اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اونطوری که من فهمیدم بهترین پینگ برای شاتل هست!
البته از نظر پینگی حداقل توی سرور های ایرانی اون چیزی که مشهوده شاتل تعریف خاصی نداره. من خودم توی سرور های ایرانی برای هر بازی پینگ بالای 60 دارم. ولی خوب مثلا با داتک پینگ 30 راحت میتونین بگیرین. و یا Sepanta پینگش پایینه 50 هست. ببین داتک خیلی خوبه از نظر پینگی ولی از نظر کیفیت واقعا افتضاحه! چون user هاش از زیادم زیادتر شده. شاتل از این نظر خیلی خوبه و کیفیت اینترنتش از نظر دانلود و اینا واقعا عالیه. من خودم 384 ه شاتل دارم میتونم بگم 90% اوقات سرعت دانلودم 41kB ثابت هست.
البته شاتل جدیدا نمیدونم چی کار کرده ولی یه کاره خیلی توپی انجام داده اونم اینکه پینگ شاتل با Turkey شده 100ms که واقعا خوبه.

پ.ن: ولی من خودم بهتری پینگی که گرفتم ماله Wireless داتک بوده با Modem CPE که تونستم پینگ 17ms در سرور های ایرانی بگیرم. واقعا روزه های رویایی بود توی آنلاین.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
کسی از بچه های داتکی میدونه چرا امروز محدودیت p2p اعمال نشده؟
اخه هر روز ساعت 8 تا 18 محدودیت داشتیم ولی امروز همه چی ازاده؟ یعنی چی شده؟خدا کنه محدودیت رو ورداشته باشن!

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
سلام

آقا من از صبا نت اشتراک دارم ( اصفهان )

چند روز پیش از شرکت به من زنگ زدند و گفتند از این به بعد باید مرتب ( هر ماه ) اکانت خود را شارژ کنی و اگر وقفه ای ایجاد شود خط شما از رانژه بودن در می آید . وقانون جدیده
علت را پرسیدم از اونا گفتند مخابرات از ما برای خط شما هرماه هزینه میگیرد چه استفاده بکنید و چه استفاده نکنید .

می خواستم ببینم برای شما هم همین برنامه هست .

من به ایرانگیت هم زنگ زدم و اونها هم همین را گفتند .

یکی راهنمایی بکنه

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

آقا من از صبا نت اشتراک دارم ( اصفهان )

چند روز پیش از شرکت به من زنگ زدند و گفتند از این به بعد باید مرتب ( هر ماه ) اکانت خود را شارژ کنی و اگر وقفه ای ایجاد شود خط شما از رانژه بودن در می آید . وقانون جدیده
علت را پرسیدم از اونا گفتند مخابرات از ما برای خط شما هرماه هزینه میگیرد چه استفاده بکنید و چه استفاده نکنید .

می خواستم ببینم برای شما هم همین برنامه هست .

من به ایرانگیت هم زنگ زدم و اونها هم همین را گفتند .

یکی راهنمایی بکنه

قضیه همینه که مخابرات روی هر خطی که رانژه شده باشه آبونمان میگیره .. همین 3000 تومن که جدا از اون شش درصد مالیات و عوارض پرداخت میکنیم. فکر هم میکنم همه این پول میره مستقیما به مخابرات، چون همه شرکت ها همین 3000 رو میگیرند. اگر هم اکانت را شارژ نکنید مثل اینکه بعد از ده روز رانژه قطع را جمع میکنند.

سیستم هم اصولا اینجوری که شما اگه یک ماه نخوای اینترنت داشته باشه و رانژه خطت هم نخواهی قطع کنی چون مثلا میخواهید از ماه دیگه استفاده کنید، اون 3000 تومان را فقط پرداخت میکنید. البته ممکنه اون شرکت نخواد پورت هاش خالی بمونه و روش سود کنه و برای خودش این قانون را گذاشته باشه. که حتی نتونید با پرداخت اون آبونمان خط خود را نگاه دارید.

پ.ن : Bioshock نیومد؟!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من الان سیستمم شبکه هست و و سرویس 128 دارم می خواستم بدونم که میتونم با شخص دیگه ای هم شبکه کنم یعنی اینتر نتم رو برای دو نفر شیر کنم؟
یا علی مدد

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
من هم 128 اسیاتک دارم .
اوایل پینگم حدود 80 و 90 بود .
ولی تازگیا شاید باورتون نشه ولی پینگم رسیده حدود 1500 و 1600 ! البته نصف شبا از 3 نصف شب به بعد حدود 3 ساعت همون 80 و 90 میشه .
مال چند نفر دیگه هم پرسیدم همین بود .
البته سرعت دانلودم فرقی نکرده و حدود 16 و 17 هست .
از خودشون هم زنگ زدم پرسیدم گفتن تعداد کاربراشون زیاد شده و پهنای باندشون دیگه جواب نمیده . البته قراره پهنای باند اضافه بگیرن .

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام دوستان
من یه سوال دارم
من میخوام یه ای دی اس ال بگیرم
میخوام مودمی بگیرم که وای فای داشته باشه ، این مودم میتونه ای دی اس ال رو برای پی اس پی که دارم بفرسته ؟
یا به عبارتی من میتونم با استفاده از این مودم بدون اتصال پی اس پی به دستگاه دیگه ای با پی اس پی به اینترنت وصل بشم ؟
شما میتونی یه مدل خوب از این مودم های ای دی اس ال به من معرفی کنی ؟
قیمت یادتون نره
راستی میخوام اترنت و یو اس بی هم داشته باشه
میتونی اسم مدل رو برام بفرستی و جایی که میشه تهیه کرد
ممنون میشم ازتون
راستی یه سوال دیگه توی شیراز بهترین ارائه دهنده ای دی اس ال کجاست قیمتاش خوبه ؟ محدودیت دانلود داره ؟ شمارشو میدین ؟
فقط سریع

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
لطفا یکی راهنمایی کنه حیاتی است
شاتل منظورش از ADSL2 چیه؟اون طوری که خودش تو سایت با ADSL مقایسه میکنه ادم فکر میکنه منظورش از ADSL2 WIRELESS هست:eek:واقعا ان قدر فرق میکنن؟
ART3 ماله SHATEL می ارزه؟اینم لینکش:http://www.shatel.ir/farsi/adsl_price.php

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شاتل منظورش از ADSL2 چیه؟اون طوری که خودش تو سایت با ADSL مقایسه میکنه ادم فکر میکنه منظورش از ADSL2 WIRELESS هستواقعا ان قدر فرق میکنن؟
من با شاتل قرارداد داشتم
یه زمانی با مسئول فروشم خیلی خوب شدم این سوالتو پرسیدم!
گفت هم اینا هم اون قیمته مودما که میگه با فلان سرعتا کار میکنه یا نه الکیه و فقط برا پول
adsl2 هم فرقش اینه که سندش با ریسیو یکیه!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
در ضمن از شاتل نگیر که افتضاحه
همشون کلاهبردارن!!!
سرعتش فوق العادس اما الان مرتب به من sms میدن که شما 5 گیگ اضاف ترافیک داشتین و 17 تومن میشه:eek:
بیخیالش شو یه وقت باهاشون قرارداد نبندیا!!!
راستی یه سوالی داشتم
من دارم با آسیاتک میبندم(چون فعلا میخوام با تورنت کار کنم پینگش زیاد مهم نیست) و میگن که اگه از دانشگاه برگه بیاری که به اینترنت پرسرعت نیاز داری هر سرعتی بخوای بهت میدن!!!
کسی میدونه چجوری باید بگیرم؟:cheesygri
اصلا به من میدن؟
(به این خاطر پرسیدم چون خیلی از بچه هایه سایتو دیدم 256 دارن)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
بچه ها من الان سیستمم شبکه هست و و سرویس 128 دارم می خواستم بدونم که میتونم با شخص دیگه ای هم شبکه کنم یعنی اینتر نتم رو برای دو نفر شیر کنم؟
یا علی مدد
منم همین سوال رو داشتم ؟؟؟

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
در ضمن از شاتل نگیر که افتضاحه
همشون کلاهبردارن!!!
سرعتش فوق العادس اما الان مرتب به من sms میدن که شما 5 گیگ اضاف ترافیک داشتین و 17 تومن میشه:eek:
بیخیالش شو یه وقت باهاشون قرارداد نبندیا!!!
راستی یه سوالی داشتم
من دارم با آسیاتک میبندم(چون فعلا میخوام با تورنت کار کنم پینگش زیاد مهم نیست) و میگن که اگه از دانشگاه برگه بیاری که به اینترنت پرسرعت نیاز داری هر سرعتی بخوای بهت میدن!!!
کسی میدونه چجوری باید بگیرم؟:cheesygri
اصلا به من میدن؟
(به این خاطر پرسیدم چون خیلی از بچه هایه سایتو دیدم 256 دارن)
میخوای واسه کار با تورنت از اسیاتک اشتراک بگیری ؟! :eek:
داری بزرگترین اشتباه ممکن رو انجام میدی چون اسیاتک پورت های تورنت رو بسته . یعنی 1 مگ هم نمیتونی از تورنت دانلود کنی .
من خودم اسیاتک دارم که دارم بهت میگم . از هر کی هم بپرسی بهت میگه با اسیاتک نمیتونی از تورنت دانلود کنی .
حتی میتونی از خود اسیاتک هم بپرسی . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر