اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
1- کسی یه تست از شرکت شاتل نداره ؟ ( یا کی میتونه یه تست بگیره ) کلا شرکت خوبی هست ؟ بدرد آنلاین بازی کردن میخوره ؟ نظرتون رو بگین .
2- کسی تا حالا از شرکت شهرداد اینترنت گرفته ؟ لطفا نظرتون رو بگین . ( تست باشه که عالیه )
ممنون

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
با 23 تومن ماهی یه شرکت که سرعته دانلودش از 30 بیشتر باشه و نامحدود باشه یا 5گیگ یا بیشتر باشه به پیش شماره 6690 میشه معرفی کنید !؟ :biggrin1:

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
سلام دوستان من میخوام تازه هم مودم بگیرم هم اشتراک برای تهران پیش شماره 2267 مرکز مخابراتی شهید غریبی (قیطریه) کدوم شرکتو پیشنهاد میکنید هزینش زیاد مهم نیست اگه کیفیتش خوب باشه. ممنون میشم کمک کنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان من میخوام تازه هم مودم بگیرم هم اشتراک برای تهران پیش شماره 2267 مرکز مخابراتی شهید غریبی (قیطریه) کدوم شرکتو پیشنهاد میکنید هزینش زیاد مهم نیست اگه کیفیتش خوب باشه. ممنون میشم کمک کنید.

شرکت های زیر پیشنهاد میشن :

شاتل
داتک
لایزر
پارس آنلاین
صبانت
آزادنت
سپنتا

از بین این ها هم شاتل،سپنتا،صبا نت و لایزر فکر می کنم بهتر باشن.

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
شرکت های زیر پیشنهاد میشن :

شاتل
داتک
لایزر
پارس آنلاین
صبانت
آزادنت
سپنتا

از بین این ها هم شاتل،سپنتا،صبا نت و لایزر فکر می کنم بهتر باشن.
ممنون از کمکتون. یک سوال دیگه تو ایران asdlبا adsl 2 با این سرعتها اصلا تفاوت دارن با هم؟ بعد برا live هم که میخوام برم مودمی که میگیرم چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ممنون از کمکتون. یک سوال دیگه تو ایران asdlبا adsl 2 با این سرعتها اصلا تفاوت دارن با هم؟ بعد برا live هم که میخوام برم مودمی که میگیرم چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

بستگي به فاصلت از مركز مخابرايت داره . اگه خيلي دور باشي تفاوت بين 2 و معمولي هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر