اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.

کسی اینترنتش رو بین 2 تا کامپیوتر اشتراک گزاشته؟؟!!

مشگلی داشته؟؟؟

منظورم اینه که وقتی 2 تا کامپیوتر رو شبکه کردین! اینترنت رو هم به اشتراک گزاشتین! مشگلی نبود؟؟؟

در ضمن از چه ISP ـی استفاده کردین؟

من الان دارم ماهیانه 19 تومن بابت سرویس 512 اکو شاتل میدم که 3 گیگ در ماه ترافیک داره(شبها هم ترافیکش رایگانه) حالا بنظر شما برای من که کار اصلیم پیج باز کردنه همین سرویس شاتل بهتره یا 1.5 مگ پارس آنلاین با ترافیک ماهیانه 10 گیگ بمبلغ حدود 15 تومن ؟ و آیا با مودمم (D-link DSL-200)رو باید عوض کنم؟
کمکم کنید :((

عجب!! تو اینجا (سنندج) این نرخ اینترنته 128 ترافیک 6 گیگ ماهی 25 تومن 256 35 تومن پارس آنلاین!!!!!! بعد با افتخار زدن ترافیک 1 گیگ 128 6 تومن!!

ویرایش: اینی که تو سایت پارس انلاین زده سرعت دریافت 128 سرعت واقعیه یا همون 12 کیلوبایته؟!

آخرین ویرایش:
عجب!! تو اینجا (سنندج) این نرخ اینترنته 128 ترافیک 6 گیگ ماهی 25 تومن 256 35 تومن پارس آنلاین!!!!!! بعد با افتخار زدن ترافیک 1 گیگ 128 6 تومن!!

ویرایش: اینی که تو سایت پارس انلاین زده سرعت دریافت 128 سرعت واقعیه یا همون 12 کیلوبایته؟!
نه 128 که نیست ولی متوسط 60-70 باید باشه . من 512 دارم پارس آنلاین رو 200 هم می ره . کلا سرعتش خوبه ولی یکم پینگش بالاست . بد نیست بگیری .

سلام
دوستان
میخواستم یه شرکتی رو بهم معرفی کنید که برام سرویس ماهیانه نامحدود128 بهم بده و البته مقرون به صرفه
قدرت اینو ندارم بالای 23 هزار تومان بدم
در حال حاضر از شهراد استفاده میکنم راضی بودم اما به تازگی متوجه شدم همه سرویس های یک ماهه را به سه ماهه تبدیل کرده است
منطقه مخابراتی ما پیام نور هست با پیش شماره 4460

بهترین ای اس پی برای پینگ خوب چیه برای منطقه 13 طرفهای تهران نو. سرعت داونلود اصلا مهم نیست برام..
الان که بیشتر دوستان حدود 5 ماهی هست همه پینگ هاشون از 30-40 به 70-80 تغییر کرده پینگ به خارج از کشور هم شده 300-400

بهترین ای اس پی برای پینگ خوب چیه برای منطقه 13 طرفهای تهران نو. سرعت داونلود اصلا مهم نیست برام..
الان که بیشتر دوستان حدود 5 ماهی هست همه پینگ هاشون از 30-40 به 70-80 تغییر کرده پینگ به خارج از کشور هم شده 300-400
اگه منطقتون رو صبانت پوشش میده فک کنم همین صبانت بهترین باشه..چون کسایی که صبانت دارن رو وقتی تو سرورا ایرانی میبینم پینگشون از 30 بالاتر نمیره..پینگ 15 هم توشون دیدم o_O
البته اون قضیه ی "تخم مرغ شانسی" همچنان برا صبانت هم فک کنم برقرار باشه..پس فردا نرید صبانت بگیرید بعد پینگش بد باشه منو فحش بدین..

اگه منطقتون رو صبانت پوشش میده فک کنم همین صبانت بهترین باشه..چون کسایی که صبانت دارن رو وقتی تو سرورا ایرانی میبینم پینگشون از 30 بالاتر نمیره..پینگ 15 هم توشون دیدم o_O
البته اون قضیه ی "تخم مرغ شانسی" همچنان برا صبانت هم فک کنم برقرار باشه..پس فردا نرید صبانت بگیرید بعد پینگش بد باشه منو فحش بدین..
این صبا نت نامحدود هم داره ؟ من شنیدم که پینگشم شبا 3 به بعد خراب میشه

این صبا نت نامحدود هم داره ؟ من شنیدم که پینگشم شبا 3 به بعد خراب میشه

نامحدود نداره .. همشون محدودیت دارند.
سه شب تا هفت صبح دانلود مجانی اش راه میفته که کلاً همه دارند دانلود میکنند و پینگ داغون میشه .. صفحه وب به زور میشه باز کرد :دی

آقا من موندم واقعا یسری 1 مگ دارن هی از وضعیت مینالن ، من 128 دارم راضیم.

البته من به اسم 128 گرفتم ولی نمیدونم چرا 1 مگ دارم میدانلودم.

مثلا ماه پیش من فقط 40 گیگ "رایگان" دانلود کردم ! با حجم خودم کلا رو هم 55 گیگ.!

آقا من موندم واقعا یسری 1 مگ دارن هی از وضعیت مینالن ، من 128 دارم راضیم.

البته من به اسم 128 گرفتم ولی نمیدونم چرا 1 مگ دارم میدانلودم.

مثلا ماه پیش من فقط 40 گیگ "رایگان" دانلود کردم ! با حجم خودم کلا رو هم 55 گیگ.!
از کدوم ISP سرویس میگیری؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or