اطلاعاتی از Assassin's Creed 5 لیک شد

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
بازم یه نسخه ازین بازی تایید شد یه سریا اومدن اه اه کننو بد بگن ازین بازی

کسی مجبورتون نمیکنه از بازی که خوشتون نمیاد بیاید و در مورد خبر اومدنش نظر بدید

(( فقط این دوستانی که دازن الان بد این بازیو میگن وقتی بازی اومد نیان خودشونو جر بدن و نصب کننو بخرنش اگه از چند سری این بازی خوشت نمیاد نسخه بعدیشم آش دهن سوزی نیست برات نخرش ))

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
بعد brotherHood این باز مرد!!نسخه 3 رو 1ساعت بازی کردم حالم بهم خورد!!شماره 4 رو حتی دلم نیومد کپیشو بخرم!!نسخه 5 هم...
یه فلش بک به دوران الطایر میتونه دوباره بازی رو زنده کنه!!(مثل فلش بک رولیشنز که 99% بازی رو با الطایر سیر کردیم!!)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
بعد brotherHood این باز مرد!!نسخه 3 رو 1ساعت بازی کردم حالم بهم خورد!!شماره 4 رو حتی دلم نیومد کپیشو بخرم!!نسخه 5 هم...
یه فلش بک به دوران الطایر میتونه دوباره بازی رو زنده کنه!!(مثل فلش بک رولیشنز که 99% بازی رو با الطایر سیر کردیم!!)

من دوست دارم یه فلش بک بزنیم به اواخر عمر اتزیو قبل از اینکه بمیره و با اون دختره که میاد دنبالش برن ژاپن واسه رهایی مردمش
جو نینجا و شائولین با حضور اتزیو چه شود:x

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
یوبی میخواد رکورد ایران خودرو و سایپا تو تولید شونصد تا جنس با ظاهر مختلف از یه محصول رو ، از دستشون بگیره و بنام خودش ثبت کنه.
واقعا این حرفا رو از کجاتون در میارین؟ :D
حالا این حرفو در مورد CoD میزدی نگاه میکردم کلی هم میخندیدم یک لایک خوشگلم میچسبوندم به پستت ولی آخه واسه AC ؟؟
AC دیگه کپی پارسال که نیست! تو AC IV رو با ACIII مقایسه کن زمین تا آسمون با هم فرق دارن فقط گیم پلی IV همون III ـه که پیشرفت کرده و به بلوغ رسیده!

- - -ویرایش - - -

من دوست دارم یه فلش بک بزنیم به اواخر عمر اتزیو قبل از اینکه بمیره و با اون دختره که میاد دنبالش برن ژاپن واسه رهایی مردمش
جو نینجا و شائولین با حضور اتزیو چه شود:x
سهند این خیالات پوچ رو از سرت بیرون کن :( از این اتفاقات خوب هیچ وقت نمیوفته :(
فعلا که انداختنش انقلاب صنعتی از همون موقعی که خبرش اومده افسردگی گرفتم که قراره دوباره یک چیزی مثل ACIII ببنیم:((
همون ژاپن مینداختن با یک شخصیت جدید بازم ما راضی بودیم اتزیو پیشکششون اینکه دوباره رفتن تو اون فاز ACIII این منو میرنجونه :((

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ا چه جالب من ACII رو 4 بار تموم کردم فوق العاده خوشم اومد ولی این اواخر که اومدم نصبش کردم تا برا 5 ـمین بار ردش کنم دیدم مذخرفی بیش نیست!
اون زمان با اون گرافیک و گیم پلی فکر میکردیم چه بازیه شاخیه! :|

:|

تو میگی AC IV در خیلی از زمینه ها نامزد دریافت جایزه شد و خیلی جایزه هم گرفت که حقشم بود ولی ACII بازیی بود که میتونست نامزد بهترین بازی نسل بشه!
اگه تمام نظر سنجی های بهترین بازی نسل توی همین فروم یا جاهای دیگه رو چک کنی میبینی همیشه اسمی از ACII هست چون تمام چیزارو با هم داشت!
شخصیت پردازی فوق العاده - داستان فوق العاده - گیم پلی نوآورانه تر نسبت به نسخه اول - ارزش تکرار بسیار بالا - از همه مهمتر اتزیو یک اساسین واقعی بود که نسخه های بعدی اصلا نمیتونن به یک همچین شخصیتی نزدیک بشن!

من خودم خیلی با AC IV حال کردم ولی AC IV که عالی باشه جلوی ACII هیچ حرفی واسه گفتن نداره!

ببین داداش من اصلا حرفم بد بودن بازی نیست..میگم حقه IV نیست که اینقدر بهش میتوپید.. حالی میشه شماهارو؟؟کی از AsII حرف زد آخه.. هرکی یه سلیقه ای داره..من از نسخه ی چهارمش خوشم اومده و بقیه ی نسخه هاش رو هم میپسندم.. حالا این وسط از نسخه ی چهار بیشتر خوشم اومده میگم یه کم بی انصاف نباشیم همین..!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
ببین داداش من اصلا حرفم بد بودن بازی نیست..میگم حقه IV نیست که اینقدر بهش میتوپید.. حالی میشه شماهارو؟؟کی از AsII حرف زد آخه.. هرکی یه سلیقه ای داره..من از نسخه ی چهارمش خوشم اومده و بقیه ی نسخه هاش رو هم میپسندم.. حالا این وسط از نسخه ی چهار بیشتر خوشم اومده میگم یه کم بی انصاف نباشیم همین..!!
خوب عزیز کسی اینجا نمیگه نسخه IV بد بوده! بیشترا هم عاشق این نسخه شدن! فقط مشکل بچه ها با این سری اینه که داستان به بیراهه کشیده شده!
حالا این نظر شما هست ولی بیشترا اینو قبول دارن که دیگه سری تا حالا شخصیتی با ابهت مثل الطائر یا اتزیو به خودش ندیده و دیگه شخصیتا حس اون اساسین واقعی رو القا نمیکنن! و بازی هم اون داستان ویژه اساسینی رو نداره! اینو منم قبول دارم ولی بازم از این نسخه کاملا راضی بودم و کلی هم لذت بردم! کسی به بازی نمیتوپه و اینا فقط انتقاده از طرف فن های بازی مثل من و شما!

والا من اونقدری که دوستان با این قضیه مشکل دارن مشکل ندارم! فقط یوبی بتونه نسخه بعدی رو یک چیزی مثل همین IV دربیاره من خدارو صد هزار بار شکر میکنم گرچه بازی توی قرون وسطا هست که همین احتمال اینکه بازی چیز چرتی از آب در بیاد رو بشدت بالا میبره :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
با توجه به یک کنفرانس (درباره این موضوع) اطلاعات جدید و دیگری هم از این بازی در Reddit منتشر شده است، از جمله این اطلاعات، مربوط به این می باشد که این بازی به زودی برای سه پلتفرم Xbox One, PlayStation 4 و PC منتشر می شود، همچنین بازی در تاریخ 4 مارچ برای پلتفرم های ذکر شده منتشر می شود. Assassin's Creed بعدی از سه سال پیش توسط دو استودیوی Ubisoft Montreal و Ubisoft Toronto در حال ساخت بوده و همچنین 3 استودیوی دیگر به نام های Annecy, Quebec و Montpellier (هر 3 زیر مجموعه یوبی سافت) در ساخت بازی نفش داشته اند و کمک کرده اند.

جون من ؟!

/:)

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
اینکه این تیم 3 سال ـه که روی این بازی داره کار میکنه جای امید داره . ولی باز معیاری نیست . هنوز هیچی معلوم نیست . پس اظهار نظر زوده .
به نظرم ایده جالبه ! امیدوارم این سری به اون چیزی که لیاقتش رو داره برسه ...

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
دقیقا چیزی رو که میگی قبول دارم ! :d

ولی خب تغییرات گسترده ای توی بازی داده شد و اگه از حق نگذریم اون خسته کننده بودنش رو از دست داد ...

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
نمیدونم چه اصراریه گند بزنن به همون 2زار کار مثبتی که تو بعضی نسخه های قبل انجام دادن
آخه چه خبره هی4،5،6،...
من از 3 به بعد دیگه بازی نکردم چون از نظرم بازی مستقل نبودن انگار هر سال یه بسته الحاقی میاد واسه بازی
همه چیز پوله رفقا پوول بقیه حرفا فقط ظاهر سازی و تبلیغات تو خالیه
دیگه واسه این عنوان ارزش چندانی قائل نیستم

HANAA

کاربر سایت
Feb 2, 2012
17
به نظر من بهترین نسخه ش شماره یکش بود
واقعا اون زمون بازی اتمسفری عجیبی داشت
دمش بیت المقدس اکرا همه شون برام تازگی داشتن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
دقیقا چیزی رو که میگی قبول دارم ! :d

ولی خب تغییرات گسترده ای توی بازی داده شد و اگه از حق نگذریم اون خسته کننده بودنش رو از دست داد ...
باو اینا همش سیاست جذب مشتریه شما چرا باور میکنی؟ :D
خودت فکر کن! ACIII رو میگفتن 5 ساله روش کار میکردیم پس کی Revelations رو ساختن؟ این نسخه رو هم میگن 3 ساله روش کار میکنیم پس دقیقا کی ACIII و AC IV رو ساختن؟ :D
باو اینا همش برا خندس باور نکن! روی هر نسخه نهایت یک سال بیشتر کار نکردن :D

silent pearce

کاربر سایت
Dec 3, 2013
49
دقیقا
من ac brotherhood رو اندازه ac2 دوست دارم و به همون اندازه هم باهاش حال کردم (در حالی که خیلیا از brotherhood هم ایراد میگیرن)
ac r رو که فقط تا اخر رفتم باس داستان. ac3 افتضاح بود ولی قبول کنین که acIV خیلی بهتر از 2 نسخه قبلی بود.
مشکل بزرگ بازی برای من اسون بودنشه که رسما انجام خیلی از کارها رو تو بازی بی معنی میکنه(مثلا وقتی شما با یه چاقو هم میتونی یه لشکر رو تارومار کنی دیگه چرا بری شمشیر به اصطلاح گرون تر رو بخری!)

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
دقیقا
من ac brotherhood رو اندازه ac2 دوست دارم و به همون اندازه هم باهاش حال کردم (در حالی که خیلیا از brotherhood هم ایراد میگیرن)
ac r رو که فقط تا اخر رفتم باس داستان. ac3 افتضاح بود ولی قبول کنین که acIV خیلی بهتر از 2 نسخه قبلی بود.
مشکل بزرگ بازی برای من اسون بودنشه که رسما انجام خیلی از کارها رو تو بازی بی معنی میکنه(مثلا وقتی شما با یه چاقو هم میتونی یه لشکر رو تارومار کنی دیگه چرا بری شمشیر به اصطلاح گرون تر رو بخری!)
مشکل brotherhood فقط این بود که آخرش همه چی خیلی زود پیش رفت آدم احساس میکرد دیگه دارن سر و تهش رو هم میارن وگرنه می تونستن بازم روی داستان کار کنن تو اساسین ها فقط 1 و 2 این حالت رو نداشتن :d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
باید میرفتن حتما مکان دیگه دنیا تا تنوع بشه این نسخه بیاد شکست میخوره
توقع طرفدار یک مکان جدید با یک خط داستانی جدید و متفاوت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر