اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
نه تا قبل از این نمیخواست.مستقیم کانکت میشد.من زنگ زدم به این پشتیبانیشون گفتن که یوزر و پسورد نمیخواد.ویندوزت رو اشتباه نصب کردی:eek:
مودم رو درست نصب کردم.ولی نمیدونم چیکار کنم؟

دوباره یک کانکشن بسازید و تو قسمت تنظیمات :

4y81l74.jpg

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نه تا قبل از این نمیخواست.مستقیم کانکت میشد.من زنگ زدم به این پشتیبانیشون گفتن که یوزر و پسورد نمیخواد.ویندوزت رو اشتباه نصب کردی:eek:
مودم رو درست نصب کردم.ولی نمیدونم چیکار کنم؟
اين جور كه شما گفتي مودمتون Router هست و ديگه احتياج به يوزر و پسورد نيست و هر موقع كه ويندوز بالا بياد كانكت ميشي.

يه سر به اين صفحه بزن (احمد عزيز يه سري توضيح داده) ببين مشكلت حل ميشه يا نه.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=508&&page=36

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
من میخوام Adsl بگیرم ابنم پیش شماره 7736 حالا نمیدونم از کجا بگیرم بعد یه سوال من اگه یه مودم خودم بخرم بعد بگم واسم بیان وصل کنن روهم چن در میاد راستی 128 میخوام بعد سایت You Tube ف ی ل ت ر نباشه چون من همش باهاش کار دارم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من میخوام Adsl بگیرم ابنم پیش شماره 7736 حالا نمیدونم از کجا بگیرم بعد یه سوال من اگه یه مودم خودم بخرم بعد بگم واسم بیان وصل کنن روهم چن در میاد راستی 128 میخوام بعد سایت You Tube ف ی ل ت ر نباشه چون من همش باهاش کار دارم

مودمت که 50 تومن حدودا و اینکه نصبش توو بیشتر شرکتا مجانی با شارژ ماه اولی حدود 70 تومنی در میاد و اینکه Youtube چه بری بالا چه بیای پایین *****ه و کاریشم نمیشه کرد
باید بری نوو یکی از سایتایی که ADSL میدن 4 رقم اولتو بزنی تا بهت بگن آیا منطقه ات میگیره ADSL یا نه

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بلاخره یکی به من تفهیم میکنه کدوم بهتره؟
میگفتن داتک بهترینه حالا یکی میگه که کلا برداره:eek:
من الان شاتل دارم خیلیم ازش ناراضیم پیشنهاد میکنم نگیرید!
ترافیکت از 10 گیگ بیشتر شه میگه سره هر 1 گیگ استفاده اضافی 3 تومن میگیرم!
منم قراره چون تو قرارداد همچین چیزی ننوشته یه حالی بهشون بدم:cheesygri

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بلاخره یکی به من تفهیم میکنه کدوم بهتره؟
میگفتن داتک بهترینه حالا یکی میگه که کلا برداره:eek:
من الان شاتل دارم خیلیم ازش ناراضیم پیشنهاد میکنم نگیرید!
ترافیکت از 10 گیگ بیشتر شه میگه سره هر 1 گیگ استفاده اضافی 3 تومن میگیرم!
منم قراره چون تو قرارداد همچین چیزی ننوشته یه حالی بهشون بدم:cheesygri

من یه سال داتک دارم
بهتزینه از نظر سرعت و هرچی که فکرش و کنی ... ;)
هزکی میگه داتک کلاه برداره حرف مفت می زنه ! /:)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من یه سال داتک دارم
بهتزینه از نظر سرعت و هرچی که فکرش و کنی ... ;)
هزکی میگه داتک کلاه برداره حرف مفت می زنه ! /:)

همه دزدند و داتک هم همینطور !
من مهر امسال که بیاد حدودا دو ساله مشترک داتک ام .. سیاوش دو سه ماه زودتر از من داشت.
و هزار جور مشکل که اهم آن عبارتند از :

محدودیت سرعت : هیچ وقت سرعت ارتباط به سرعت اسمی نمیرسه ! And I mean NEVER .. چهار صبح .. دوازده ظهر .. آخرالزمان .. !

Traffic Shaping : از ساعت 8 صبح الی 6 بعد از ظهر ترافیک P2P محدوده ! تقریبا نصف

ارتباط با مشتری : صفر . اول هر ماه من قطع میشم . چرا؟ چون فیش بانکی که من هفته قبل واریز و فکس کردم رو یا فکسشون خراب بوده .. یا نتونستند بخونند یا اون وسط گم شده. یک بار هم زنگ نمیزنند که مثلا فلان فکس شماره فیش اش ناخوانا است. فقط کافیه یک ساعت از اون مهلت بگذره و قطع . هر بار هم که زنگ میزنم .. یکی تلفن رو برمیداره میگه گوشی !!! بعد وصل میکنه جای دیگه .. اون میگه گوشی !! بعد این نهضت ادامه دارد .. یک بار پنج دقیقه پاس دادن پشت تلفن را ضبط کردم و برای مدیر فروششون گذاشتم .. که اون پلاکارد همه حق با مشتری است رو از روی دیوار بکنند. هر ماه هم باید زنگ بزنم که این صورت حسابتون برای من نمیاد!

پشتیبانی : پایینتر از صفر !!!! اینها رو از کجا پیدا میکنند؟ من بهش میگم پینگم روی سرورهای ایران شده 2000 به من میگه YAHOO! رو پینگ کن !! ROFLMQAO !!! این معمای عجیب هم که حل نشدنی است که چرا حداقل پینگ ما با سرورهای خارج از ایران 200 است !

کل مرداد پارسال هم سرعت ها رو نصف کردن . حالا bandwidth رو به کی میفروشند معلوم نیست. داتک از جمله شرکت هایی است که ICP هم هست و میتونه Bandwidth بفروشه!

یک سال تمام من هر چند دقیقه یک بار قطع میشدم . پشتیبانیشون هم همه بهانه های ممکن رو برام ردیف میکرد . که خط تلفن نویز داره ، ویروس داری (آخه قطع شدن چه ربطی به ویروس داره ) ، کامپیوترت سرعتش پایینه (HL2 بیشتر قدرت میخواد یا ADSL ؟ ) ... آخرش وقتی رفتم یک مودم درست حسابی external خریدم معلوم شد تمام این مدت مشکل از اون soft modem خوشحالشون بوده !
حالا شما اگه ازشون راضی بودی .. این مسائل احتمالا برات مهم نیست یا از وجودشون خبر نداری یا ... ! /:)
که انشاا.. همین جوری راضی بمونی !

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان ADSL را میشه تو ایران گرفت ؟ بعد اگه میشه از کجا باید گرفت ؟ سرعتش چقدر است ؟ هزینش در ماه چقدر می باشد ؟ اگر ممکن است به سوالات من جواب دهید . :p

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخه بدبختی من تمتم زندگیم رو torrent میگرده!
یکی میتونه یه isp معرفی کنه که هم ریسیو نامحدود داشته باشه هم با تورنت مشکل نداشته باشه
این شاتل که دارم نرخ انتقال اسمی(معلومه درسمو خوندما:cheesygri) رو هم میگذرونه و میره رو 18-20 ولی بدبختی محدوده وگرنه بهترین بود

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
سوال

می خواستم ببینم که چه جوری میتونم قبل از خرید بفهمم ping یا latency ه ADSLی که میخوام بگیرم رو بفهمم چنده. چون من اولین استفادم برای بازی هستش. و اهواز هم هستم.
این بازی ها رو هم می خوام Online بازی کنم
counterstrike-battlefield2-warcraft3-warrock-Quack-unreal tournoment
و اصلی ترین XBOX Live :-"

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دوست عزیز این سرعت هایی که دادی از Mbps 100 بیشتر هست یا کمتر ؟ راستی این سایت هایی که دادید نمی آید !! :(

کجای دنیا اینترنت 100Mbps میدن ؟!
ADSL معمولی بیشتر از 8Mbps پشتیبانی نمیکنه .
توی ایران هم به کاربر خانگی بیشتر از 128Kbps نمیدن .. به دلیل مشکلات جذاب مخابراتی و غیره هم به شرکت ها بیشتر از 1Mbps نمیدن مگر اینکه ADSL نباشه یا خط اختصاصی بکشند و روش سرویس ADSL بدند .. مثلا !

اگه منظورت اون 100Mbps که روی کانکشن مابین مودم و کامپیوتر مینویسه برای اینه که مودم external توسط پورت Ethernet به کامپیوتر وصل شده (همون LAN ) که اون هم سرعتش 100Mbps است.

پ.ن : البته ما آخرش نفهمیدیم منظور شما چی بوده.

آخه بدبختی من تمتم زندگیم رو torrent میگرده!
یکی میتونه یه isp معرفی کنه که هم ریسیو نامحدود داشته باشه هم با تورنت مشکل نداشته باشه
این شاتل که دارم نرخ انتقال اسمی(معلومه درسمو خوندما:cheesygri) رو هم میگذرونه و میره رو 18-20 ولی بدبختی محدوده وگرنه بهترین بود

یک جور هایی میشه جلوی Traffic Shaping رو گرفت .
اون ور آب هم همین مشکل بود. برای همین الان بیشتر client های bittorrent از Encryption پشتیبانی میکنند ولی مثل اینکه اون ممدشون ( مخترع پروتکل) از این کار خوشش نیومد که اصلا مهم نیست.:biggrin1:
در هر حال از اون استفاده کن ببین جلوی محدودیت اش رو میگیره یا نه. من توی داتک تقریبا جواب گرفتم.
مثلا در utorrent اینجا فعال میشه .. ترافیک ارسالی ات رو encrypt میکنه

اگه Disable باشه که هیچی
اگه Enable باشه ابتدا از Encryption استفاده میکنه ولی اگه نتونست ارتباط برقرار کنه برمیگرده به حالت بالا
Forced هم که در هر صورت Encrypt میکنه .

Allow Incoming Legacy Connections : اگه فعال باشه یعنی که کانکشن های دریافتی Encrypt نشده رو هم قبول کنه.
ولی در هر صورت کانکشن های Encrypt شده را قبول میکنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر