اطلاعاتی از Assassin's Creed 5 لیک شد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
حیف اتزیو و الطائر. واقعا چه داستانی را دنبال کردیم. از قسمت سوم انحراف شروع شد! مگه قرار نبود 5 عدد سیب بهشتی پیدا کنیم؟!!! چرا دزموند تو قسمت 4 نبود؟!! در ضمن برادران در یوبی سافت چطور به طرز غیر منطقی زمان و مکان بازی را عوض میکنند!!! این چه دشمنی بین تمپلار و اساسین که تو همه جا هست!!!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
از AC V شدیداً پشتیبانی میشه :d من که تا الان با همه نسخه های AC حال کردم و همشون عالی بودن, اگه همین روند کیفیت رو حفظ کنن من خودم با ساختش مشکلی ندارم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,345
نام
امیر
حیف اتزیو و الطائر. واقعا چه داستانی را دنبال کردیم. از قسمت سوم انحراف شروع شد! مگه قرار نبود 5 عدد سیب بهشتی پیدا کنیم؟!!! چرا دزموند تو قسمت 4 نبود؟!! در ضمن برادران در یوبی سافت چطور به طرز غیر منطقی زمان و مکان بازی را عوض میکنند!!! این چه دشمنی بین تمپلار و اساسین که تو همه جا هست!!!

مطمئنی این سری رو بازی کردی ؟! بازی دیگه ای نبوده ؟ یا مثلا فقط یه قسمت هایی رو بازی کرده باشی و کمی از داستان رو خونده باشی !

دزموند آخر نسخه 3 جانش رو فدا میکنه تا زمین و بشریت رو نجات بده ! کجا گفتهبود 5 تا هست ؟! تمپلارها بدن دزموند رو پیدا کردن و با استفاده از مغزش و DNA اش تونستن دوباره برنامه رو را بندازن و برای شروع خواستن یه سر به گذشته بزنن!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
مطمئنی این سری رو بازی کردی ؟! بازی دیگه ای نبوده ؟ یا مثلا فقط یه قسمت هایی رو بازی کرده باشی و کمی از داستان رو خونده باشی !

دزموند آخر نسخه 3 جانش رو فدا میکنه تا زمین و بشریت رو نجات بده ! کجا گفتهبود 5 تا هست ؟! تمپلارها بدن دزموند رو پیدا کردن و با استفاده از مغزش و DNA اش تونستن دوباره برنامه رو را بندازن و برای شروع خواستن یه سر به گذشته بزنن!
مثلا یکی از طرفدارانشم! البته قسمت 4 را هنوز بازی نکردم. از پایان قسمت سوم نگو که یکی از بدترین پایان های نسل قبلو داشت!!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
اینم درنظر داشته باشید که "ادوارد کنوی" بهمراه دخترش به لندن برگشته بود... اگر بشه باهاش تو پیری ملاقات کرد تو بازی عالی میشه..!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

داداش این اساسین دیگه اینقدر حفره داستانی داره که نگو. بخوام بشینم بنویسم یه مقاله میشه :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,345
نام
امیر
داداش این اساسین دیگه اینقدر حفره داستانی داره که نگو. بخوام بشینم بنویسم یه مقاله میشه :D

حفره رو رد کرده , یه چیز تو مایه های اون چاله ای هست که بر اثر برخورد شهاب سنگ به زمین ایجاد شده . :d(تو روسیه هست فکر کنم.)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
حرف که زیاد میشه زد منتظرم ببینم در عمل چقدر به ریشش بازگشته و مخفی کاری شده
در مورد نظرات دوستان هم ترجیح میدم سکوت کنم . مثل پارسال روزی رو میبنم که دقیقاََ همونایی که اه اه و پیف پیف میکردن میان از بازی تعریف میکنن .
ماشالا تو این سری دست سازنده اونقدر در داستان و گیم پلی باز هست که نذاره بازی تکراری بشه

- - -ویرایش - - -

اینم درنظر داشته باشید که "ادوارد کنوی" بهمراه دخترش به لندن برگشته بود... اگر بشه باهاش تو پیری ملاقات کرد تو بازی عالی میشه..!!

در صورتی که ادوارد عمر نوح داشته باشه این امر امکان پذیره:shifty:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Black Flag به عنوان یه Assassin's Creed یه فاجعه بود ینی از هر لحاظ پسرفت داشت. گیم پلی به شدت ساده شده بود کجاست اون گیم پلی تکنیکی شماره اول ؟ کجاست اون انیمیشن های فوق العاده که با جزئیات ری اکشن نشون میدادن به ضربات شمشیر...؟ تو لازم نبود زیاد خودتو به زحمت بندازی تنها کاری که لازم بود انجام بدی این بود که با دوتا باتون کار کنی یا attack یا counter attack به همین راحتی مث هک ان اسشلای جاپونی خیل اعظمی از دشمنا رو از پا در میاوردی... از طرف دیگه کمبت ها پر بود از باگ و انیمیشنای تکراری دیگه ظاهرا علاقه ای به خلق تکنیکای جدید مبارزه هم ندارن.واقعا مبارزاتش نه تنها یه پسرفت در طول کل نسل بود بلکه حتی علاوه بر اون باید برای مقایسه یه نسل به عقبتر هم برم.ادوارد شمشیر رو فرو میکرد تو کله طرف انگاری که فرو کرده تو بادکنک به طرز ناشیانه ای انگاری داشتم با ملوکولای هوا میجنگیدم فقط برای اینکه به عمق فاجعه پی ببرین توصیه میکنم یه بار دیگه شماره اول رو بازی کنین !
داستان و روندشم که فقط پر بود از ماموریت های به شدت تکراری و یه داستان به شدت مفتضحانه با یه پایان مفتضحانه تر... در مجموع Black Flag فقط یه بازی خوب(نه بیشتر) بود و یه Assassin's Creed فاجعه...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
Black Flag به عنوان یه Assassin's Creed یه فاجعه بود ینی از هر لحاظ پسرفت داشت. گیم پلی به شدت ساده شده بود کجاست اون گیم پلی تکنیکی شماره اول ؟ کجاست اون انیمیشن های فوق العاده که با جزئیات ری اکشن نشون میدادن به ضربات شمشیر...؟ تو لازم نبود زیاد خودتو به زحمت بندازی تنها کاری که لازم بود انجام بدی این بود که با دوتا باتون کار کنی یا attack یا counter attack به همین راحتی مث هک ان اسشلای جاپونی خیل اعظمی از دشمنا رو از پا در میاوردی... از طرف دیگه کمبت ها پر بود از باگ و انیمیشنای تکراری دیگه ظاهرا علاقه ای به خلق تکنیکای جدید مبارزه هم ندارن.واقعا مبارزاتش نه تنها یه پسرفت در طول کل نسل بود بلکه حتی علاوه بر اون باید برای مقایسه یه نسل به عقبتر هم برم.ادوارد شمشیر رو فرو میکرد تو کله طرف انگاری که فرو کرده تو بادکنک به طرز ناشیانه ای انگاری داشتم با ملوکولای هوا میجنگیدم فقط برای اینکه به عمق فاجعه پی ببرین توصیه میکنم یه بار دیگه شماره اول رو بازی کنین !داستان و روندشم که فقط پر بود از ماموریت های به شدت تکراری و یه داستان به شدت مفتضحانه با یه پایان مفتضحانه تر... در مجموع Black Flag فقط یه بازی خوب(نه بیشتر) بود و یه Assassin's Creed فاجعه...
بنده بعد از 2بار تموم کردنه نسخه ی IV رفتم سراغه شماره ی 1 و به جرئت میتونم بگم شماره 1 دربرابر شماره 4 مذخرفی بیش نبود...!! اون موقع بااون گرافیک و گیم پلی فکر میکردیم چه بازیه شاخیه ..... شما هم از معدود کسانی هستی که میگی بازی چرت بود... اکثرا با بازی حال کردن و 100 درصدش کردن..

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
بنده بعد از 2بار تموم کردنه نسخه ی IV رفتم سراغه شماره ی 1 و به جرئت میتونم بگم شماره 1 دربرابر شماره 4 مذخرفی بیش نبود...!! اون موقع بااون گرافیک و گیم پلی فکر میکردیم چه بازیه شاخیه ..... شما هم از معدود کسانی هستی که میگی بازی چرت بود... اکثرا با بازی حال کردن و 100 درصدش کردن..

اشتباه شما اینه که رفتی نسخه اول را بازی کردی، برو نسخه دوم و به خصوص brotherhood را بازی کن تا متوجه بشی کدوم مزخرفی بیش نیست!:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر