از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

به خدا 2 تومن ارزش این حرفا رو نداره که بخوایم واسش تاپیک بزنیم !
کلا ما ایرانیا آدمای جالبی هستیم، بازی 60 ، 70 دلاری رو با یکی دو تومن میخریم تازه بعضی وقتا ناراحتم میشیم که بازیش اینطوری بود اونطوری بود تازه اینجاش به کنار، پولمونم ریختیم تو جوب آب.
واقعا مخلوقات جالبی هستیم...

کلا ما ایرانیا آدمای جالبی هستیم، بازی 60 ، 70 دلاری رو با یکی دو تومن میخریم تازه بعضی وقتا ناراحتم میشیم که بازیش اینطوری بود اونطوری بود تازه اینجاش به کنار، پولمونم ریختیم تو جوب آب.
واقعا مخلوقات جالبی هستیم...
حالا اگه زد گفت با دسته نمی شه بازی کرد چی ؟؟؟‌:دی
یعنی هیچ کاری نتونی بکنی!!!
(Tony Hawk Shred)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos
دوستمون راست میگه 2 تومن ارزش این حرفا رو نداره آخه...! خداییش خیلی رو داریم ...! ولی من نمیتونم شیفت رو فراموش کنم...! رو چه حسابی گرفتمش الله اعلم...! خودم کردم که لعنت بر خودم باد...! می رفتم بستنی میخریدم بهتر بود...!

S.T.A.L.K.E.R
Naughty bear
Left 4 Dead 2
NFS:shift
Sniper: Ghost Warrior
خدا وکیلی S.T.A.L.K.E.R. و Left 4 Dead 2 کجاش بد بود؟
من نمیدونم چرا هر چی شاهکاره به اسم بازی بد اسم میبرن.؟ اسم آشغالهایی مثل Quantum Theory رو نمیارن اسم بازیهایی مثل Fallout یا همین Left 4 Dead رو میارن.)x

دوستمون راست میگه 2 تومن ارزش این حرفا رو نداره آخه...! خداییش خیلی رو داریم ...! ولی من نمیتونم شیفت رو فراموش کنم...! رو چه حسابی گرفتمش الله اعلم...! خودم کردم که لعنت بر خودم باد...! می رفتم بستنی میخریدم بهتر بود...!
من شیفت رو اورجینال پی اس3 خریدم نزدیک 40%ش هم رفتم به دلایل اقتصادی فروختمش اما بهترین nfs این نسل بود از نظر من (تا حالا!)

جالبه یک نفر میاد میگه شیفت بازی بدی بود همه میگن بازی بدی بود! الان nico bellic گفت شاهکاره همه میگن شاهکاره! (اشکال نداره.... طبیعت ایرانی همینه!:d ما از خودمون نظر نداریم...) در ضمن در مورد شیفت بگم که شیفت رو از بازی های دیگه ی need for speed جدا کنید چون یک شبیه ساز رانندگی هستش و هدفش نزدیک شدن به واقعیته و دقیقا خلاف چیزیه که ما تو سریه nfs عادت کردیم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or