اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام دوستان
اين شركت شاتل براي 512 كارت دانشجويي ميخواد ميشه من از يكي از اشناها كارتش رو بگيرم و بهشون نشون بدم تا اشتراك بدن؟همين كافيه؟
قبول میکنن ولی سرویس باید به اسم کسی باشه که ازش کارت رو گرفتید;)

• Like
Reactions: M A X

gtairani

کاربر سایت
Mar 22, 2010
70
سلام.
من حدود یک سال هست که می خوام از پارس انلاین adsl بگیرم.وقتی مامانم زنگ می زنه به pars online میگن باید اول از مخابرات خط شما به یک جایی وصل کنند.نمیدونم کجا!!!
هر روز هم که زنگ می زنه مامانم میگن جا نداریم وصل کنیم!!!!
چیکار کنم؟؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من یک مشورت می خواستم. من الان چند سال هست که به اون صورت تهران نبودم و حالا می خوام برگردم و اینترنت هم بگیرم. اون موقع که تهران بودم پارس آنلاین داشتم. می خوام بدونم الان فرم اینترنتی کدوم شرکت رو پر کنم خوب هست؟ برای Game می خوام بیشتر که یعنی نوسان سرعت زیاد نباشه و ping مناسبی هم داشته باشه. ممنون میشم بگید چه شرکتی رو انتخاب کنم. فقط یک نکته 4 شماره اول دو خط ما 8889 و 8893 هست و برای مخابرات شهید رجایی بود اگر اشتباه نکنم. ممنون

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,829
نام
کیارش
دوستان من یک مشورت می خواستم. من الان چند سال هست که به اون صورت تهران نبودم و حالا می خوام برگردم و اینترنت هم بگیرم. اون موقع که تهران بودم پارس آنلاین داشتم. می خوام بدونم الان فرم اینترنتی کدوم شرکت رو پر کنم خوب هست؟ برای Game می خوام بیشتر که یعنی نوسان سرعت زیاد نباشه و ping مناسبی هم داشته باشه. ممنون میشم بگید چه شرکتی رو انتخاب کنم. فقط یک نکته 4 شماره اول دو خط ما 8889 و 8893 هست و برای مخابرات شهید رجایی بود اگر اشتباه نکنم. ممنون
شاتل پینگش عالیه ، سرعت دانلود مطلوبی هم داره. مثلا حداقل بتونی 256 بگیری راحت نیازت رو برطرف میکنه . پارس آنلاین هم سرعت دانلود خیلی خوبی داره اما پینگش خوب نیست .

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اتفاقا پارس آنلاین هم پینگش خوبه من دیروز داشتم Cross Fire میرفتم پینگم را زده بود 240 که.
سایت اسپید تست و پینگ تست ملاک خوبی برای پینگ نیست.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
GPRS

سلام دوستان !
:blushing:
یک راهنمایی میخواستم در باره ی اینترنت همراه اول و بسته های ویژه ی اینترنتیش !
تو خود سایت همراه اول یکسری تعرفه و بسته اینترنتی نوشته...برای مثال :

نوشته 1ماه اینترنت gprs ده هزار تومان با دانلود نامحدود !

خوب این خیلی خوبه.. اما من این بسته رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ( وصل کردم به کامپیوتر ) و سرعت دانلودش هم زیر 14 نمیاد .!

+ میخواستم بپرسم حالا من تو این یک ماه هر چه قدر از اینتر نت استفاده کنم جز اون ده هزار تومن پول دیگه ای رو قبض موبایل نمیاد ؟!

مرسی :blushing:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام دوستان !
:blushing:
یک راهنمایی میخواستم در باره ی اینترنت همراه اول و بسته های ویژه ی اینترنتیش !
تو خود سایت همراه اول یکسری تعرفه و بسته اینترنتی نوشته...برای مثال :

نوشته 1ماه اینترنت gprs ده هزار تومان با دانلود نامحدود !

خوب این خیلی خوبه.. اما من این بسته رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ( وصل کردم به کامپیوتر ) و سرعت دانلودش هم زیر 14 نمیاد .!

+ میخواستم بپرسم حالا من تو این یک ماه هر چه قدر از اینتر نت استفاده کنم جز اون ده هزار تومن پول دیگه ای رو قبض موبایل نمیاد ؟!

مرسی :blushing:
قاعدتاً نباید بیاد ولی یه جا خوندم اونایی که استفاده کردن براشون هم رو قبض اومده هم اون 10000 کم شده!!!
احتمالاً درستش می کنن. شایدم درستش کردن.

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
من قبلا از GPRS همراه اول استفاده میکردم اما بعد از یه مدت بخاطر قیمت بالاش بیخیال شدم اما این بسته ها واقعا اگر اینطور باشه عالیه!!10 هزار تومن, دانلود نامحدود با سرعت 14؟!فوق العادست!

کسی تست کرده که ببینه واقعا نامحدوده؟!

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
سلام،

تو سایت صبانت زده فقط از مودم های ..... پشتیبانی میکنه ، یعنی من که الان یه مودمِ Corecess دارم نمیتونم از این ISP سرویس بگیرم ؟ حتما باید یکی از مودم های ذکر شده رو خریداری کنم ؟
--------
در حال حاضر وضعیتِ آسیاتک چطوری هست ؟
من خودم یه مدت آسیاتک داشتم ، جالب نبود ، میخواستم بدونم الان فرقی نکرده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر