اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بابا داتک و آسیا رو ولش کنین. جواب پسم قبلیم رو بدین.
18.gif

با VPN میشه محدودیت سرعت P2P رو برداشت
297.gif

منم همین سوال رو درم راهی هست که بشه محدودیت p2p داتک رو دور زد ؟

پ.ن: در مورد کم شدن سرعت و به صفر رسیدن اون من مشکلو با یه فن حل کردم مودم خیلی داغ میشد ;)

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72

پ.ن: در مورد کم شدن سرعت و به صفر رسیدن اون من مشکلو با یه فن حل کردم مودم خیلی داغ میشد ;)

چطوری نصب میشه؟
چند و از کجا خریدی؟
برقش USB دیگه.
صداش زیاده؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
چطوری نصب میشه؟
چند و از کجا خریدی؟
برقش USB دیگه.
صداش زیاده؟

قابو باز کردم یه فن معمولی گذاشتم روی ic که داغ میشد برق رو هم از ادابتور مودم که روی بورد مودم بود گرفتم اصلا هم صدا نداره خیلی خوب هم داره کار میکنه;)

فن رو هم 1000 تومان خریدم از بازار رضا

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
آقا من خواستم Adsl بگيرم ميگن خط شما Pcm هست:( كسي ميدونه Pcm بودن چيه؟و راه حلش چيه؟
pcm این جعبه تلفن ها که کلی رشته سیم واردش میشه رو میگن تنها راه حلش اینه که البته تو تهران جای دیگه رو نمیدونم 4 ماه دیگه کابل برگردون میشه pcm هارو جمع میکنن
--------
کسی چیزی در این مورد میدونه؟
من از adsl استفاده میکنم میخواستم بدونم اگه به isp کشور دیگه وصل بشم هزینه ی خارجه رو قبض میاد یا به عهده ی شرکتیه که ازش سرویس Adsl گرفتم و رو قبض نمیاد؟
ممنون
ببینید من ماه پیش دیال آپ داشتم از اکانت تست Vpn استفاده کردم و دقیقا همون ماه 4 تومن خارجه اومد در صورتی که اون خط فقط به نت وصل بود
من شک کردم این Vpn خودش به تنهایی به Isp وصل شه آخه وقتی کانکت میکنم Yahoo Massenger قطع میشه اگه این 4 تومن بخاطر Vpn نبوده پس برای چی خارجه اومده
حالا این ماه که Adsl داشتم و با Vpn یه 40 ساعت بیشتر وصل شدم میخوام بدونم اگه یدفه خارجه انداخت مطمعن شم رو قبظ نمیاد
جالب اینجاس هر کی با Vpn کانکت شده خارجه براش نیومده

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
شما رو به خدا کمک کنید.

سلام
آقا یه مشکل بزرگ برام پیش اومده که اگر نتونم حلش کنم دیگه adsl بی adsl. اونم اینه که من و دوستم باهم adsl مشترک داریم. به طوری که سیستم هامون شبکه هست و سیستم من سروره و اینترنت از سیستم من به سیستم دوستم شیر میشه. مشکلی که برای ما پیش اومده اینه که دوستم میتونه اینترنت شیر شده من رو دریافت کنه (حتی وقتی که پینگ میگیره بهش تایم میده که معلومه به اینترنت وصله ولی متاسفانه مرورگرهاش (هم فایر فاکس و هم اکسپلورر و هم اوپرا) هیچ صفحه ای رو باز نمیکنن. و با اینکه به اینترنت وصله ولی نمیتونه صفحه باز کنه . چند بار هم ip adress مون رو عوض کردیم ولی باز درست نشد . حتی ویندوز رو هم عوض کردیم ولی باز درست نشد و کماکان نمیتونه صفحه باز کنه با اینکه به اینترنت وصله . بچه ها تو رو خدا کمک کنید شاید تونستیم مشکل رو حل کنیم وگرنه دیگه adsl رو باید تعطیل کنم.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
آقا یه مشکل بزرگ برام پیش اومده که اگر نتونم حلش کنم دیگه adsl بی adsl. اونم اینه که من و دوستم باهم adsl مشترک داریم. به طوری که سیستم هامون شبکه هست و سیستم من سروره و اینترنت از سیستم من به سیستم دوستم شیر میشه. مشکلی که برای ما پیش اومده اینه که دوستم میتونه اینترنت شیر شده من رو دریافت کنه (حتی وقتی که پینگ میگیره بهش تایم میده که معلومه به اینترنت وصله ولی متاسفانه مرورگرهاش (هم فایر فاکس و هم اکسپلورر و هم اوپرا) هیچ صفحه ای رو باز نمیکنن. و با اینکه به اینترنت وصله ولی نمیتونه صفحه باز کنه . چند بار هم ip adress مون رو عوض کردیم ولی باز درست نشد . حتی ویندوز رو هم عوض کردیم ولی باز درست نشد و کماکان نمیتونه صفحه باز کنه با اینکه به اینترنت وصله . بچه ها تو رو خدا کمک کنید شاید تونستیم مشکل رو حل کنیم وگرنه دیگه adsl رو باید تعطیل کنم.
یا علی مدد

بچه ها تو رو خدا یه نفر منو نجات بده.
یا علی مدد

Frog

کاربر سایت
Mar 4, 2007
52
سلام
آقا من خواستم Adsl بگيرم ميگن خط شما Pcm هست:( كسي ميدونه Pcm بودن چيه؟و راه حلش چيه؟

مال من هم بود یعنی روی یه خط کلی شماره دادن که به این ترتیب نمی تونی از adsl استفاده کنی ، اگه از اونجا که میخوای adsl بگیری توی مرکز مخابرات آشنا داشنه باشه راحته با یه زنگ میتونن مشکلت رو حل کنن و اگه نه یه درخواست برای مخابراتتون مینویسی که من میخوام adsl بگیرم شاید مورد بررسی قرار بدن و درستش کنن یه کمی خوره بازی در بیاری حله .

البته فکر کنم باید خط به اسم خودتون باشه یعنی صاحب خط بره و تقاضا بده .

Frog

کاربر سایت
Mar 4, 2007
52

برای استفاده از p2p کلا شما سند هم دارین ، اکثر این adsl که شرکتها میدن متقارن نیستن مثلا من خودم گرفته بودم 128kb/32kb بود که یعنی سندم 32 که میشه یک چهارم ریسیوم و توی شبکه های p2p باید سند خوبی هم برای دان داشته باشین تا بتونید از حداکثر سرعت ممکنه استفاده کنید . یا با شرکت تماس بگیرین یا از برنامه های استفاده کنید که اینگونه نباشن . سعی می کنم چند تاشو پیدا کنم .واستون

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بچه ها تو رو خدا یه نفر منو نجات بده.
یا علی مدد

به نظر من بهتره از مودمی استفاده کنی که دو تا خروجی داشته باشه اینطوری خیلی بهتره

مودم من یه خروجی usb داره و یدونه هم اترنت و راحت دو تا کامپیوتر ازش استفاده میکنن

ysr

کاربر سایت
Sep 25, 2005
38
نام
Yashar
من مدتیه Adsl دارم.خیلی راضیم.اونایی که تو تهران یا کرج هستند می تونند از شاتل استفاده کنند که خیلی شاخه.اصلآ هم قطعی نداره.
البته من می خوام اینترنت ماهواره ای بگیرم که اولش 300 هزار تومان ÷ول می دی بعدش ماهیانه 40 هزار تومان میدی.vpn هم داره.سرعتش هم باور نکردنیه:5mb

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
من مدتیه Adsl دارم.خیلی راضیم.اونایی که تو تهران یا کرج هستند می تونند از شاتل استفاده کنند که خیلی شاخه.اصلآ هم قطعی نداره.
البته من می خوام اینترنت ماهواره ای بگیرم که اولش 300 هزار تومان ÷ول می دی بعدش ماهیانه 40 هزار تومان میدی.vpn هم داره.سرعتش هم باور نکردنیه:5mb

ما توی ولایتمون به اونا میگیم DVB با DVB شما فقط دانلودتون بالاس و هر چقدر پول بدید همون قدر آش میخوری وتا اونجا که من در جریان هستم بیشترین سرعتش هم 2مگابایت در ثانیه هستش که تقسیم بر 3 میشه و سرعت اصلیت میشه!!

اما در مورد SEND تون باید بگم به خودت بستگی داره!!!!!

یعنی یا باید دوباره از خط تلفن استفاده کنی که سرعت SEND دقیقآ میشه عین قبل !!!!

اما اگر نه یه خورده ول خرجی کنی میتونی از SEND اکانتهای ADSL استفاده کنی یعنی هم ADSL داشته باشی و هم DVB !!!

که به نظر من دومی یعنی ADSL عاقلانه تره برای اینکه شما حتمآ باید سند داشته باشی تا بتونی دانلود هم داشته باشی و اگر بخواهی 24 ساعت آنلاین باشی کلی پول تلفن میاد و اشغال بودن تلفن هم بهش ازافه کن!!!

در ضمن سرویس های وایرلس که این DVB هم یکی از اونهاس یکی از بزرگ ترین ایراداتش میدونی چیه؟؟؟

اینه که کیفیت دانلودت یا کانکت بودنت به کیفیت آب و هوا هم بستگی داره!!!! دقیقآ عین ماهواره!!!!! به خاطر همینه که میگم از سرویس ADSL برای سند استفاده کن چون اگر یه زمانی هوا خراب شد دستت توی پوست گردو نمیمونه!!!

در ضمن DVB با خودش VPN نداره!!!

DVB خودش IP اختصاصی داره که اگر بلد باشی حتی میتونی IP خودت رو بصورت دستی عوض کنی!!!!!!

در ضمن از اساتید محترم وارد درزمینه راه اندازی ADSL آقایون من تازه محل سکونتمون مخابراتش سرویس ADSL ش راه اندازی شده وفقط داتک هم سرویس میده!!!!(این زیاد مهم نیست چون من با همین داتک حال میکنم)

مشگل من اینه که الان من مودم و اکانت را خریدم و به من گفتن که باید بیان براتون نسب کنن!!!!

که منظورش همون مخابراط بود که خط رو نمیدونم چی چی کنه!!!!!!

خوب این برو بچ مخابراط کی میان؟؟؟؟؟ نه که منظورم این باشه که شما از کار های مخابرات خبر دارینا نه!!!!!!

منظورم اینه که چند وقته(چقدرطول کشید؟؟) اومدن کار شمارو انجام دادن!!!!!

درضمن تاریخ خرید من 1/5/86 بوده چقدر طول میکشه تا این آپولورو بفرستن هوا؟؟؟؟؟؟

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
به نظرت زياد نيست؟
كارت dvb كه 50 الي 60 تومن!!
dish&lnb هم هر كدوم 10 تومن!!
با همه مخلفاتشم(سيم و swicher و هزينه نصب)هم حساب كني 100 الي 120 wow ديگه در نمياد!
سرعت 5mb بيشتر از 40 تومن برات در مياد مگه قيمتا عوض شده باشه!!
از كجا مي خواي account بگيري؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر