استودیو Black Rock سازنده Split/Second بستـــه شد !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
در خبری عجیب و شوک دهنده ! استودیو بلک راک سازنده بازی های Split/Second و Pure بسته شد ! این خبر توسط Disney’s نیز تایید شد . !

splitsecond.jpg

در ماه می این شرکت تایید کرد که تعداد کارکنان این استودیو را کاهش داده است و 40 کار را نگــه داشته است ولی اکنون بدهی منجبر به بسته شدن این استودیو شد .

Black Rock بعد از ساخت بازی Split/Second در حال کار روی یک پروژه مخفی بود ولی Disney’s این رو تایید کرد این پروژه متوقف شده است .

در بیانه ای از این شرکت آمده است :
"
Disney Interactive Studios تایید می کند که پروژه در جریان Black Rock Studios متوقف شده است ، در نتیجه شرکت به اطلاع کارکنانی که قصد ورورد داشتند طی رایزنی هایی که داشتیم پیشنهاد بسته شدن استودیو داده شود . "

منبع

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
هر چي استوديو بدرد بخور و ارزشيه داره منحل ميشه!اون از Game Republic كه تابلو اجاره اي رو پنجرش نصب كرد اينم از Black Rock كه دو تا از حداقل برترين ريسينگ هاي نسل رو عرضه كرده بود!حيف

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
ولی من بر خلاف نظر دوستان با s/s خیلی حال کردم...... بازی مهیج و فوق العاده ای بود...... با اینکه فروشش و نمراتش متوسط و ضعیف بود ولی به دله من خیلی نشست. :x

حیف شد کمپانیش بسته شد.:(

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خسته نباشن . split second واقعا به من یکی حال داد
هیجان بازی فوق العاده بود کنترل بازی هم خوب بود گرافیکش هم واقعا خوب بود .
فکر کنم pure رو هم black rock ساخته بود . اون بازی هم فوق العاده بود .
حیف شد

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا
به سلامتی 2 تا ریسینگ درست حسابی اومده بود که استادیو هردوشون هم بسته شدن... گند بزنن به این نسل.

هر چي استوديو بدرد بخور و ارزشيه داره منحل ميشه!اون از Game Republic كه تابلو اجاره اي رو پنجرش نصب كرد اينم از Black Rock كه دو تا از حداقل برترين ريسينگ هاي نسل رو عرضه كرده بود!حيف

lol :))
کدوم 2 تا منظورتونه . والا ما هرچی دیدم ازشون اشغال و بچه گونه بودن . واقعا نمیدونم چه چیزی دیدید توشون که اینطوری میگید :|. نترسید این سبک شاهکار های بزرگی داره >:d<

خسته نباشن . split second واقعا به من یکی حال داد
هیجان بازی فوق العاده بود کنترل بازی هم خوب بود گرافیکش هم واقعا خوب بود .
فکر کنم pure رو هم black rock ساخته بود . اون بازی هم فوق العاده بود .
حیف شد

عزیز من واقعا به سلیقت احترام میذارم اما این بازی انگار asphalt بود اما نه رو ios بلکه رو pc .
ماشین ها لاستیکی بودن و انفجار های بازی انگار منفجر شدم ترقه بودن (واقعا کیفیت بدی داشتن) گیم پلی هم بدک نبود اما حرفه ایی هم نبود هرچند که این بازی مبناش حرفه ایی نبود !

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
lol :))
کدوم 2 تا منظورتونه . والا ما هرچی دیدم ازشون اشغال و بچه گونه بودن . واقعا نمیدونم چه چیزی دیدید توشون که اینطوری میگید :|. نترسید این سبک شاهکار های بزرگی داره >:d<

عزیز من واقعا به سلیقت احترام میذارم اما این بازی انگار asphalt بود اما نه رو ios بلکه رو pc .
ماشین ها لاستیکی بودن و انفجار های بازی انگار منفجر شدم ترقه بودن (واقعا کیفیت بدی داشتن) گیم پلی هم بدک نبود اما حرفه ایی هم نبود هرچند که این بازی مبناش حرفه ایی نبود !
یک نگاه به نمره های pure بندازی خودت میفهمی.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
من که خوشبختانه یا متآسفانه نه از Pure لذت بردم نه از Split/Second ! :D هرچقدر از منحل شدن Bizarre ناراحت شدم این یکی برام مهم نیست ! :D

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
کسایی که S/S بازی کردن Revolt رو بازی نکردن که خوششون اومده .

Revolt هم تو زمان خودش قشنگ بود ولی دلیل نمیشه که بگیم Split Second چرت بود ! (هر جفتشونم بازی کردم ;) )
واقعا با Split Second حال کردم .
حیف که شرکتش بسته شد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر