اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظرت زياد نيست؟
كارت dvb كه 50 الي 60 تومن!!
dish&lnb هم هر كدوم 10 تومن!!
با همه مخلفاتشم(سيم و swicher و هزينه نصب)هم حساب كني 100 الي 120 wow ديگه در نمياد!
سرعت 5mb بيشتر از 40 تومن برات در مياد مگه قيمتا عوض شده باشه!!
از كجا مي خواي account بگيري؟

می تونید به سایت GoldVpn.ir مراجعه کنید.البته توی صفحات سایت حرفی از این اینترنت نزده.اما اگه ID اونو به messangerتون Add کنید،همه چیزو براتون توضیح می ده.
امتحان کنید:-"

Please Expalin

می تونید به سایت GoldVpn.ir مراجعه کنید.البته توی صفحات سایت حرفی از این اینترنت نزده.اما اگه ID اونو به messangerتون Add کنید،همه چیزو براتون توضیح می ده.
امتحان کنید:-"
به نظرم عجيب مياد چه دليلي داره تو خود سايت توضيحي نده!؟ vpn&account هر دو لازمه هم هستن! :confused:
به هر حال ترجيح ميدم اگه زحمتي نيست خودتون توضيح بديد :-"

من خودم adsl ندارم ولی 2 نفر ازرفیقام (و مال شرکتی که توش کار می کنم )که دارن می گن sepanta تو ایران بهترینه درسته قیمتش بالاتره ولی از هر لحاظ از پشتیبانی گرفته تا غیره بهترینه.
و اما پارس انلاین:یه مدت بود از هر لحاظ سرعت . .............اوضاع افتضاحی داشتن که توی این چند ماهه پورت های بیشتری خریدن سرعتشون بهتر شده.
وحالا نوبت داتک:در یک کلام عوام فریب .اون موقعی که می خواستن جلب مشتری کنن و خودشون عالی جلوه بدن همه کاری می کردن حالا که خرشون از پل گذشته.............
در یک کلام اگه بچه مایه دارید sepanta واگه نه پارس انلاین بهترین انتخابه.

من میخواستم 128 از پارس انلین بگیرم سرعت سرعت دانلود چقدره
14 kb
و اما پارس انلاین:یه مدت بود از هر لحاظ سرعت . .............اوضاع افتضاحی داشتن که توی این چند ماهه پورت های بیشتری خریدن سرعتشون بهتر شده.
شاید منطقه شما مشکل داشته. من این 1.5 سال همیشه سرعتم 14 kb بوده. چند روز پیش هم یه مشکل پیش اومد تو منطقه مخابراتی ما ( رجایی ) که 2 روز قطع و وصل داشت و حل شد، در عوض 1 هفته به اشتراک این منطقه اضافه کردن.

من تو مشهد از شرکت آفتاب یه ماهه بدون محدودیت گرفتم 53 تومن ولی خیلی سرعتش نوسان دارا کسی نمیدونه دلیلش چیه؟
256 گرفتم . ولی در بهترین حالت سرعتم به 30 میرسه و اکسرا زیره 20.
سرعتش چطوره؟ باید برم شکایت کنم یا همین جوریه؟

سلام کسی میدونه من که 5 گیگ محدودیت دانلود دارم چه چیزهایی دانلود حساب میشه مثلا باز کردن صفحات وب یا دیدن یه موزیک تو youtube

من ميخواهم سرويس Adsl جديد بگيرم به نظر شما صبا نت خوبه؟
كلا چه سرويسي رو پيشنهاد ميكنيد
دوستان يه كم سريع تر كه من بايد سر برج بگيرم

سلام کسی میدونه من که 5 گیگ محدودیت دانلود دارم چه چیزهایی دانلود حساب میشه مثلا باز کردن صفحات وب یا دیدن یه موزیک تو youtube

دوست عزيزم
منظور از 5 گيگ محدوديت دانلود مختص دريافت مثلا برنامه يا آهنگ است
ولي با ديدن صفحات وب اون 5 گيگ دست نخورده است;)

بله دوست عزیز حساب می شه شما هر صفحه ای را باز می کنید دارای حجمی هست که شما آن را دانلود می کنید

من تو مشهد از شرکت آفتاب یه ماهه بدون محدودیت گرفتم 53 تومن ولی خیلی سرعتش نوسان دارا کسی نمیدونه دلیلش چیه؟
256 گرفتم . ولی در بهترین حالت سرعتم به 30 میرسه و اکسرا زیره 20.
سرعتش چطوره؟ باید برم شکایت کنم یا همین جوریه؟

دوست عزيزم شكايت براي چي؟ اين جور چيزا فايده نداره مشكل خود سرور آن سرويس دهنده است
شما ميتوني از يك شركت ديگر بگيري كه اگر نبود مجبوري با همين بسازي:(

بله دوست عزیز حساب می شه شما هر صفحه ای را باز می کنید دارای حجمی هست که شما آن را دانلود می کنید

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

فكر نميكنم اينطوري باشه تا اونجايي كه بچه ها و خودم شنيدم هموني است كه فقط مختص دانلود آهنگ يا برنامه باشد نه صفحات وب:eek:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

فكر نميكنم اينطوري باشه تا اونجايي كه بچه ها و خودم شنيدم هموني است كه فقط مختص دانلود آهنگ يا برنامه باشد نه صفحات وب:eek:

هر چیزی که شما دریافت میکنید جزو ترافیک محاسبه میشود.
چه صفحه، آهنگ ، برنامه و یا حتی packet حاوی پیام های Y! Messenger !

درسته هر صفحه كه باز ميشه جز ترافيك هست براي امتحانش هم كافيه كانكشن رو باز كني بعد ميبيني كه هر صفحه كه باز ميكني محاسبه ميكنه البته خيلي زياد نميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or