اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
علیرضا عزیز . علتش اینکه تو هرمهای متفاوتی انتخاب میکنی و اون نسبت به سرعت دانلود اونجایی که انتخاب کردی میزان سرعت را نشان میدهد . :biggrin1: .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
علیرضا عزیز . علتش اینکه تو هرمهای متفاوتی انتخاب میکنی و اون نسبت به سرعت دانلود اونجایی که انتخاب کردی میزان سرعت را نشان میدهد . :biggrin1: .
میدونم ! ولی خوب سرعت نباید انقدر بالا پایین بشه ( فوقش 10 تا ! )
در ضمن سرعت چه ربطی به کشورهای مختلف داره ؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میدونم ! ولی خوب سرعت نباید انقدر بالا پایین بشه ( فوقش 10 تا ! )
در ضمن سرعت چه ربطی به کشورهای مختلف داره ؟!

ربطش به اینه که فاصله تو نسبت به اونجایی که انتخاب می کنی و کیفیت خطوط بین 2 منطقه ای که تست بینشون انجام میشه باهم فرق می کنه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دقیق می شه بگید چطوری ping رو تست کنم.منظورم با چه ip .صبا نت دارم

برو به سایت http://www.ip2location.com/ و اونجا هر IP بهت داد رو توی Run بعد از نوشتن کلمه ping بزن.ببین چه پینگی داری با این IP.

این هم اطلاعات اینترنت من که IP هم Valid هست.البته شهر رو اشتباه زده که من بوشهر هستم این زده تهران.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
واقعا چرا اینقدر داغونه؟! داتک اینجوریه یا دوباره لنگر جایی گیر کرده؟!

اصلا آنلاین میتونی بازی کنی با این وضعیت؟!

داتک دلیل افت کیفیتش شلوغیش بود.اما خیلی ها فسخ قرارداد کردن با این شرکت.

مشکل اینترتش هم معلوم نیست از کجاست.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
عزیز شما می تونید از سیستم WiMax استفاده کنی که شرکت های زیادی این خدمات رو عرضه می کنند.از جمله ParsOnline.Com و Laser.IR

بابا دمت گرم ماشاالله شماها وضعتون خوبه مایه دار هستید
ماها بادمجون هم گیرمون نمیاد این شرکت ها چی میگن هزینه 400 هزار تومانی میگیرن دیوونه ان اینا!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,744
نام
امیر
برو به سایت http://www.ip2location.com/ و اونجا هر IP بهت داد رو توی Run بعد از نوشتن کلمه ping بزن.ببین چه پینگی داری با این IP.

این هم اطلاعات اینترنت من که IP هم Valid هست.البته شهر رو اشتباه زده که من بوشهر هستم این زده تهران.

time<1ms میزنه ttl=255 . پینگ کدومشه؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اینکه گفتند IP خودت رو می ده و به درد پینگ گرفتن نمی خوره - چون همیشه زیر 0 هست -
زیر 1 البته :D زیر 0 که نمیشه، مینویسه ( 1<S ) کمتر از یک ثانیه.

اگر میخواید پینگتون ببینید چقدر هست تو RUN بزنید: ping www.****.com بجای ستاره اون سایتی رو که میخواهید پینگتون رو نسبت به اون بسنجید بزنید و اگر میخواهید همینجوری پینگ رو اعلام کنه آخرش یک -t اضافه کنید: ping www.***.com -t

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بابا دمت گرم ماشاالله شماها وضعتون خوبه مایه دار هستید
ماها بادمجون هم گیرمون نمیاد این شرکت ها چی میگن هزینه 400 هزار تومانی میگیرن دیوونه ان اینا!

عزیز من خودم یه قرون پای اینترنتم پول نمیدم.وضع مالیم هم زیاد جالب نیست.

time<1ms میزنه ttl=255 . پینگ کدومشه؟

فکر کنم همین 255 باشه پینگت.

اینکه گفتند IP خودت رو می ده و به درد پینگ گرفتن نمی خوره - چون همیشه زیر 0 هست -

ایشون IP شون Valid هست و پینگ اینترنتشون رو می بینن اینطوری.چیزی هم که نشون میده صحیح هست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
زیر 1 البته :D زیر 0 که نمیشه، مینویسه ( 1<S ) کمتر از یک ثانیه.

اگر میخواید پینگتون ببینید چقدر هست تو RUN بزنید: ping www.****.com بجای ستاره اون سایتی رو که میخواهید پینگتون رو نسبت به اون بسنجید بزنید و اگر میخواهید همینجوری پینگ رو اعلام کنه آخرش یک -t اضافه کنید: ping www.***.com -t

علیرضا جان این راهی که من گفتم شما پینگ اینترنتت رو در حالت عادی می بینی دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر