اضافه شدن سیستم Like و تغییر در لینک ها

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام
همانطور که متوجه شدید 3 امکان جدید از امروز به انجمن اضافه شده است:

1) تمامی لینک های انجمن تغییر کرده و به منظور بهینه سازی برای search engine ها و همچنین دسترسی راحتتر، به صورت ساده در آمدند. توجه داشته باشید تمامی لینک های قبلی خود به خود به لینک های جدید تبدیل می شوند و احتیاج به تغییر در هیچ قسمتی نیست!

2) قالب جدید Mobile Style به سایت اضافه شده است. شما در صورتی که با گوشی موبایل خود وارد سایت شوید به صورت اتوماتیک قالب مخصوص موبایل برای شما بالا خواهد آمد.
نکته: این قالب یه قالب ساده، سبک و از نظر امکانات محدود است. یعنی شما فقط به امکانات اصلی انجمن و بلاگ دسترسی دارید. در صورتی که می خواهید از کل امکانات سایت استفاده کنید باید در پایین قالب موبایل برروی گزینه "قالب کامل" کلیک کنید تا به قالب اصلی سایت هدایت شوید.
نکته 2: این قالب فقط برای Smart Phone ها می باشد و با گوشی هایی که دارای صفحه نمایش خیلی کوچک هستند و از opera mini استفاده می کنند سازگاری کامل ندارد. بنابراین در این مورد سوال نفرمایید که چرا قالب با opera mini درست کار نمی کنه!

3) مهمترین تغییر ایجاد شده اضافه شدن سیستم Like به انجمن است. این سیستم در نگاه کلی چیزی مثل همون تشکر در اکثر انجمن ها است ولی با یکسری تفاوت!
این سیستم در واقع جایگزینی برای سیستم اعتبار هست که مدتی بیش با یک نظرسنجی عمومی قرار بر حذف آن شد.
سیستم Like چه ویژگی هایی دارد و چرا این سیستم انتخاب شده:
Like فقط یک هدف را دنبال می کند و اونم این هست که هر کاربر متوجه شود چه کسانی از نوشته های او خوششان آمده است. هیچ گونه تصمیم گیری برای ارتقا درجه از روی Like ها انجام نمی شود.
Like برای کلیه پست ها، بلاگ ها و نظرات بلاگ ها فعال هست. شما در صورتی که موس را روی نوشته مورد نظر بیارید یک علامت شست در سمت چپ ظاهر می شود که با کلیک برروی آن می توانید رضایت خود از نوشته را اعلام کنید برای نویسنده.
Like های داده شده یا گرفته شده اشخاص در هیچ کجای سایت شمارش نمی شوند!
هر کاربر در پروفایل خود می تواند بببند که چه کسانی به او like داده اند یا او به چه کسی like داده است. همچین در صورتی که شخصی از نوشته شما خوشش بیاید، اطلاع رسانی جدید در این رابطه برای شما ارسال خواهد شد.

از زمان تاسیس این انجمن ما روش های مختلفی رو برای رتبه بندی کاربران به کار بردیم که هر دفعه به خاطر وجود مشکلاتی که پیش می آمد سیستم با روش جدیدی جایگزین می شد. این سیستم Like بر مبنای اشکالات سیستم های قبلی انتخاب شده و از روی تجربه می توان گفت که برای شرایط این سایت کاملاً مناسب به نظر می رسد بنابراین این سیستم آزمایشی نیست!

موفق باشیم

• Like
Reactions: SHePArd

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با عرض سلام و خسته نباشد وهمچنین سپاس بخاطر زحماتی که برای سایت میکشید
و اما یک سوال :
آیا زیاد شدن لایک ها در زیر یک پست باعث مخفی شدن لایک ها و اسامی کاربرها نمیشه ؟
به نظر من اگر اینطوری باشه خیلی بهتره، چون برا بعضی پست ها ممکنه تعداد لایک ها خیلی زیاد بشه
با سپاس

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بسیار عالی
همینکه هیچ جایی شمرده نمیشه تا فردای روزی یکی بیاد بگه آی نفس کش من فلان قدر لایک دارم خیلی خوبه !
از زحماتی که برای سایت محبوبمون می کشید فوق العاده متشکرم .
ان شاءالله همیشه موفق باشید .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بهترین کار ممکن همین لایکه.نبودن لایک منفی هم خیلی خوبه.دعوا درست میکرد.:d

فقط اشکان یه سوال تعدا لایک بره بالا فقط در حد همون یک خط به نمایش در میاد دیگه؟راهی برای پنهان کردن داره ؟یهو 100 خط نمایش نده:-/

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
فقط اشکان یه سوال تعدا لایک بره بالا فقط در حد همون یک خط به نمایش در میاد دیگه؟راهی برای پنهان کردن داره ؟یهو 100 خط نمایش نده
yahoo_7.gif

تا اونجای که من دیدم و میدونم سیستم تک خطی هست و فکر کنم تا 3 نام کاربر را نشون میده و بقیه را تعداد میده ...

شما، Y، X و 18 نفر دیگر از این خوشتان آمد.
البته XوY به صورت راندوم تغییر میکنه ...

آخرین ویرایش:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
عالیه. دقیقا داره کمبودی که با حذف سیستم اعتبار به وجود اومد رو کامل میکنه به نظر من هم بهترین تصمیم ممکن بود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی پیشنهاد من این بود که کلا اسم کاربرایی که like ردن مشخص نمیشد فقط تعداد مشخص میشد مثلا 20 نفر تشکر کردند ولی اسم کاربریه طرف مشخص نمیشد . چون این سیستمی که الان قرار گرفته بازم یه خورده جو تاپیک را که کی مثلا ازش تشکر کرده بهم میریزه .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
ولی پیشنهاد من این بود که کلا اسم کاربرایی که like ردن مشخص نمیشد فقط تعداد مشخص میشد مثلا 20 نفر تشکر کردند ولی اسم کاربریه طرف مشخص نمیشد . چون این سیستمی که الان قرار گرفته بازم یه خورده جو تاپیک را که کی مثلا ازش تشکر کرده بهم میریزه .

الان فقط اسم 2 نفر اخری نمایش داده میشه و بقیه را به عدد می نویسه !
فکر می کنی با نمایش داده اسم فقط 2 نفر جو تاپیک به هم می ریزه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر