ؟ فقط شاتل شما رو ساپورت ميکنه يا جای ديگه ؟؟؟

اگه جای ديگه بگو که من بگم کدوم رو بگيری... و الی اگه همين شاتل هست... که خوب انتخاب ديگه اي نداری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر