اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امتحان نکردم. ولی فکر نکنم حل بشه چون با یاهو مسنجر هم همین مشکل را دارم باید فعلا صبر کرد.
از بقیه دوستان هم کسی Skype و تماس تصویری یاهو مسنجرشون قطع هست یا نه؟

دوستان یک سوال دارم :

پارس انلاین جدیدا تعرفه های سری F خودش رو معرفی کرده که به گفته خودشون توربو دانلود هست .

مثلا 128 سه ماهه 20.700 . با محدودیت دانلود 3G . سرعت دانلود نوشته 1M .

کسی از دوستان اطلاعاتی داره ؟

دوستان یک سوال دارم :

پارس انلاین جدیدا تعرفه های سری F خودش رو معرفی کرده که به گفته خودشون توربو دانلود هست .

همون Burst هست ؟!
من تعرفه هاش جلومه :دی
اگه اینطور باشه با سر میرم :دی

البته این برگه ای که جلومه نوشته :
3 ماه هر ماه یک گیگ سرعت 256/256 Brust 512 شبانه رایگان قیمت 20700
بدون عوارضی :دی

همون Burst هست ؟!
من تعرفه هاش جلومه :دی
اگه اینطور باشه با سر میرم :دی

البته این برگه ای که جلومه نوشته :
3 ماه هر ماه یک گیگ سرعت 256/256 Brust 512 شبانه رایگان قیمت 20700
بدون عوارضی :دی
والا من کلمه ی Brust رو جایی نمیبینم !:biggrin1:

من دقیقا همین مثال 20.700 رو زدم دیگه !:biggrin1: یعنی اینی که من میگم یک چیز دیگست .

عکشو میذارم ببینین :

دوستان یک سوال دارم :

همون سرویس 128/128 عادی پارس آنلاین که 15 تومان با محدودیت 3 گیگ هست از 6 ماه پیش به اینطرف در واقع 1024/256 میده. برای من و چند تا از دوستان که اینطور بوده. ( بقیه اینطوری نیستن؟ )
شبها ساعت 1 تا 6 هم ترافیک آزاد هست با همون سرعت 1 مگابیت.

از چند روز پیش به اینطرف هم data rate من دو برابر شده 2048/512 نمیدونم به چه مناسبت.

همون سرویس 128/128 عادی پارس آنلاین که 15 تومان با محدودیت 3 گیگ هست از 6 ماه پیش به اینطرف در واقع 1024/256 میده. برای من و چند تا از دوستان که اینطور بوده. ( بقیه اینطوری نیستن؟ )
چطوری باید بفهمم؟ من خیلی وقته مشتری همین سرویس پارس آنلاینم. تو منطقه ی ما کلا پارس آنلاین حرف اول رو میزنه

از چند روز پیش به اینطرف هم data rate من دو برابر شده 2048/512 نمیدونم به چه مناسبت.
محمد جان با Skype مشکل نداری ؟

اگه بله با V P N قابل حله ؟

اگه نه که هیچی :دی

چطوری باید بفهمم؟ من خیلی وقته مشتری همین سرویس پارس آنلاینم. تو منطقه ی ما کلا پارس آنلاین حرف اول رو میزنه
من میرم تنظیمات مودم قسمت ADSL status سرعت واقعی ارسال و دریافت رو میزنه.

محمد جان با Skype مشکل نداری ؟

اگه بله با V P N قابل حله ؟

اگه نه که هیچی :دی
با skype سر و کار ندارم ولی الان تست کردم یه مقدار مشکل داشت ولی با 2-3 بار تلاش و چند دقیقه معطل کردن ساین این میشه برای من.
در مورد قابل حل بودنش با vpn اطلاعی ندارم.

محمد جان من الان 128/128 محدودیت 8 دارم که 30 تومنه . اتفاقا واسه من از 4 5 ماه پیش سرعتش کم شده .

شب هم که 15 20 هست سرعت .

پهنای باند مرکز رو میخوان زیاد کنن یعنی چی ؟ یعنی سرعت زیتد میشه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or