اضافه شدن سیستم Like و تغییر در لینک ها

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
به خودمون هم میتونیم لایک بدیم؟:D

اینجا هم مثه FB دخترا بیشتر از پسرا لایک میگیرند :D

یه کاری کنید هر پستی که لایک میگیره، برای هر پست یه سری ناتیفیکیشن بیاد. فلان پست دو تا گرفته، یه ناتیفیکیشن. یه پست دیگه 6 تا لایک گرفته یه سری دیگه. خیلی قر و قاطیه اینطوری.

اونوقت میشه مثله FB یهو 50 تا Notef. میاد
بدتره که :D

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
به خودمون هم میتونیم لایک بدیم؟:D

اینجا هم مثه FB دخترا بیشتر از پسرا لایک میگیرند :D

یه کاری کنید هر پستی که لایک میگیره، برای هر پست یه سری ناتیفیکیشن بیاد. فلان پست دو تا گرفته، یه ناتیفیکیشن. یه پست دیگه 6 تا لایک گرفته یه سری دیگه. خیلی قر و قاطیه اینطوری.

اونوقت میشه مثله FB یهو 50 تا Notef. میاد
بدتره که :D

حالا مگه چند تا دختر اینجا هست که بخوان بیشتر لایک بگیرن...فوقش 10 نفر دیگه فکر نکنم بیشتر باشه:D

ولی خداییش FB از هر 10 نفر 8 تا دخترن!:D

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
درود
چیز خوبی به نظر میاد اما من بازم فکر نمی‌کنم بی نقص و عیب باشه و باید یه کم بگذره تا مثل سیستم های قبلی اشکالاتش در بیاد، اعتبار هم همه فکر می‌کردن سیستم خیلی خوب و ایده آلی هست در حالی که همه دیدیم چی از آب درومد:D
اما همین که فقط + ـه خیلی خوبه.
ضمنا یه پیشنهاد: بهتر نیست به جای "خوشش اومد" از "پسندید" استفاده بشه؟ فکر کنم ادبی تر و بهتر باشه.

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
این پیج سبک شده برای اسمارت فون ها اون گزینه قالب کاملش کار نمیکنه ... وقتی انتخابش میکنی دوباره همون قالب موبایل استایل رو نشون میده ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با تشکر از زحمات تیم مدیریت؛ عمرا ما فرهنگ همچین چیزایی رو نداریم.
دیگه کاریش نمیشه کرد. ترو خشک باهم میسوزن بعضی وقتها. الان اگه دقت کنی بعضی ها هستن که توی همین صفحه به هر کی که پست داده یه لایک زده بدون در نظر گرفتن پست یارو. اما خوب بهتره که شمارش نمیشه. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
این چه وضعیه
من مثلا روزی 10 پست که بدم
5 تاش لایک میشه و همشم میره اون بالا و باید حتما بری نگاه کنی از نظر من که اون بالا اخطار نده بهتره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,637
نام
محمد
این آگاه سازی واسه Like های دریافتی رو اگه میشه غیر فعال کنید، همین اول کاری رو اعصابه :D حداقل اگه بشه خودمون انتخاب کنیم که فعال باشه یا غیر فعال هم خوبه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر