از کدام برنامه Download استفاده می کنید

کدام برنامه

• DAP

رای‌ها: 73 29.1%
  • FLASH GET

رای‌ها: 26 10.4%
  • FRESH DOWNLOAD

رای‌ها: 2 0.8%
  • MASS DOWNLOAD

رای‌ها: 6 2.4%
  • IDA&IDM

رای‌ها: 129 51.4%
  • GETRIGHT

رای‌ها: 11 4.4%
  • LeechGet

رای‌ها: 4 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    251

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
من با Flash Get ، FreshDownload ، Getright ، Dap ، IDM کار کردم ولی از همه بهتر همون IDM بود چون واقعا سرعت خوبی داشت . چرا همه Dap را دوست دارند خوب هست ولی هم پورت کم باز می کنه و هم امکانات IDM را نداره . FlashGet هم خوب بود .

Frog

کاربر سایت
Mar 4, 2007
52
اینجا همه پیره گذاشتین جر Free Download Manager واقعا به نظر من تک برای فایلهای حجیم عالیه قابلیت رسیوم برای لینکهای که عوض میشن داره .

section هم 20 تا میده .

یه بار امتحان کنید ضرر نمی کنید تازه Free هم هست .

ermeya

کاربر سایت
Aug 2, 2007
10
IDM آخرشه من مدت زیادی با flashget کار می کردم . ولی دیگه اصلا سراغش هم نمی رم. تو سرعت و در یافت لینک و.... وافعا تکه .حتما امتحانش کنید

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
سلام
لطفا لینک یه برنامه دانلود خوب بدید که وقتی اینترنت قطع شد قاط نزنه و خودش وقتی دوباره کانکت شدم کارو ادامه بده. مثلا download accelerator plus اینطور نیست و اگه قطع بشه پیغام خطا میده.
راسی برنامه ای هست که بتونه خودش کامپیوتر رو روشن کنه؟ میخام یه کاری کنم که کامپیوتر خودش شب روشن بشه و دانلود کنه.

Frog

کاربر سایت
Mar 4, 2007
52
میتونی توی setup کامپیوتر درستش کنی که هر ساعتی خواستی روشن بشه . منظورم ستاپ بایوس هست .

آخرین ویرایش:

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
من یک برنامه می خوام که مثلا وقتی می خوام چند تا اهنگ با هم دانلود کنم بهش دستور بدم که به ترتیب مثلا از 1 تا 10 جدا جدا دانلود کنه یعنی یکی که دانلودش تموم شد بره روی بعدی و کل سرعت روی همه لینک ها share نکنه.
اینترنتم هم زیاد پر سرعت نیست که از mass استفاده کنم.
حالا کودومش از همه بهتره؟

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
من یک برنامه می خوام که مثلا وقتی می خوام چند تا اهنگ با هم دانلود کنم بهش دستور بدم که به ترتیب مثلا از 1 تا 10 جدا جدا دانلود کنه یعنی یکی که دانلودش تموم شد بره روی بعدی و کل سرعت روی همه لینک ها share نکنه.
اینترنتم هم زیاد پر سرعت نیست که از mass استفاده کنم.
حالا کودومش از همه بهتره؟

تمامی برنامه های Download Manager این قابلیت رو دارن
فقط از توی تنظیمات برنامه باید بری و تعداد فایل هایی رو که بطور هزمان دانلود میشن رو برابر 1 قرار بدی

مثلاً برای Mass Downloader باید بری به منوی Option و از اونجا در شاخه ی Download، توی زیر شاخه ی Startup و برای عنوان Maximum Active Downloads مقدار 1 رو قرار بدی
بعد از اون می تونی لینک ها رو به برنامه بدی و براشون Queue تعریف کنی (به این معنا که یکی رو استارت می کنی و بقیه رو هم به ترتیبی که می خوای دانلود بشن روشون کلیک راست کنی و براشون Increase Queue رو انخاب کنی تا به هر کدوم یک شماره رو اختصاص بده که نهایتاً به همون ترتیب شماره دانلود بشن)

یا برای برنامه ی Flash get از توی منوی Option، قسمت Connection، بخش Limit، مقدار رو برای گزینه ی Max Simultaneous Jobs معادل 1 قرار بدی. بعد لینک ها رو به ترتیبی که می خوای به برنامه بدی (یا هم از طریق خود برنامه جابجاشون کنی(در اصل همون چیدن به ترتیبی که می خوای)) و در نهایت تمامی فایل ها رو انتخاب کنی (میانبر Ctrl + A) و نهایتاً دکمه ی Start رو بزنی تا به ترتیب و یکی یکی دانلود بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر