اخطار به Boysteam

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر دوستان !
هدف کلی من از زدن این تاپیک به خاطر اینست که صدای خودم و دیگر بچه ها رو به تیم بویز برسونم...
آقایون بازی هایی را که شما به بازار عرضه میکنید هیچ کدام ستاپ درست و حسابی ندارند و و به خاطر همین امر هیچ گونه پچ یا فایل اصلاحی روی آن نصب نمیشود. مگر تنها اجرا شدن یک بازی ملاک سالم بودن آن برای شماست؟
خدا پدر و مادر West رو بیامرزه ولی متاسفانه اونام خودشونو فروختن ...

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
پست های گوهر بار این تاپیک کلی مارو کیفور کرد.
من پست ایشون رو دو قسمت کردم.در مورد بخش اول:
گفته شد بازی تست میشه,کرک میشه و بعد رو سی دی بسته میشه! اوکی! فهمیدیم که بازی نصب میشه و کرکش دانلود میشه و ریخته میشه و بازی میشه و در نهایت به مرحله ی تولد دیسک نصب میرسه.مورد بعد این بخش اینه که این ها مشکل در سرعت دانلود دارند.حالا چرا همچین چیزی عنوان شد؟میریم بخش 2

بخش دوم:از یه سایتی بازی دانلود میشه! و مرحله ی اول روش اجرا میشه.خب حضرت بازی فروش,آقایون بویز تیم نابغه.شما که بازی رو دانلود کردید آخرش! یا محدودیت دانلود دارید یا ندارید,وقتی دانلود کردید و همه ی مراحل لعنتی اول انجام شد چرا زحمت نمیکشید فایل دانلود شده رو توی دیسک به خورد ملت بدین؟این پست کلا نقض حقایق طبیعت بود.
با تشکر از دوستان که مثل من فقط تجحمل میکنن.رفاقتی بیایین دیگه از این شرکت بازی نخریم :evil:

--------

خب که چی!
شما کلی پست تو این تاپیک در دفاع دادی.به گفته ی خودت و متن بالاتر من باهاشون صحبت کردی,به طور ناگهانی برگشتن ؟
آقا خالی بندی هم حدی داره بخدا!

شهاب پسرم آروم.میدونم شیپودن جاهای ترسناکشه ولی تو این جوونای جاهل رو ببخش:biggrin1:
مفر رو هم که فیفا و سیا و NSA و اینجور چیزا دارن ولی فک کنم اینا یه مدل آلونکی چیزی داشته باشن.باید تو gappon بگردم :cool::laughing:

فقط بلدی نقل کنی همین اقای مهربون من گفتم به من گفتن اگه بازی مشکل دار بود پس نگیر یعنی اگه نصب شد دیگه ولش کن به ما ربطی نداره که جواب میده یا نه من دیدم توی این سایت زیاد میام میرم و مطلب های زیادی از این سایت یاد میگیرم گفتم نامردی که بیام ببینم کسی از این شرکت راضی نیست و لی من دارم عنواناشو می فروشم یه ذره فکر کنی می فهمی من چی گفتم یه صفحه برو عقب اون مطلب های که دادمو نقل کن خالی بندم خودتی بلا :boxing:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
به هر قیمتی شده باید بزتیم بسته شود
اولین اقدام هم این است که بریم تمام مغازه هایی رو که بازی های این شرکت رو میارن به بنیاد لو بدیم.در ضمن حسابی این بنیاد و خر فهم کنیم که اینا شیوه ی توزیع،تکثیر و فرو ششون چی هست.
و چارش فقط یه تلفن است.
تلفن هم که توی هر خونه ای است. باید تا می تونیم بز تیم رو اذیت کنیم.

برای این لعنتی ها ما هیچ ارزشی نداریم. از نظر اونا ما فقط یه عده آدم احمقیم که بازی های خرابشون رو میخریم. والبته بعدش اونا به ریش ما میخندن. این همش به این دلیله که کسی نیست تا از ما حمایت کنه پس ما باید خودمان از خودمان حمایت کنیم و اجازه ندیم تا عده دزد به ما مسلط بشن.

بنیاد بنیاد بنیاد
ولمون کن بینیم بابا حال نداریم
این آدمای بنیاد فقط پول مفت می گیرن(حداقل بیشتر پولی که می گیرن مفته)
اون از اسرا که هرچی گیر میارن ممنوع می کنن
اصلا چرا یه بازی باید ممنوع شه؟
وقتی یه بازی ساخته میشه حتما یه نفر می تونه بازی کنه دیگه
البته این ممنوعیت ها هیچ اهمیتی نداره ها

به نظر من بنیاد کاری نمی تونه بکنه

HAGHIGHAT

کاربر سایت
Feb 21, 2008
2
سلام به دوستان وست گیم
من واقعا از اینکه میبینم که بچه های گیم باز اینطور بازیچه دست همه میشن متاسفم و اصل مطلب دیدم در این تاپیک حرف از ما شده وقتی خوندم باز هم متاسف تر شدم که مردم کار غلط و اشتباه خودشونو گردن دیگران می اندازند و از وقتی وست کار کپی نداد تونستن بین مردم چند صباحی کار کنند .
من نیومدم اینجا بگم وست خوب بود یا بد فقط میتونم بگم هرچی بود وقتی اشتباه می کرد از همه عذر خواهی می کرد یا اشتباهشو جبران می کرد .
و یک مسئله دیگر ما نمی تونیم اگه یکی از نمایندگی هامون خواست با شرکت دیگه ای کار کنه جلوشو بگیریم فقط این را به اطلاع همه برسانم که در نمایندگی وست رفتید بازی های وست را با آرم شرکت خریداری کنید و با هولوگرام ارشاد . وست گیم دیگه کار کپی نداره و اگه در نمایندگی های ما کار کپی دیدید مطمئن باشید برای وست نیست .
ما اگر می خواستیم کپی کار کنیم 5 سال سابقشو داشتیم که انقدر خرابکاری نکنیم .
با تشکر WWW.WESTGAME.IR

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
سلام به دوستان وست گیم
من واقعا از اینکه میبینم که بچه های گیم باز اینطور بازیچه دست همه میشن متاسفم و اصل مطلب دیدم در این تاپیک حرف از ما شده وقتی خوندم باز هم متاسف تر شدم که مردم کار غلط و اشتباه خودشونو گردن دیگران می اندازند و از وقتی وست کار کپی نداد تونستن بین مردم چند صباحی کار کنند .
من نیومدم اینجا بگم وست خوب بود یا بد فقط میتونم بگم هرچی بود وقتی اشتباه می کرد از همه عذر خواهی می کرد یا اشتباهشو جبران می کرد .
و یک مسئله دیگر ما نمی تونیم اگه یکی از نمایندگی هامون خواست با شرکت دیگه ای کار کنه جلوشو بگیریم فقط این را به اطلاع همه برسانم که در نمایندگی وست رفتید بازی های وست را با آرم شرکت خریداری کنید و با هولوگرام ارشاد . وست گیم دیگه کار کپی نداره و اگه در نمایندگی های ما کار کپی دیدید مطمئن باشید برای وست نیست .
ما اگر می خواستیم کپی کار کنیم 5 سال سابقشو داشتیم که انقدر خرابکاری نکنیم .
با تشکر WWW.WESTGAME.IR
سلام به شما دوست عزیز
من یه سوال بپرسم از شما؟
یعنی مثلا اگه یه نمایندگی شما بازی های boysteam رو بده به ملت مقصر کی میتونه باشه؟
مگه west مدیر نداره تا اجازه همچین کاریو بهشون نده!اگه فقط خودتون به عنوان مثال یه سری بزنین به نمایندگی برج مینا خودتون دستتون میاد!تمام بازی ها شون برای boysteam هستش!من نمیدونم یعنی شما جلوی نمایندگی خودتونو نمیتونین بگیرین!؟؟:confused::eek:
من خودم اکثر بازی هامو از west میگیرم ولی این مدت که بازی ها خراب بودن و من از نمایندگی west خریده بودم یه مقدار منو بد گمان کرد نسبت به west!چون بازی هایی که من از west میگرفتم برای Boysteam هستش ولی الان با این صحبت های شما من یه چیزیو متوجه شدم!
اونم اینه که بعضی از نمایندگی های شما به جای بازی های west ماله boysteam رو میاره که برای من بسیار جایه تعجب هستش!:eek::confused:
به هر حال ممنون;)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

به خاطر اشکان گل دیگه نخواستم اینجا پست بدم، ولی دلیل درگیری این دو تا اسم رو هم نمی فهمم.

ولی :

من خودم از همین دوست خوبمون که با یوزر West ، وارد BC میشه، بازی از دفترشون خریدم به صورت پیک ( چون مغازه هاشون فقط بازی های ارشاد رو می یاره ) اونم 8 تا بازی، که تماما مال Boysteam بود. اگرم خواستین تمام بازی هاش رو دارم توی خونه. حتی مکاتباتشم فکر کنم توی PM هام داشته باشم. ولی درکل …

ویرایش شد :

همین الان چکیدم PM هامو. PM این دوست خوب رو دارم هنوز، که با نام اریا ، با من مکاتبه کرده. با یوزر، West

من معذرت می خوام.

پس این اعطای نمایندگی به چه دردی می خوره !!!

یا علی ...

آخرین ویرایش:

HAGHIGHAT

کاربر سایت
Feb 21, 2008
2
من در سایت وست در قسمت اخبار یک قسمت الان میزارم میزنم رسیدگی به شکایات نمایندگی ها شما از هر نمایندگی که شکایت داشتید در اونجا بیان کنید ما رسیدگی می کنیم . ( فقط یه اطلاع به من بدید که آقای آریا هنوز داره کار می کنه یا نه ) ممنون از لطف شما

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من در سایت وست در قسمت اخبار یک قسمت الان میزارم میزنم رسیدگی به شکایات نمایندگی ها شما از هر نمایندگی که شکایت داشتید در اونجا بیان کنید ما رسیدگی می کنیم . ( فقط یه اطلاع به من بدید که آقای آریا هنوز داره کار می کنه یا نه ) ممنون از لطف شما

ببین دوست عزیز من یکی از مغازه های بودم که عنوان های بویز رو می فروختم به مدت 6 ماه تا اینکه اومدم اینجا دیدم بچه ها با بازی های این شرکت مشکل دارن من خودم بازی هارو نصب کردم دیدم درسته با مدیر این شرکت صبحت کردم با تستراش صبحت کردم قسمت فروش صبحت کردم به خاطر اینکه به بچه قول داده بودم درست میشه ولی مدیر فروش این شرکت به من گفت اقای محترم بازی نصب شد به ما و شما ربطی نداره به استسنای یه سری عنوان اخیر 1 ماه پیش من ساده هم که وقتی برای بازار یابی اومده بودن پیشم ادرس نمایندگی های شما پشت فاکتور نوشته شده بود من ساده به خیال فکر کردم ماله بویزه نه واسه ویست اومدم ادرسارو دادم بچه ها گفتن همش ماله ویست منم هم همه بازی هارو مرجوع کردم والان بازی غیر مجاز یعنی کپی می فروشم که تا الان خدایی هرچی عنوان نصب کردم هیچ مشکلی نداشت من به شما اخطار میدم 1 همکاری 2 کلاه برداری از اسمه شما حالا من نمی دونم ایا شما توی این مدت 6 ماه متوجه نشدید من که شک دارم هرچی باشه شما 5 سال سابقه درخشان دارید من به جای شما باشم همین الان اقدام می کنم جدی میگم حیفه به خدا
تورو خدا بازی پارازید ایو1و 2 رو به من بدبد یا ادرس بدید

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بزتیم دزد کلاهبردار مرگ بر تو باد :cheesygri

قراره pes 2010 رو هم رو سه تا dvd بدن بیرون:mad:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
بزتیم دزد کلاهبردار مرگ بر تو باد :cheesygri

قراره pes 2010 رو هم رو سه تا dvd بدن بیرون:mad:
بابا نگو خونه منو به جوش اووردی!!!!!!!:mad:
منبع حرفتون کجاست؟
اینا به مشتری در حد مرغ هم احترام نمیزارن!!!!!!!!!!ماشالا مزه 3 تا dvd رفته زیره زبونشون حال کردن با این موضوع !:eek:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
منبع حرفتون کجاست؟
اینا به مشتری در حد مرغ هم احترام نمیزارن!!!!!!!!!!ماشالا مزه 3 تا dvd رفته زیره زبونشون حال کردن با این موضوع !:eek:
حداقل مرغ دار ها برای مرغ هاشون موسیقی پخش می کنن
ولی این ها دمو پاک می کنن
ستاپ دستکاری می کنن
روی دیسک نا مرغوب هم می زنن

راستی این وست گیم توی قم هم نمایندگی داره؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
]
راستی این وست گیم توی قم هم نمایندگی داره؟

از فاکتور قلابی بویز تیم که به دسته من بود نه

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
نیازی به این همه بحث و جدل نیست. هرکی فکر میکنه نسخه های بزتیم مشکل نداره بره Mini Ninjas ـی که اینا ستاپشو دستکاری کردن رو بگیره و اگه تونست وارد بازی بشه من یه بهش جایزه میدن. (البته تمام بازیهاشون مشکل دارن ولی Mini Ninjas چون الان تو اکثر مغازه ها هستش رو گفتم.)
اینا میان از فایل های بازی کم میکنن و به جای اینکه حجم بازی بیاد پایین و تعداد DVD ها متناسب با حجم کم بشه، برعکس زیاد میشه!!!
من هر چی فکر کردم نتونستم دلیل منطقی برای کار برادران پیدا نکردم جز یه دلیل ::: >>> اینا به مرض Worming دچارن !!!

همین جا هم از همه ی دوستان خواهش میکنم قبل از اینکه میخوان بازی رو بخرن از بزتیم نبودنش اطمینان حاصل کنن(خود من اول از فروشنده میخوام DVD رو روی دستگاه بزاره تا چک کنم) و به همه ی دوستان و آشنایان هم همین اطلاع رسانی رو بکنین.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
نیازی به این همه بحث و جدل نیست. هرکی فکر میکنه نسخه های بزتیم مشکل نداره بره Mini Ninjas ـی که اینا ستاپشو دستکاری کردن رو بگیره و اگه تونست وارد بازی بشه من یه بهش جایزه میدن. (البته تمام بازیهاشون مشکل دارن ولی Mini Ninjas چون الان تو اکثر مغازه ها هستش رو گفتم.)
اینا میان از فایل های بازی کم میکنن و به جای اینکه حجم بازی بیاد پایین و تعداد DVD ها متناسب با حجم کم بشه، برعکس زیاد میشه!!!
من هر چی فکر کردم نتونستم دلیل منطقی برای کار برادران پیدا نکردم جز یه دلیل ::: >>> اینا به مرض Worming دچارن !!!

همین جا هم از همه ی دوستان خواهش میکنم قبل از اینکه میخوان بازی رو بخرن از بزتیم نبودنش اطمینان حاصل کنن(خود من اول از فروشنده میخوام DVD رو روی دستگاه بزاره تا چک کنم) و به همه ی دوستان و آشنایان هم همین اطلاع رسانی رو بکنین.
mini ninjas رو من از بز تیم نگرفتیم بسیار بسیار بسیار راحت نصب و اجرا و تمام کردم و بسی لذت بردم!:p
منم که دیگه زدم بیرون از این گروه یه جا پیدا کردم که تمام بازیاش سالمه!!!!:cheesygri

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
منبع حرفتون کجاست؟

یکی از مغازه دارا که بازیهای بزنشان رو میاره اینو گفت و همچین با آب و تاب میگفت رو سه تا دی وی دیه و گرافیک خوفی داره :eek:که جلوی مشتریاش زدم تو حالش و مشتریشو پروندم:biggrin1:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
فقط بلدی نقل کنی همین اقای مهربون من گفتم به من گفتن اگه بازی مشکل دار بود پس نگیر یعنی اگه نصب شد دیگه ولش کن به ما ربطی نداره که جواب میده یا نه من دیدم توی این سایت زیاد میام میرم و مطلب های زیادی از این سایت یاد میگیرم گفتم نامردی که بیام ببینم کسی از این شرکت راضی نیست و لی من دارم عنواناشو می فروشم یه ذره فکر کنی می فهمی من چی گفتم یه صفحه برو عقب اون مطلب های که دادمو نقل کن خالی بندم خودتی بلا :boxing:

اوه شت! مثل اینکه کلا شما تو یه وادی دیگه سیر میکنی!

من البته نیازی نمیبینم که سلول‌های مغزمو به کار بندازم تا ببینم چی میگی شما.چون اصلا حرفی نمیزنی! شما چندین پست در دفاع از این شرکت دادی و بعد اومدی اون حرفو زدی و کلی آدرس چرت دادی ...
بعد‌تر هم خودتو کشیدی کنار.

حالا سوای این حرفا.اصلا شما درست میگی.و شما بی تقصیری و دیگه با این شرکت کار نمیکنی.خب این چه ربطی به ما داره؟مگه همه تو تهرانن که بیان و از شمای با وجدان بخرن؟این اصلا مشکل رو حل نمیکنه!
پ.ن:من کلی سعی میکنم که اون گفته‌ی شما مبنی بر"از این به بعد بازی‌های این شرکت اصلاح میشن" رو به خاطر نیارم و بتونم درست پست بدم!
بلا هم خودتی داداش.من تو مود شوخی نیستم :smile:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر