استودیو Black Rock سازنده Split/Second بستـــه شد !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
در خبری عجیب و شوک دهنده ! استودیو بلک راک سازنده بازی های Split/Second و Pure بسته شد ! این خبر توسط Disney’s نیز تایید شد . !

splitsecond.jpg

در ماه می این شرکت تایید کرد که تعداد کارکنان این استودیو را کاهش داده است و 40 کار را نگــه داشته است ولی اکنون بدهی منجبر به بسته شدن این استودیو شد .

Black Rock بعد از ساخت بازی Split/Second در حال کار روی یک پروژه مخفی بود ولی Disney’s این رو تایید کرد این پروژه متوقف شده است .

در بیانه ای از این شرکت آمده است :
"
Disney Interactive Studios تایید می کند که پروژه در جریان Black Rock Studios متوقف شده است ، در نتیجه شرکت به اطلاع کارکنانی که قصد ورورد داشتند طی رایزنی هایی که داشتیم پیشنهاد بسته شدن استودیو داده شود . "

منبع

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
یه سرچی زدم.

علت بسته شدن پی در پی استودیوهایی که همه تون اسم بردید، افت کردن و ضعیف شدن تدریجی ژانر بازی های مسابقه ای (Racing) هستش. یعنی چون به مرور طرفدارهای این سبک کم و کمتر شدند دیگه توزیع کننده ها (Publisher ها) نمی خوان انرژی برای بازی های Racing و استودیوهای تولید کننده این جور گیم ها صرف کنند... :(

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
Pure عالي بود و Split/Second واقعا بازي خوبي بود.حيف شد اين استديو بسته شد.

البته فكر كنم اخيرا سومين استديو ريسينگ ساز بود كه بسته شد.

Sega Racing Studio- Bizarre Creation-Black Rock Studio

البته طبق قانون بقاي انرژي اين افراد پس فردا ميرن و يك استديو جديد ميسازن و در مجموع چيزي از صنعت گيم كم نميشه.:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کسایی که S/S بازی کردن Revolt رو بازی نکردن که خوششون اومده .

عزیزم ریوولت رو سرویسش کردم اون زمان. اما دلیل نمیشه که اینو با S/S مقایسه کنی.
lol :))
کدوم 2 تا منظورتونه . والا ما هرچی دیدم ازشون اشغال و بچه گونه بودن . واقعا نمیدونم چه چیزی دیدید توشون که اینطوری میگید :|. نترسید این سبک شاهکار های بزرگی داره >:d<

عزیز من واقعا به سلیقت احترام میذارم اما این بازی انگار asphalt بود اما نه رو ios بلکه رو pc .
ماشین ها لاستیکی بودن و انفجار های بازی انگار منفجر شدم ترقه بودن (واقعا کیفیت بدی داشتن) گیم پلی هم بدک نبود اما حرفه ایی هم نبود هرچند که این بازی مبناش حرفه ایی نبود !
شما هم خواهشن کم آشغال آشغال بکن. فهمیدیم نظرت چیه لازم نیست تکرار کنی. نظرت برای خودت و برای ما مهمه، دیگه دلیل نمیشه که چپ و راست این کلمه رو به کار ببری. خیلی از کاربرا از جمله خود من لذت بردیم از این بازی. سبک جدیدی تو ریسینگ های جنگی ( :D ) بود. انفجار ها هم احتمالا شما روی SDTV بازی میکردی که به نظرت ترقه بودن. واقعا انفجار های این بازی در کنار گرافیکش زیبا بود.

بازم خواستی عکس میذارم که البته لازم نیست و با یه سرچ ساده میتونی انفجار های این بازی رو ببینی. حداقل طوری نظر بدید که برخلاف واقعیت نباشه.

• Like
Reactions: Whitebeard

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من که خوشبختانه یا متآسفانه نه از Pure لذت بردم نه از Split/Second ! :D هرچقدر از منحل شدن Bizarre ناراحت شدم این یکی برام مهم نیست ! :D
دقیقا:(بیزیر بازیهاش انصافا Lovely بودن :( یادمه Blur و Split/Second خیلی نزدیک هم عرضه شدن ، واقعا بلر بهتر بود ...
ولی S/S هم بازی خوبی بود ، فروشش هم بدک نبود ، نمیدونم چرا تخته شد در استودیو سازندش .
پ.ن : (توهم!) شاید این دوتا میخوان با هم ادغام شن :D lol

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
چی داره به سر این صنعت میاد!.
سازنده که دوتا بازیش 82.37% و 85.55% گرفته رو تعطیل میکنن؟

ولی S/S هم بازی خوبی بود ، فروشش هم بدک نبود ، نمیدونم چرا تخته شد در استودیو سازندش .
پ.ن : (توهم!) شاید این دوتا میخوان با هم ادغام شن :D lol
علتش به خاطر ضعیف شدن تدریجی سبک گیم مسابقه ای (Racing) هستش (توی پست 19 هم نوشته بودم).

توی همین بازی سنتر هم رای گیری شده بود که به کدوم سبک ها علاقه بیشتری دارید، که یکی از کمترین رای ها مال همین Racing بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
کسایی که S/S بازی کردن Revolt رو بازی نکردن که خوششون اومده .
واااااای فرهود.از معدود کسانی هستی که این شاهکار رو میبینم بازی کرده.شاهکار بود.یعنی از شاهکار اونورتر.همیشه و هر روز برام سواله چرا بازی ایی مثل اون دیگه نمیسازن؟:((:(

• Like
Reactions: гадюка

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
واااااای فرهود.از معدود کسانی هستی که این شاهکار رو میبینم بازی کرده.شاهکار بود.یعنی از شاهکار اونورتر.همیشه و هر روز برام سواله چرا بازی ایی مثل اون دیگه نمیسازن؟:((:(

من هم بازی کردمش و برای من هم دقیقا همین سواله!

هیچ وقت یادم نمیره؛ انقدر گیم فانی بود که اولین بار که نصب کردیم تا نصف شب با پسرخاله ام داشتیم بازی می کردیم و موشک می زدیم به ماشین های دیگه و قیر سر راه شون می ریختیم و با صدای بلند می خندیدیم و تو سر و کله همدیگه می زدیم که ساعت 3 این طورها بود که صدای اعتراض شدید همسایه مون در اومد و مجبور شدیم بخوابیم! :mrgreen:

خدایی بازی Racing با اون Fun تا حالا ندیدم...

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
بازیش اونقدرا هم بد نبود نگین که بازی نکردیم :D
در ضمن پس blackbox خوبه با اون بازی های مسخره و چرت و پرت که دیگه نمیخوام اسمشو بیارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر