اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

mashiat

کاربر سایت
Aug 29, 2009
7
سلام !
دوستان اگر بخوایم 2 شرکت صبانت و آسیاتک رو باهم مقایسه کنیم , شما به کدومشون رای میدید ؟ :biggrin1:

به نظر من صبانت . دلیل :
پکیجهای سرعت بالا رو با قیمت مناسب میده . الان 1 مگ هم داره میده با قیمت زیر 19 تومن .
البته اگه ترافیک نامحدود بخواهید صبانت در این مورد جالب نیست و شبانه صبانت هم که بگیر و نگیر داره و یک شب خوبه و 4 شب بد . من پارسال صبانت بودم . بدک نبود . به درد افرادی که هزینه کمتری میخوان بدن خیلی میخوره و مناسب هست .

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
به نظر من صبانت . دلیل :
پکیجهای سرعت بالا رو با قیمت مناسب میده . الان 1 مگ هم داره میده با قیمت زیر 19 تومن .
البته اگه ترافیک نامحدود بخواهید صبانت در این مورد جالب نیست و شبانه صبانت هم که بگیر و نگیر داره و یک شب خوبه و 4 شب بد . من پارسال صبانت بودم . بدک نبود . به درد افرادی که هزینه کمتری میخوان بدن خیلی میخوره و مناسب هست .

اول که پست شما رو خوندم چشمام 4 تا شد!!!! :biggrin1: توی ایران adsl یک مگ با قیمت 18 تومن!!!! :eek::eek::eek: رفتم سایت صبانت (http://www.sabanet.ir/) دیدم شما درست تایپ کردین،اول فکر کردم اشتباه تایپی بوده!!! :biggrin1: ولی دیدم نه،کاملا درسته! خوش به حالتون :biggrin1::biggrin1: نت 1 مگ فقط 18 تومن! من الان توی رشت برای 256 باید ماهی 41 تومن بدم،بعد توی تهران برای 1 مگ فقط 18 تومن! :eek::(

این لیست کامل قیمت های این شرکته:
tarefe-saba.jpg

میگم که این شرکت نمیخواد توی رشت نمایندگی بزنه؟؟؟ :biggrin1:

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
میگم که این شرکت نمیخواد توی رشت نمایندگی بزنه؟؟؟ :biggrin1:
با این مافیایی که ما تو رشت داریم هیچ شرکتی تو رشت نمیخواد نمایندگی بزنه!
خیلی از این شرکت ها توی شهر های خیلی کوچیک نمایندگی دارن ولی توی رشت....
یکی دوتا شرکت معروف هم هستن(اسمشون یادم نیست)دو ساله دارن میگن که امسال تابستون نمایندگی ما تو رشت شروع به کار میکنه ,الانم کهکشان چند ماهه داره میگه که از ماه آینده ADSL ما راه میفته ولی هیچ خبری نیست(این ADSL کهکشان رو چند بار از بازار یاباشون پرسیدم)

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
با این مافیایی که ما تو رشت داریم هیچ شرکتی تو رشت نمیخواد نمایندگی بزنه!
خیلی از این شرکت ها توی شهر های خیلی کوچیک نمایندگی دارن ولی توی رشت....
یکی دوتا شرکت معروف هم هستن(اسمشون یادم نیست)دو ساله دارن میگن که امسال تابستون نمایندگی ما تو رشت شروع به کار میکنه ,الانم کهکشان چند ماهه داره میگه که از ماه آینده ADSL ما راه میفته ولی هیچ خبری نیست(این ADSL کهکشان رو چند بار از بازار یاباشون پرسیدم)
واقعا مافیا شده،موافقم:biggrin1:
آره منم شنیده بودم که یکی دو تا از این شرکت ها میخوان توی رشت نمایندگی بزنن،یکیشون فکر کنم آسیاتک بود،مطمئن نیستم.
همین صبانت توی قزوین نمایندگی داره!! :laughing: آخه قزوین و چه به نمایندگی adsl....:laughing:;)

کهکشان رو تا حالا اسمشو نشنیدم،سایتی چیزی نداره؟؟

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
واقعا مافیا شده،موافقم:biggrin1:
آره منم شنیده بودم که یکی دو تا از این شرکت ها میخوان توی رشت نمایندگی بزنن،یکیشون فکر کنم آسیاتک بود،مطمئن نیستم.
همین صبانت توی قزوین نمایندگی داره!! :laughing: آخه قزوین و چه به نمایندگی adsl....:laughing:;)

کهکشان رو تا حالا اسمشو نشنیدم،سایتی چیزی نداره؟؟
کهکشان سایت نداره فعلا هم فقط کارت اینترنت داره که بدرد نمیخوره.
این بازار یاباشون زنگ میزنن خونه یا میرن مغازه ها اگه دیدیشون میتونی ازشون سوال کنی.
دو ماه پیش بود که خودم زنگ زدم کهکشان از ADSL پرسیدم گفتن از ماه آینده راه میفته!!!

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
764
سلام دوستان.امروز من زنگ زدم isp که ازش خدمات میگیرم.امروز اومد و گفت dns ست نشده با سیستمت,و ستش کرد با سیستم.میخواست بپرسم چه جوری این کارو کرد؟

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
دوستان من یک مودم adsl گرفتم به اسم maserati وقتی که مودم رو به کامپیوتر وصل میکنم چراغ usb مودم روشن هست ولی کامپیوتر چیزی نمیشناسه مشکل از کجاست مودم نو هست

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
سلام، من میخوام مودم جدید بگیرم و برای استفاده با دو کامپیوتر، PS3, PSP, NDS, X360 و همینطور یک نوت بوک
چندتا مودم قیمت کردم همشون ADSL2 - Router - Wireless بودن و از 802.11g پشتیبانی میکردن بیشتر هم یا میگفتن D-Link با قیمت ۷۵ و ASUS با قیمت ۸۵ حالا به نظر شما کدوم بگیرم؟؟ و اینکه شما مارک و یا مدل دیگه ایی نمیشناسید با این مشخصات و کارایی خوب ( همیشه نوت بوک و PC باید وصل باشن و بنا بر احتیاج یکی و یا دوتا از کنسولها رو هم باید وصل کنم چون دو نفر هستیم )
بعد مودمی هست که از 802.11n هم پیشتیبانی کنه که دیگه بعدها نیاز به دوباره کاری نشه؟؟
در ضمن هونطور که گفتم کارایی ADSL2 - Router - Wireless ( 802.11g 802.11n ) - 4 Port Ethernet و در صورت امکان اگه بشه USB هم داشته باشه

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام، من میخوام مودم جدید بگیرم و برای استفاده با دو کامپیوتر، PS3, PSP, NDS, X360 و همینطور یک نوت بوک
چندتا مودم قیمت کردم همشون ADSL2 - Router - Wireless بودن و از 802.11g پشتیبانی میکردن بیشتر هم یا میگفتن D-Link با قیمت ۷۵ و ASUS با قیمت ۸۵ حالا به نظر شما کدوم بگیرم؟؟ و اینکه شما مارک و یا مدل دیگه ایی نمیشناسید با این مشخصات و کارایی خوب ( همیشه نوت بوک و PC باید وصل باشن و بنا بر احتیاج یکی و یا دوتا از کنسولها رو هم باید وصل کنم چون دو نفر هستیم )
بعد مودمی هست که از 802.11n هم پیشتیبانی کنه که دیگه بعدها نیاز به دوباره کاری نشه؟؟
در ضمن هونطور که گفتم کارایی ADSL2 - Router - Wireless ( 802.11g 802.11n ) - 4 Port Ethernet و در صورت امکان اگه بشه USB هم داشته باشه

من از مودم Wireless Adsl 2+ Router D-link استفاده میکنم،که 4 تا پورت Ethernet داره،و همزمان 2 تا کامپیوتر (چه لپ تاپ و چه pc) رو به صورت wirless میشه وصل کرد، usb نداره ولی. پس یعنی در واقع میشه 4 تا دستگاه با پورت Ethernet و 2 تا دستگاه به صورت wireless.
مدلش هم : DSL - 2640T هست که من از رشت 110 تومن حدود 1 ماهه پیش گرفتم،ازش کاملا راضی هستم،همیشه هم pc من با پورت Ethernet وصله به نت و یه لپ تاپ هم به صورت wireless وصله.

اگه سوال دیگه هم بود،بفرمایید ;)
البته اساتید هم بیان راهنمایی بیشتری بکنن :biggrin1:

ویرایش:
راستی من با موبایل هم همزمان با pc و لپ تاپ میتونم وصل بشم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان من وقتی که به اینترنت وصل میشم بعد از نیم یا 1 ساعت قطع میشه و اگر مودم رو خاموش روشن کنم دوباره وصل میشم ولی دوباره همین اتفاق میوفته،کسی میدونه مشکل چیه؟
اینترنتم از شاتل هست 320 و مودم هم asus 604g
ممنون میشم کمک کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من وقتی که به اینترنت وصل میشم بعد از نیم یا 1 ساعت قطع میشه و اگر مودم رو خاموش روشن کنم دوباره وصل میشم ولی دوباره همین اتفاق میوفته،کسی میدونه مشکل چیه؟
اینترنتم از شاتل هست 320 و مودم هم asus 604g
ممنون میشم کمک کنید

بگو شرکت خطت رو چک کنه.ممکنه کیفیت خط اومده باشه پایین یا مودمت مشکل پیدا کرده باشه.دلیلش یکی از این 2تا می تونه باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر