استودیوی ژاپن سونی بزودی بازی جدیدی را معرفی می کند

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
توریاما-سان که سابقه ی کار بر روی بازیهایی همچون بلادبورن و استروبات را در کارنامه خود دارد عنوان کرده است که استودیو ژاپن سونی در حال آماده سازی خود جهت معرفی عنوانی جدید از این استودیو در سال 2019 میلادی ست.

پ.ن: اینطور که در گف گفته شده گویا در زبان ژاپنی نشانه ای برای مفرد و جمع وجود نداره به همین علت میتونه اشاره ی ایشون به بیش از یک بازی باشه که البته خیلی محتمل نیست

7VhmTtLnqqRCLrbK5cPUdn-320-80.jpg

منبع

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
منم گفتم سازندش یه زمانی تو این سبک واسه خودش اسمی داشت کسی که silent hill ساخت اسم خودش یا تیمش واسه فروش یه بازی ترسناک کافی نیست؟................
راستش نه...توی این دوره زمونه کافی نیست. وقتی اسم میکامی یا پدر سبک ترس و بقا برای TEW کافی نبود و فروش بالایی نداشت، اینم کافی نیست.
همونطور که گفتم این سبک دیگه مثل قبل نمی‌فروشه واسه همین کپکام هم فقط روی رزیدنت سرمایه‌گذاری می‌کنه چون اسمِ بزرگیه...جالبه همین رزیدنت (بزرگترین IP کپکام) هم میتونست بهتر عمل کنه ولی دیدیم که MH: World اومد و خیلی راحت پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام شد.
مگه قراره از ادامه POP 2008 و the Order خبری بشه که من هر E3 منتظرشونم؟ :(
ولی منتظریم.... شااااید 1% خبری شد:|

سیاست جدید سونی هم بخوره تو سرش:| خیلی سیاست بی خودیه:-" اصلا حس خوبی نداره این همه بی خبری از ناشر و کنسول ساز به این بزرگی:| (من هنوز از برگزار نکردن E3 اعصابم خورده:| روشون شد بگن E3 نمیایم؟ :| )

به هر حال... امیدوارم زودتر R&C معرفی بشه، حتی انر شده در حد همون 15$ی های نسل قبل!
و بازی جدید استودیو ژاپن هم Puppeteer باشه:D و یا یه چیز فوق العاده دوست داشتنی مثل Rain :x
بین اینایی که گفتی فک کنم Order احتمالش بیشتری داره...با اینکه ربطی به تاپیک نداره ولی Ready At Dawn جدیدا جابه‌جا شده توی یه استدیو بزرگ و شیک‌تر...عکس سر گالاهاد رو زده بودن تو استدیو :D
با اینکه دل خوشی از 1886 ندارم ولی اون کیلف هنگر آخرش ناجوانمردانه بود و باید جبران کنن.
سیاست سونی هم آره واسه ما گیمرا خیلی بی‌خوده ولی فک کنم به خودشون خوب ساخته...ولخرجی نمیکنن واسه کنفرانس‌های پر زرق و برق، روی بازیای کوچیک هم خیلی کمتر سرمایه‌گذاری میکنن که خیلی مسخرست...الان بهترین سیاست رو نینتندو داره و فناش دارن عشق و حال میکنن رسما.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
منم گفتم سازندش یه زمانی تو این سبک واسه خودش اسمی داشت کسی که silent hill ساخت اسم خودش یا تیمش واسه فروش یه بازی ترسناک کافی نیست؟................
البته شایعش بود که دارن روی siren کار میکنن! اما با اون تیم کوچیک نمیتونن شق القمر کنن!
بهترین گزینه همون rpg اوپن ورلد فانتزی بود که بعد اتمام گراویتی راش حرفش رو زدن ! برام کیفیت بازی مهم نیست، امیدوارم شخصیتی که میسازن در حد کت دوست داشتنی باشه

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
کپکام روی چی سرمایه‌گذاری می‌کنه؟ Resident Evil ! اسمی بزرگتر از این توی این سبک نداریم. وگرنه اگه میتونه بره IP جدید بزنه یا Dino Crisis رو احیا کنه!
قبلا هم گفتم که الان توی این سبک فقط روی اسم‌های بزرگ مثل RE میشه سرمایه‌گذاری کرد وگرنه الان نمونه بزرگ و AAA دیگه‌ای توی بازار نداریم چون متاسفانه فروش نمیکنن. سبک موردعلاقم هم هست، از خدامه!
tlou 2 :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
راستش نه...توی این دوره زمونه کافی نیست. وقتی اسم میکامی یا پدر سبک ترس و بقا برای TEW کافی نبود و فروش بالایی نداشت، اینم کافی نیست.
همونطور که گفتم این سبک دیگه مثل قبل نمی‌فروشه واسه همین کپکام هم فقط روی رزیدنت سرمایه‌گذاری می‌کنه چون اسمِ بزرگیه...جالبه همین رزیدنت (بزرگترین IP کپکام) هم میتونست بهتر عمل کنه ولی دیدیم که MH: World اومد و خیلی راحت پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام شد.

evil within زمانی که امد رکورد فروش ماه اول تاریخ بازیهای ترسناک در امریکا رو شکوند! و جالبه چند ماه بعد Dying light رکورد رو جا به جا کرد. خلاصه در نهایت EW جزه ده بازی پرفروش تاریخ ترسناک امریکا شناخته میشه (فعلا)
It set a new record for the highest first-month sales for a release in the survival-horror genre, according to the NPD.

مشکل Evil within ترسناک بودنش نبود، مشکل گیمپلی دمده ای بود که نمیتونست بنیانگذار مسیر جدیدی باشه. و اینکه مشکلات داستان خصوصا با اون پایان دلیلی بر دنبال نکردن سری توسط هوادارها بود.

اینکه اسم Resident Evil خیلی بزرگه شکی توش نیست، خیر سرش بزرگترین فرانچایز ترسناک تاریخ ویدیو گیمینگ هست ولی نسل هشتم اتفاقا نسبت به نسل هفتم بازیهای ترسناک هم تو کیفیت و هم تو استقبال عمومی رشد خیلی خوب و خفنی داشتند و به جرات میشه گفت این ژانر زنده شد.

حوصله باشه میشه موردی روی این مبحث صحبت کرد و اتفاقا به قول دوستمون بهترین فرصت و زمان با تکنولوژی های امروزی بازگشت سری siren هست.

40% از لیست top 10 پرفروشترین بازیهای ترسناک تاریخ امریکا متعلق به نسل هشتم هست
photo_۲۰۱۹-۰۸-۰۲_۰۰-۰۸-۳۶.jpg

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tew2 تو زمان بد عرضه شد و یه مارکتینگ(درست گفتم؟) خیلی بدرد نخور پشتش بود ومشکلات زیادی هم داشت تجربه نشون داده بازی ضعیف هم باشه با تبلیغات مناسب خوب میفروشه حالا تو هرسبکی که میخواد باشه همین days gone یه بازی پر از باگ و ایراده اما با تبلیغات گسترده سونی و پشتیبانی سازنده تبدیل شده به یه بازی موفق

• Like
Reactions: g4mer

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
evil within زمانی که امد رکورد فروش ماه اول تاریخ بازیهای ترسناک در امریکا رو شکوند! و جالبه چند ماه بعد Dying light رکورد رو جا به جا کرد. خلاصه در نهایت EW جزه ده بازی پرفروش تاریخ ترسناک امریکا شناخته میشه (فعلا)
It set a new record for the highest first-month sales for a release in the survival-horror genre, according to the NPD.

مشکل Evil within ترسناک بودنش نبود، مشکل گیمپلی دمده ای بود که نمیتونست بنیانگذار مسیر جدیدی باشه. و اینکه مشکلات داستان خصوصا با اون پایان دلیلی بر دنبال نکردن سری توسط هوادارها بود.

اینکه اسم Resident Evil خیلی بزرگه شکی توش نیست، خیر سرش بزرگترین فرانچایز ترسناک تاریخ ویدیو گیمینگ هست ولی نسل هشتم اتفاقا نسبت به نسل هفتم بازیهای ترسناک هم تو کیفیت و هم تو استقبال عمومی رشد خیلی خوب و خفنی داشتند و به جرات میشه گفت این ژانر زنده شد.

حوصله باشه میشه موردی روی این مبحث صحبت کرد و اتفاقا به قول دوستمون بهترین فرصت و زمان با تکنولوژی های امروزی بازگشت سری siren هست.

View attachment 113103
TLOU رو جز بازی های ترسناک حساب نمیکنن؟
آخه 20 میلیون فروخته

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
TLOU رو جز بازی های ترسناک حساب نمیکنن؟
آخه 20 میلیون فروخته

survival horror به عنوان ساب ژانر دلست شناخته میشه و به صورت کلی بازی اکشن ادونچر ئه. درسته بازی لحظات jump scare داره ولی به صورت کلی ساخته نشده که بخواد شما رو در کل بازی بترسونه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
شما ها حرف از چی میزنید، یه نسخه freedom wars بدن ولی روی لول دیزاینش این دفعه کار کرده باشن یه اوپن ورلد جاینت رباتیک مثل هورایزن و یه چیز سطحی نباشه مثل نسخه ویتا من سه بار دور اصفهان میدوم!

از نظر گیم پلی بهترین بازی ویتا و استودیو ژاپن بود با اختلاف ! همین سیستم طناب کشی سکیرو رو هم همین بازی احیا کرد و ارتقا داد!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

View attachment 113103
اون فروش اولیه TEW نهایتا فرقی به حال فرنچایز نکرد و من منظورم بیشتر به TEW2 و بازیای اخیر بود.
تو رفتی سراغ اوایل نسل هشتم ولی من دارم در مورد همین یکی دو سال اخیر و آینده صحبت می‌کنم...استدیوی سازنده Dead Space مجبور شد بره سراغ یه سبک دیگه و نهایتا تعطیل شد...استدیوی سازنده TEW فعلا رفته سراغ بازی اکشن ادونچر...از Alien Isolation 2 خبری نیست، سازندش داره هیرو شوتر میسازه! Silent Hills به فنا رفت و غیره...!
Dying Light هم حداقل برای من Survival Horror محسوب نمیشه و جهان باز بودنش خیلی به فروش کمک کرده. اگه هم بخواهیم SH حسابش کنیم هممون میدونیم که عناصر ترس و بقاش باعث فروش خفنش نشده...جهان باز بودن، و کوآپش و پارکورشه که به ملت می‌چسبه!
همین لیستی که گذاشتی نصف بیشترش رزیدنته!
پارسال کلا Survival Horror با بودجه AAA نداشتیم...امسالم فقط RE2. برای آینده هم بازی بزرگی فعلا معرفی نشده توی این سبک...اگه روی DL2 اصرار دارید، باشه یه دونه معرفی شده :D
ولی باشه...منم امیدوارم Siren خفن‌تر از همیشه برگرده و دوباره این سبک رونق بگیره ولی رفتار شرکتای بزرگ با این سبک همچین چیزی رو نشون نمیده.
فروش این سبک رو با بازیای سبک‌های دیگه مقایسه کنی، متوجه میشی که شرکت‌ها بیشتر تمایل دارند اکشن ادونچر و ARPG و غیره بسازن تا SH.

• Like
Reactions: SepehrR

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
چرا زیر خاکی میارید بالا؟ :( نمیگید یکی دلش Puppeteer 2 میخواد و با دیدن خبر یه کوچولو امیدوار میشه؟ بعد اینجوری میخوره تو برجکش:((:((:((
این یکی رو منم خیلی باهاش حال میکنم... فک کن پاپیتر ۲ چی میخاد بشه با اون دنیای فانتزیش...
Puppeteer جزو بهترین‌ بازیهایی بوده که تجربه کردم و امیدوارم ادامشم ساخته بشه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
چرا زیر خاکی میارید بالا؟ :( نمیگید یکی دلش Puppeteer 2 میخواد و با دیدن خبر یه کوچولو امیدوار میشه؟ بعد اینجوری میخوره تو برجکش:((:((:((
متاسفانه مشکلی که برا ادامه Puppeteer هست اینه که فروشش اصلا خوب نبود در حدی که یادمه زود برا پلاس اون موقع فری شده بود و از لحاظ نمرات هم متاش در کمال تعجب 80 شد ! خیلی جالبه که بازی هایی مثل Puppeteer و GR2 متاشون 80 شده خیلی حقشون بیشتره , حالا با این وجود چطوری برا شماره دوم نک چراغ سبز نشون میدن ولی برا بعضی بازی های خیلی خیلی بهتر نه خودش سوال بزرگیه :D
Puppeteer رو چند نفر اینجا دوست دارن و میشناسن ولی خیلی ها اصلا نمیدونن چی هست و اسمش هم حتی نشنیدن ، من خودم از خدامه GR3 رونمایی بشه ولی احتمالا پرونده GR بسته شده .
احتمال رونمایی R&C جدید خیلی زیاده با توجه به موفقیت عالی نسخه قبلی که البته ربطی به japan studio نداره ، استدیو ژاپن قطعا یه پروژه آماده رونمایی باید داشته باشه و امیدوارم یه IP جدید باشه یا از موفقیت ASTRO BOT استفاده کنن و یجوری بیارنش تو دنیای غیر VR

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اون فروش اولیه TEW نهایتا فرقی به حال فرنچایز نکرد و من منظورم بیشتر به TEW2 و بازیای اخیر بود.
تو رفتی سراغ اوایل نسل هشتم ولی من دارم در مورد همین یکی دو سال اخیر و آینده صحبت می‌کنم...استدیوی سازنده Dead Space مجبور شد بره سراغ یه سبک دیگه و نهایتا تعطیل شد...استدیوی سازنده TEW فعلا رفته سراغ بازی اکشن ادونچر...از Alien Isolation 2 خبری نیست، سازندش داره هیرو شوتر میسازه! Silent Hills به فنا رفت و غیره...!
Dying Light هم حداقل برای من Survival Horror محسوب نمیشه و جهان باز بودنش خیلی به فروش کمک کرده. اگه هم بخواهیم SH حسابش کنیم هممون میدونیم که عناصر ترس و بقاش باعث فروش خفنش نشده...جهان باز بودن، و کوآپش و پارکورشه که به ملت می‌چسبه!
همین لیستی که گذاشتی نصف بیشترش رزیدنته!
پارسال کلا Survival Horror با بودجه AAA نداشتیم...امسالم فقط RE2. برای آینده هم بازی بزرگی فعلا معرفی نشده توی این سبک...اگه روی DL2 اصرار دارید، باشه یه دونه معرفی شده :D
ولی باشه...منم امیدوارم Siren خفن‌تر از همیشه برگرده و دوباره این سبک رونق بگیره ولی رفتار شرکتای بزرگ با این سبک همچین چیزی رو نشون نمیده.
فروش این سبک رو با بازیای سبک‌های دیگه مقایسه کنی، متوجه میشی که شرکت‌ها بیشتر تمایل دارند اکشن ادونچر و ARPG و غیره بسازن تا SH.
بنظرم کوجیما با اون دموی لوپی که از سایلنت هیل ساخت و بعدش پروژه رو کنسل کرد خواست به سازنده‌های رزیدنت اویل ی مسیری رو نشون بده در نهایتم رزیدنت اویل ۷ حالت دوربینش اول شخص شد ولی از اونجایی که کارگردانی کوجیما بودکه درکنار اون دمو تونسته بود حس ترسو القا کنه... کاری که کپکام نتونست از پسش بربیاد و نتیجش شد اون...
سبک Horror وعضش خیلی خرابه چون بیشتر سازنده‌ها تحت‌تاثیر مسایل امروزی قرار گرفتن و اکشن بازی خیلی مهم‌تر از عنصر اصلی بازی یعنی ترس شده... بنظرم شاید تو لست آف آس ۲ یکم از حس ترس واقعی رو تجربه کنیم وگرنه هیچ عنوانی خوبی در این سبک در حال حاضر نیست

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,582
این یکی رو منم خیلی باهاش حال میکنم... فک کن پاپیتر ۲ چی میخاد بشه با اون دنیای فانتزیش...
Puppeteer جزو بهترین‌ بازیهایی بوده که تجربه کردم و امیدوارم ادامشم ساخته بشه
حداقل خبر مرگشون بیارن رو pc منم بتونم تجربش کنم. تو ps4 هم نیومد لاکردار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر