اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
حالا این خوبه شیراز من پرسیدم 64 با 1 گیگ را میدن 30 تومن اونم یک ماه (به خدا شیراز مرکز یک مشت انسان های پست شده)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
مودم ADSL ای هست که WiFi داشته باشه و قیمتی معقول؟ مثلا حدود 70تومان. داتک هم داشته باشه یا ساپورتش کنه.
با تشکر.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من امروز adsl ام وصل شد . از شرکت شبدیز نماینده داتک تو کرج هم گرفتم . یه چند تا دانلود کردم سرویس 128 گرفتم و میانگین سرعت دانلودم تو حدودای ساعت 9 شب 15 بود یعنی هم به 9 و10 میرسید و هم به 20 و 21 ولی میانگین روی 15 میگشت می خواستم ببینم این سرعت دانلود خوبه یا نه؟ در ضمن من و دوستم شریکی adsl گرفتیم و از طریق شبکه کردن می خواهیم استفاده کنیم . سیستم من سرور هست و سیستم اون دریافت کننده ولی نمی دونم چجوری به اون اینترنت شیر کنم لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام
بچه ها من امروز adsl ام وصل شد . از شرکت شبدیز نماینده داتک تو کرج هم گرفتم . یه چند تا دانلود کردم سرویس 128 گرفتم و میانگین سرعت دانلودم تو حدودای ساعت 9 شب 15 بود یعنی هم به 9 و10 میرسید و هم به 20 و 21 ولی میانگین روی 15 میگشت می خواستم ببینم این سرعت دانلود خوبه یا نه؟ در ضمن من و دوستم شریکی adsl گرفتیم و از طریق شبکه کردن می خواهیم استفاده کنیم . سیستم من سرور هست و سیستم اون دریافت کننده ولی نمی دونم چجوری به اون اینترنت شیر کنم لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد
بله سرعتش خوب هست.
برای share کردن اینترنت روی کانکشن adsl رایت کلیک کن Properties بزن بعد advance و گزینه allow other network users to connect through this .... رو تیک بزن.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
بله سرعتش خوب هست.
برای share کردن اینترنت روی کانکشن adsl رایت کلیک کن Properties بزن بعد advance و گزینه allow other network users to connect through this .... رو تیک بزن.

سلام
دانته جون تمام کار هایی رو که گفتی کردم ولی رفیقم نتونست از اینتر نت استفاده کنه . در ضمن دو تا سوال هم برام پیش اومد . 1 جایی رو که گفتی تیک بزن زدم وقتی که تیک زدم گفت local area conection رو انتخاب کن تو این قسمت باید کدوم local area conection رو انتخاب کنم اونی که به مودم adsl وصل هست یا اونی که باهاش با رفیقم در ارتباطم؟
2 برای shre کردن اینترنت باید جای دیگه هم ip adress وارد کنم؟
یا علی مدد

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام
من الآن سه هفتس که دادم خطم رو رانژه بکنن ولی خبری نیست .
به مرکز مخابرات هم زنگ می زنم انقدر شلوغه که انگار توی حموم عمومی لیف گم شده
هیچکس جواب درستو حسابی نمیده!!شرکتم که....وعده سر خرمن میده!!
نمی دونم چیکار کنم!

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام
دوستان من اصفهان ADSL دو تا شرکت پیدا کردم ایران رایان و فراتاز
هر 2 محدودیت حجمی 1 گیگ در ماه دارند ولی رایان 256 هست و فرا 512
هر دو 3 ماه با مالیات و عوارض 30 تومن:eek:
چند تا سوال داشتم یکی میگفت اینا یه خط رو به خیلی ها میدن و سرعت اینی که میگند نیست. درسته اگه درسته راهی برای فهمیدن حقیقت گفته های اونا هست ؟ میشه تضمینی بگیرم؟
و اینکه اگه بخوام 360LIVE بازی کنم محدودیت حجمی 1 گیگ مشکی نداره؟
کسی میدونه کدوم شرکت بهترند؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,860
1گیگ در ماه که خیلی کمه من 18 گیگ 256 دارم 50 تومن
سرعت هم گویا بین افرادی که یک سرعت دارن شر میشه مثلا 128 باهم و 256 ها هم با هم بنابراین چون تو سرعت بالا تعداد مشترکها کمتره بنابراین سرعت هم بیشتر.البته من هم اینا رو شنیدم و مطمئین نیستم

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
1گیگ در ماه که خیلی کمه من 18 گیگ 256 دارم 50 تومن
سرعت هم گویا بین افرادی که یک سرعت دارن شر میشه مثلا 128 باهم و 256 ها هم با هم بنابراین چون تو سرعت بالا تعداد مشترکها کمتره بنابراین سرعت هم بیشتر.البته من هم اینا رو شنیدم و مطمئین نیستم
واسه لایو 360 1 گیگ کمه:eek: ؟
واینکه مودم چی بگیرم؟ اختلاف قیمت دقیقا واسه چیشونه؟ ارزونترینشون کدومه؟:biggrin1:
واینکه ماهی 7 تومن که می ارزه این فراتاز 512؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
فکر کنم اقای وحید رضا شما اراک باشید.منطقه ای در اراک هست ک نشه adsl گرفت؟سمت ملک میشه؟چون من وقتی خواستم بگیرم اول از همه پیش شمارمو پرسید.الان میخوایم بریم سمت ملک.خواستم اول از این مسئله مطمئن بشم:confused:

آخرین ویرایش:

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
یک خبر خوش به کسانی که کارت دی وی بی دارند و یا شاید می خواهند بگیرند بگم که تا یکماه دیگه بگیرید چون از یک ماه دیگه شما می توانید ماهیانه 150 گیگ فایل دانلود کنید من و دوستانم در یک سایتی در حال عضو گیری هستم و به زودی یک سایت در مورد دانلود آفلاین می زنیم و شما می توانید با کمترین هزینه یعنی 1100 تومان و بدون وصل شدن به اینترنت و پول دادن بابتش ماهیانه 150 گیگ دانلود داشته باشید برای اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدهید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر