اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
اين شركت شاتل براي 512 كارت دانشجويي ميخواد ميشه من از يكي از اشناها كارتش رو بگيرم و بهشون نشون بدم تا اشتراك بدن؟همين كافيه؟
قبول میکنن ولی سرویس باید به اسم کسی باشه که ازش کارت رو گرفتید;)

• Like
Reactions: M A X
سلام.
من حدود یک سال هست که می خوام از پارس انلاین adsl بگیرم.وقتی مامانم زنگ می زنه به pars online میگن باید اول از مخابرات خط شما به یک جایی وصل کنند.نمیدونم کجا!!!
هر روز هم که زنگ می زنه مامانم میگن جا نداریم وصل کنیم!!!!
چیکار کنم؟؟؟؟

دوستان من یک مشورت می خواستم. من الان چند سال هست که به اون صورت تهران نبودم و حالا می خوام برگردم و اینترنت هم بگیرم. اون موقع که تهران بودم پارس آنلاین داشتم. می خوام بدونم الان فرم اینترنتی کدوم شرکت رو پر کنم خوب هست؟ برای Game می خوام بیشتر که یعنی نوسان سرعت زیاد نباشه و ping مناسبی هم داشته باشه. ممنون میشم بگید چه شرکتی رو انتخاب کنم. فقط یک نکته 4 شماره اول دو خط ما 8889 و 8893 هست و برای مخابرات شهید رجایی بود اگر اشتباه نکنم. ممنون

دوستان من یک مشورت می خواستم. من الان چند سال هست که به اون صورت تهران نبودم و حالا می خوام برگردم و اینترنت هم بگیرم. اون موقع که تهران بودم پارس آنلاین داشتم. می خوام بدونم الان فرم اینترنتی کدوم شرکت رو پر کنم خوب هست؟ برای Game می خوام بیشتر که یعنی نوسان سرعت زیاد نباشه و ping مناسبی هم داشته باشه. ممنون میشم بگید چه شرکتی رو انتخاب کنم. فقط یک نکته 4 شماره اول دو خط ما 8889 و 8893 هست و برای مخابرات شهید رجایی بود اگر اشتباه نکنم. ممنون
شاتل پینگش عالیه ، سرعت دانلود مطلوبی هم داره. مثلا حداقل بتونی 256 بگیری راحت نیازت رو برطرف میکنه . پارس آنلاین هم سرعت دانلود خیلی خوبی داره اما پینگش خوب نیست .

GPRS

سلام دوستان !
:blushing:
یک راهنمایی میخواستم در باره ی اینترنت همراه اول و بسته های ویژه ی اینترنتیش !
تو خود سایت همراه اول یکسری تعرفه و بسته اینترنتی نوشته...برای مثال :

نوشته 1ماه اینترنت gprs ده هزار تومان با دانلود نامحدود !

خوب این خیلی خوبه.. اما من این بسته رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ( وصل کردم به کامپیوتر ) و سرعت دانلودش هم زیر 14 نمیاد .!

+ میخواستم بپرسم حالا من تو این یک ماه هر چه قدر از اینتر نت استفاده کنم جز اون ده هزار تومن پول دیگه ای رو قبض موبایل نمیاد ؟!

مرسی :blushing:

سلام دوستان !
:blushing:
یک راهنمایی میخواستم در باره ی اینترنت همراه اول و بسته های ویژه ی اینترنتیش !
تو خود سایت همراه اول یکسری تعرفه و بسته اینترنتی نوشته...برای مثال :

نوشته 1ماه اینترنت gprs ده هزار تومان با دانلود نامحدود !

خوب این خیلی خوبه.. اما من این بسته رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ( وصل کردم به کامپیوتر ) و سرعت دانلودش هم زیر 14 نمیاد .!

+ میخواستم بپرسم حالا من تو این یک ماه هر چه قدر از اینتر نت استفاده کنم جز اون ده هزار تومن پول دیگه ای رو قبض موبایل نمیاد ؟!

مرسی :blushing:
قاعدتاً نباید بیاد ولی یه جا خوندم اونایی که استفاده کردن براشون هم رو قبض اومده هم اون 10000 کم شده!!!
احتمالاً درستش می کنن. شایدم درستش کردن.

من قبلا از GPRS همراه اول استفاده میکردم اما بعد از یه مدت بخاطر قیمت بالاش بیخیال شدم اما این بسته ها واقعا اگر اینطور باشه عالیه!!10 هزار تومن, دانلود نامحدود با سرعت 14؟!فوق العادست!

کسی تست کرده که ببینه واقعا نامحدوده؟!

سلام،

تو سایت صبانت زده فقط از مودم های ..... پشتیبانی میکنه ، یعنی من که الان یه مودمِ Corecess دارم نمیتونم از این ISP سرویس بگیرم ؟ حتما باید یکی از مودم های ذکر شده رو خریداری کنم ؟
--------
در حال حاضر وضعیتِ آسیاتک چطوری هست ؟
من خودم یه مدت آسیاتک داشتم ، جالب نبود ، میخواستم بدونم الان فرقی نکرده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or