اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
من قبلا از شاتل داشتم و واسه بازی های انلاین مناسب نبود , یعنی پینگ خیلی بالا بود حتی برای داخل و رفتم سمت مخابرات , اون موقع اوایل شروع سرویس دهی مخابرات بود و سرویس نامحدود گرفتم

سرعت فیکس 124 بود و پینگ تایم به همه ایران زیر 10 , ولی نامحدود رو برداشتن , و بعد هم که کاربراش زیاد شدن پینگ تایم بالای 50 و سرعت هم خیلی افت کرد

برگشتم شاتل , که سرویس جدیدی اضافه کرده بودند به نام گیمینگ , البته قبلا نداشتن ( حدود 3 سال پیش رو میگم )

الان 10 ماهی میشه نامحدود شاتل گرفتم (ART1)

پینگ تایم حدود 20 هست واسه داخل و ماهی تا 60 گیگ هم دانلود میکنم , سرعتمم هم پایین نیاوردن تا حالا

خیلی راضیم

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
من میخوام اینترنت 256 با 1 مگ عوض کنم قیمت مخابرات برای نامحدودش ماهانه 430000 هست درسته؟ کسی استفاده کرده راضیه

Nightmare_AW

کاربر سایت
Dec 26, 2014
45
سلام خدمت همه بازی سنتری ها ^^

رفقا ، من نت 128 از شاتل دارم و محدود ... سرعتش خوبه ..دانلود و همه چیزا با سرعت خوبی میره . آنلاین هم بازی میکنم گاهی اوقات خوبه بعضی موقه ها بد ! مثلا دیر پیدا میکنه و یه حالتی داره که انگار چند ثانیه عقبه ! امشبم که از لست او اس انداخت بیرون ! :(
اگر عوضش کنم و پهنای باند بالاتری بگیرم خوب میشه ؟
یه چیز دیگه در مورد شاتل ؛ کسایی که از این شرکت نت میگیرن میدونن که یه حالت Gamer mode هم داره . برا منکه فعال شد حس میکردم بد تر شده . سرعت داخل بازی کم بود همش ! که بعد غیر فعالش کردم باز . بازم فرقی نکرده . در کل همه اش تو بازی از بقیه چن ثانیه عقبم !

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یک سوال! آیا هنوز جایی اینترنتی میده که شبا نامحدود باشه؟ .-.

اگه نوچ میشه بگید بین 512Kbps نامحدود مخابرات و 128Kbps نامحدود پارس آنلاین کدوم بهتره بگیرم؟ (تهران تشریف دارم :d)

خیلی ممنون.

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
سلام من نامحدود 512kbایرانسل دارم داره ور شکستم میکنه:d ماهی 54000هزار:-b
بنظرتون من از چ شرکتی نت بگیرم نامحدود لازم ندارم فط میخوام ی پینگ خوب با ی سرعت خوب داشته باشه(شبانه هم دانلود رایگان داشته باشه عالیه)
بیشتر واسه انلاین بازی کردن میخوام

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
سلام من نامحدود 512kbایرانسل دارم داره ور شکستم میکنه:d ماهی 54000هزار:-b
بنظرتون من از چ شرکتی نت بگیرم نامحدود لازم ندارم فط میخوام ی پینگ خوب با ی سرعت خوب داشته باشه(شبانه هم دانلود رایگان داشته باشه عالیه)
بیشتر واسه انلاین بازی کردن میخوام

من که پارس آنلاین داشتم 2Mbps ماهی 4GB شبا هم نامحدود. عالی بود. ولی دیگه جدیدا شبا دیگه نامحدود نیست ولی اگه واست مهم نیست همونو بگیر جون واقعا تو بازی آنلاین یه کوچول هم delay نداشتم. افت سرعت هم توی ساعات خاصی از روز نداشتم.
ماهی 24ت میوفته.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی

رفقا ، من نت 128 از شاتل دارم و محدود ... سرعتش خوبه ..دانلود و همه چیزا با سرعت خوبی میره . آنلاین هم بازی میکنم گاهی اوقات خوبه بعضی موقه ها بد ! مثلا دیر پیدا میکنه و یه حالتی داره که انگار چند ثانیه عقبه ! امشبم که از لست او اس انداخت بیرون ! :(
یه چیز دیگه در مورد شاتل ؛ کسایی که از این شرکت نت میگیرن میدونن که یه حالت Gamer mode هم داره . برا منکه فعال شد حس میکردم بد تر شده . سرعت داخل بازی کم بود همش ! که بعد غیر فعالش کردم باز . بازم فرقی نکرده . در کل همه اش تو بازی از بقیه چن ثانیه عقبم !
سلام.شاتل براي بازي جالب نيست.ولي صبح ها اگر بازي كني مشكلي نداري.پهناي باند ربطي نداره بليد پينگت پايين باشه ولي شاتل پينگش بالاست.اگر پينگ خوب ميخواي صبانت و پارس انلاين انتخاب خوبين.

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
من که پارس آنلاین داشتم 2Mbps ماهی 4GB شبا هم نامحدود. عالی بود. ولی دیگه جدیدا شبا دیگه نامحدود نیست ولی اگه واست مهم نیست همونو بگیر جون واقعا تو بازی آنلاین یه کوچول هم delay نداشتم. افت سرعت هم توی ساعات خاصی از روز نداشتم.
ماهی 24ت میوفته.

سلام پارس انلاین 1Mbps ماهی 4GB یا 8GB شبا هم نامحدود داره؟؟؟؟اگه نداره چ شرکتی قیمتش و سرعت و پینگش مثه پارس انلاینه ک 1Mbps و شب ها هم نامحدود داشته باشه؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

ماهی 24ت میوفته.

سلام پارس انلاین 1Mbps ماهی 4GB یا 8GB شبا هم نامحدود داره؟؟؟؟اگه نداره چ شرکتی قیمتش و سرعت و پینگش مثه پارس انلاینه ک 1Mbps و شب ها هم نامحدود داشته باشه؟؟؟؟

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

نه به کل ورداشتن شبانه نامحدود رو. تنها چیزی که الآن داره واسه شبا اینه که وقتی شب دانلود کنی فقط یک سوم از حجمت میره یعنی 3GB که دان کردی فقط 1GB کم میشه ازت.
فک نکنم... ولی میتونی 128Kbps نامحدود پارس آنلاین رو بگیری. فک کنم خوب باشه ولی مطمئن نیستم.

mohammad ps4

کاربر سایت
Jul 4, 2014
53
نام
محمد
سلام یه سوال.
اگه از یه سرویس نامحدود بیشتر از حجم مشخص شده استفاده کنیم،مشکلی پیش میاد؟من خودم چند ماهی هست که از صبانت سرویس محدود میگیرم،اما میخوام از این به بعد نامحدود بگیرم،اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید.مرسی

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام یه سوال.
اگه از یه سرویس نامحدود بیشتر از حجم مشخص شده استفاده کنیم،مشکلی پیش میاد؟من خودم چند ماهی هست که از صبانت سرویس محدود میگیرم،اما میخوام از این به بعد نامحدود بگیرم،اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید.مرسی

من الان نامحدود 256 دارم وافتضاحه .تا 16 گیگ سرعت دان 120 اینا ولی بعد از این که 16 گیگ تموم بشه سرعت دان به 25 ت 30 می رسه و مثله دایل اپ کند میشه

Parham_007

کاربر سایت
May 12, 2011
35
سلام دوستان
روزتون بخیر
سال نوتون هم مبارک و ازین حرفا....:d
بنده الان 512 نامحدود دارم از مخابرات .
سرعت وبگردی که عالیه.دانلود از 60 پایینتر نمیره ثابت ثابت هست.
وقتی دانلود نمیکنم پینگم حداکثر 135 میشه و از 130 هم بالاتره همیشه.با سرویس تست کاهش پینگ 85 میشه.
بدون سرویس کاهش پینگ بنظرتون برای انلاین تو ps4 مناسبه؟ یا 1 مگابایت بگیرم؟ هرچند میگن پهنا باند کافی نداریم تا میارن هم همه رو هوا میزنن ولی خب..
Nat من هم moderate هست .
مخابرات حق شناس هست. فیبر نوری اون طور که میگن.
هرکدوم از اون چیزایی که. بالا نوشتن کدوم برا انلاین خوبه کدوم بد چیکار کنم براشون چیکار. نکنم.
بعد اگه طبق روش های توی نت که گفته میشه nat رو عوض کرد اگه این کارو کنم غیر قانونیه؟
نیان دستگیرم کنن؟:d
نظرتون رو بگید ممنون میشم دوستان

آخرین ویرایش:

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
به نام خدا
سلام عیدتون مبارک :d
سلام دوستان

روزتون بخیر
سال نوتون هم مبارک و ازین حرفا....:d
بنده الان 512 نامحدود دارم از مخابرات .
سرعت وبگردی که عالیه.دانلود از 60 پایینتر نمیره ثابت ثابت هست.
وقتی دانلود نمیکنم پینگم حداکثر 135 میشه و از 130 هم بالاتره همیشه.با سرویس تست کاهش پینگ 85 میشه.
بدون سرویس کاهش پینگ بنظرتون برای انلاین تو ps4 مناسبه؟ یا 1 مگابایت بگیرم؟ هرچند میگن پهنا باند کافی نداریم تا میارن هم همه رو هوا میزنن ولی خب..
Nat من هم moderate هست .
مخابرات حق شناس هست. فیبر نوری اون طور که میگن.
هرکدوم از اون چیزایی که. بالا نوشتن کدوم برا انلاین خوبه کدوم بد چیکار کنم براشون چیکار. نکنم.
بعد اگه طبق روش های توی نت که گفته میشه nat رو عوض کرد اگه این کارو کنم غیر قانونیه؟
نیان دستگیرم کنن؟:d
نظرتون رو بگید ممنون میشم دوستان
عید شما هم مبارک :d
اگر 130 از سرور های خارجی باشه عالیه :d ولی ps4 رو نمیدونم

- - -ویرایش - - -

سلام یه سوال.

اگر بیشتر از حجم گفته شده استفاده کنید اینترنت شما غیرفعال میشه که باید یا حجم بخرید یا میتونید دوباره همون بسته اینترنت رو بگیرید بطور مثال شما یک بسته اینترنت یک ماه با 8گیگ حجم میخرید اگر حجم شما زود تر از اون یک ماه تموم شه. مثلا 21 روز استفاده کردید 9 روز دیگه اش باقی مونده اما حجم شما تموم شده میتونید همون سرویس رو دوباره بخرید(که البته از همون روز که بسته جدید رو خرید کردید یک ماه شما شروع میشه) یا اگر حجم شما تموم شد میتونید 1گیگ یا بیشتر از 1 گیگ حجم بخرید که قیمتش بین 3-5 هزار تومن برای هر 1 گیگ هست
البته اگر دیدید بسته ای که خریداری کردیدسرعتش کم هست یا حجم کمی داره میتونید وقتی که حجم یا شارز ماهانه اتون تموم شد بسته با سرعت بالاتر یا حجم بالاتر تهیه کنید

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی از 3g یا 4g ایرانسل استفاده کرده؟ میشه روش حساب کرد؟ :-/

قیمتش نسبت به adsl بالاست
مثلا 1 هفته دانلود شبانه بگیری میشه 10 تومن فقط هم از 2 شب تا 8 صبح کار میکنه
مثلا معمولیش بدون دانلود شبانه, 1 ماه 5Gb حجم 20 تومنه
ping اش برای بازی هم زیاد خوب نیست یهو ممکنه سیگنال بره delay بشید
ولی واسه اونی که adsl نداره یا منتظره adsl اش وصل شه چیز خوبیه خدا خیرشون بده یه مقدار قیمت ها هم کم کنن خیلی خوب میشه :d

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ، برای بازی و پینگ پایین روی فیبر کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید !؟

از کجا هستید شما؟
بهترین کار اینکه از دوست ها یا کسایی که تو منطقه یا محل شما هستن بپرسید ping اشون چنده تو سرور های اروپایی یا راضی هستن اگر نظر اشون مثبت هست به نظرم شانس اینکه اینترنت شما هم خوب باشه بیشتر هست تا کسی که تو منطقه شما نیست.:d

- - -ویرایش - - -

شرکت ها یا ISP ها منطقه ای ان شاید مال کسی که از جایی دیگس با اون یکی فرق داشته باشه مال یکی خوب باشه و راضی هست ولی برای کسی که از منطقه دیگس خوب نباشه با اینکه از یه شرکت هست جفتشون

- - -ویرایش - - -

من میخوام اینترنت 256 با 1 مگ عوض کنم قیمت مخابرات برای نامحدودش ماهانه 430000 هست درسته؟ کسی استفاده کرده راضیه

من که از کرج گرفتم همین فیمت بود اگر درست یادم باشه
اما من زیاد راضی نبودم ping خوبی نداشت برای گیم البته بگم که این بر میگرده به 2 سال پیش زمانی که اینترنت ها قاطی کرده بودنو مشکلات UDP پیش امده بود
حالا بخاطر اینکه خیالت راحت بشه از اونایی که هم منطقه ای یا مخصوصا هم محلی شمان بپرسید راضی ان یا نه پینگ اشون خوبه یا نه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر