اخرین اخبار هک برای کنسول PS5

bazikhorak

کاربر سایت
Apr 10, 2012
13
با اپدیت 7.20 در ps5 , باگهای اکسپلویت که توسط cturt در دسترس قرار گرفته بود، پچ شد.
این به معنی امکان کار کردن روی اکسپلویت و بیشتر از اون رو توسط دولوپرها داره

@newsjailbreakps4ps5

Attachments

• هک.jpg
    هک.jpg
    45.7 KB · مشاهده: 42

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
Alireza.jpg
Alireza.jpg
فعلا اسلیرز و چندی از دولوپرها هر چن به تنهایی اما میتونه در اینده نزدیک برای کنسول ps5 و جیلبریکش مفید باشه...
جهت اگاهی و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه بشه
(release) PS5 Decrypted game dumps now possible - Wololo.net

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
OK LET'S GO!

PlayStation Hacker FLAT_Z ادعا می کند که وی به پردازنده Secure Platform PS5 (PSP) دسترسی پیدا کرده است. این بدان معناست که او به بیشتر کلیدهای رمزگشایی در کنسول دسترسی دارد. هکر همچنین تأیید کرد که از Hypervisor بهره برداری دارد و افزود: کل زنجیره از طریق نرم افزار (بدون هک سخت افزاری) از طریق یک بازی PS4 مبتنی بر دیسک ایجاد شده است. هیچ جزئیاتی در مورد این سیستم عامل ارائه نشده است ، و هیچ طرحی برای انتشار زنجیره بهره برداری اعلام نشده است.

Zecoxao اظهار داشت که FLAT_Z اکنون به تمام کلیدهای رمزگشایی PS5 دسترسی دارد. دسترسی به کلیدها حداقل به معنای امکان رمزگشایی پرونده های سیستم عامل و پرونده های بازی است. این حداقل می تواند مفید باشد ، برای هکرهایی که به دنبال مهندسی جدیدترین و بهترین به روزرسانی های سیستم عامل هستند تا به دنبال آسیب پذیری های بیشتری باشند.

[It seems that the hardest part was blown off the path.
به نظر می رسد که سخت ترین قسمت از مسیر منفجر شده است!!!]

به طور کلی ، تضمین نمی شود که FLAT_Z هر چیزی را آزاد کند. برخی معتقدند که او همان استثماری را پیدا کرده و از آن استفاده کرده است که Fail0Verflow تقریباً 2 سال پیش استفاده داشته. آنها چیزی منتشر نکرده اند ، و FLAT_Z اظهار نکرده است که او قصد دارد آزاد شود.

مگر اینکه هکر قصد دارد یافته های خود را منتشر کند ، این در حال حاضر به معنای کاربر نهایی نیست ، اگرچه به نظر می رسد اگر شما یک نسخه دیسک (سیستم عامل کم) PS5 دارید ، از همه چیز بهتری برخوردار هستید.

با این حال ، از طرف دیگر ، تعداد فزاینده ای از هکرهای PS5 معتقدند که FPKG ها (یا معادل آن) می توانند بدون بهره برداری از Hypervisor در PS5 قابل دستیابی باشند. این بدان معناست که (بازی های PS4 مطمئناً ، PS5 کمتر احتمال دارد) piracy could می تواند از نظر تئوری چیزی با سوء استفاده از هسته PS5 موجود باشد ، اگرچه هیچ کس تاکنون چیزی در این جهت منتشر نکرده است.
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
OK LET'S GO!

PlayStation Hacker FLAT_Z ادعا می کند که وی به پردازنده Secure Platform PS5 (PSP) دسترسی پیدا کرده است. این بدان معناست که او به بیشتر کلیدهای رمزگشایی در کنسول دسترسی دارد. هکر همچنین تأیید کرد که از Hypervisor بهره برداری دارد و افزود: کل زنجیره از طریق نرم افزار (بدون هک سخت افزاری) از طریق یک بازی PS4 مبتنی بر دیسک ایجاد شده است. هیچ جزئیاتی در مورد این سیستم عامل ارائه نشده است ، و هیچ طرحی برای انتشار زنجیره بهره برداری اعلام نشده است.

Zecoxao اظهار داشت که FLAT_Z اکنون به تمام کلیدهای رمزگشایی PS5 دسترسی دارد. دسترسی به کلیدها حداقل به معنای امکان رمزگشایی پرونده های سیستم عامل و پرونده های بازی است. این حداقل می تواند مفید باشد ، برای هکرهایی که به دنبال مهندسی جدیدترین و بهترین به روزرسانی های سیستم عامل هستند تا به دنبال آسیب پذیری های بیشتری باشند.

[It seems that the hardest part was blown off the path.
به نظر می رسد که سخت ترین قسمت از مسیر منفجر شده است!!!]

به طور کلی ، تضمین نمی شود که FLAT_Z هر چیزی را آزاد کند. برخی معتقدند که او همان استثماری را پیدا کرده و از آن استفاده کرده است که Fail0Verflow تقریباً 2 سال پیش استفاده داشته. آنها چیزی منتشر نکرده اند ، و FLAT_Z اظهار نکرده است که او قصد دارد آزاد شود.

مگر اینکه هکر قصد دارد یافته های خود را منتشر کند ، این در حال حاضر به معنای کاربر نهایی نیست ، اگرچه به نظر می رسد اگر شما یک نسخه دیسک (سیستم عامل کم) PS5 دارید ، از همه چیز بهتری برخوردار هستید.

با این حال ، از طرف دیگر ، تعداد فزاینده ای از هکرهای PS5 معتقدند که FPKG ها (یا معادل آن) می توانند بدون بهره برداری از Hypervisor در PS5 قابل دستیابی باشند. این بدان معناست که (بازی های PS4 مطمئناً ، PS5 کمتر احتمال دارد) piracy could می تواند از نظر تئوری چیزی با سوء استفاده از هسته PS5 موجود باشد ، اگرچه هیچ کس تاکنون چیزی در این جهت منتشر نکرده است.
View attachment 302650
علیرضا جان قبلا گفتم به نوبه خودم بازم اینجا بگم دمت گرم بابت بالا نگه داشتن و اطلاع رسانیات بروز میای وقت میزاری واسه Ps4 , 5
فقط یک سوال داشتم ازتون,الان جایی دیگه دیدم اومدن گفتن بصورت فول هکه و دوره کنسول Ps3عه قابلیت داره,درسته این مطلب!!؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
علیرضا جان قبلا گفتم به نوبه خودم بازم اینجا بگم دمت گرم بابت بالا نگه داشتن و اطلاع رسانیات بروز میای وقت میزاری واسه Ps4 , 5
فقط یک سوال داشتم ازتون,الان جایی دیگه دیدم اومدن گفتن بصورت فول هکه و دوره کنسول Ps3عه قابلیت داره,درسته این مطلب!!؟
سلام و درود
لطف دارید شما
حقیقت عین توضیحاتو از زبان خودشون,پستشو گذاشتم ک به صراحت گفتن,هنوز بصورت دقیق مشخص نیست و احتیاج به زمان داره بازم البته همونطور که گفته شد درسته و ادعا کرده خود هکر که به بیشتر کلیدهای رمزگشایی در کنسول دسترسی داره ولی بازم بعضیا مثل زکو اومدن و نظرات خودشون رو طوری دیگه م میشه با توجه به کامنتاشون گفت که بیان کردن,اینم که مثل زمان PS3 بشه رو کسی نمیدونه بازم تکرار شده تو پست قبل,اگر هکر قصد انتشارشو داشته باشه و تضمینی نیست که بخواد اینکارو انجام بده یا خیر و گفتن فعلا چیزی رو منتشر نکردن...!

اما اگر بشه طبق گفته و توضیحات اخر:
یعنی بیشتر FPKG های PS4 بر روی PS5 قابل اجرا خواهند بود البته خود بازیای PS5 رو احتمال کمتری دادن,در کل این خبر بسیار امیدوار کننده س و امکان هر اتفاقی در زمینه هک برای PS5 وجود داره!
ضمن اینکه طبق گفته خودشون (اگرچه به نظر می رسد اگر شما یک نسخه دیسک (سیستم عامل کم) PS5 دارید ، از همه چیز بهتری برخوردار هستید)
اینطور به نظر میرسه همون روش فلو و دیسک رو فریمورای پایین که با این روش قابل دسترسی بودن و قبلا هم در موردش گفته شد همینطور بیشتر سیستم دیسک خور Ps5 تو پوشش اینا خواهند بود.
بازم تا ببینیم چی پیش میاد!

آخرین ویرایش:

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام و درود
لطف دارید شما
حقیقت عین توضیحاتو از زبان خودشون,پستشو گذاشتم ک به صراحت گفتن,هنوز بصورت دقیق مشخص نیست و احتیاج به زمان داره بازم البته همونطور که گفته شد درسته و ادعا کرده خود هکر که به بیشتر کلیدهای رمزگشایی در کنسول دسترسی داره ولی بازم بعضیا مثل زکو اومدن و نظرات خودشون رو طوری دیگه م میشه با توجه به کامنتاشون گفت که بیان کردن,اینم که مثل زمان PS3 بشه رو کسی نمیدونه بازم تکرار شده تو پست قبل,اگر هکر قصد انتشارشو داشته باشه و تضمینی نیست که بخواد اینکارو انجام بده یا خیر و گفتن فعلا چیزی رو منتشر نکردن...!

اما اگر بشه طبق گفته و توضیحات اخر:
یعنی بیشتر FPKG های PS4 بر روی PS5 قابل اجرا خواهند بود البته خود بازیای PS5 رو احتمال کمتری دادن,در کل این خبر بسیار امیدوار کننده س و امکان هر اتفاقی در زمینه هک برای PS5 وجود داره!
ضمن اینکه طبق گفته خودشون (اگرچه به نظر می رسد اگر شما یک نسخه دیسک (سیستم عامل کم) PS5 دارید ، از همه چیز بهتری برخوردار هستید)
اینطور به نظر میرسه همون روش فلو و دیسک رو فریمورای پایین که با این روش قابل دسترسی بودن و قبلا هم در موردش گفته شد همینطور بیشتر سیستم دیسک خور Ps5 تو پوشش اینا خواهند بود.
بازم تا ببینیم چی پیش میاد!
داداش رضا کارش درسته
ولی رضا به نظرم کاستوم فریمور بدن واس 4 احتمال این م هستااا:D

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
داداش رضا کارش درسته
ولی رضا به نظرم کاستوم فریمور بدن واس 4 احتمال این م هستااا:D
ممنون
ببین البته با احترام و اصلا نمیخوام به کسی جسارتی کنم اما من نمیتونم بعضی اوقات درک کنم چرا تا ی خبر گذاشته میشه هر چن که مهمم بوده باشه بعضیا میان یهو اینقدر زود قضاوت و راجبش نتیجه گیری میکنن اینا اومدن توییت شد توسط خود FLAT_Z که ادعا کرده و راجبش گفتیم و بازم تکرار میکنم باید فعلا صبر داشت تا ببینیم چی میشه به هر حال گفته شد در کل این خبر بسیار امیدوار کننده س و امکان هر اتفاقی در زمینه هک برای PS5 وجود داره!حالا این وسط PS4م اینطور ک شما میگی کاستوم بیاد یا دلایل و امکان دیگه رو صبر کنید بزودی معلوم میشه....تصور و امکان با قطعی بودن و شدنش فرق داره!

هر چن توضیح دادیم کاملا راجب

PS5 Jailbreak News Update: Flat_z HV bypass and PSP dumped!​

اما خب همین ویدیو از MODDED WARFARE خیلی عالی توضیحات و همینطور ابهاماتم کامل میشه واسه دوستانی که شاید تا الان ندونن یا بهتر متوجه بشن

بصورت خلاصه در اول ویدیو و اشاره به این روش از Flat_z اکسپلویتی که او میتونه با استفاده از ی فایل ذخیره اصلاح شده برای ی بازی ps4 اجرا کنه و روی ps4 , 5 ظاهرا مانند اخرین فریمور و همونطور که در پست قبل گفته شد کل زنجیره از طریق نرم افزار (بدون هک سخت افزاری) که فقط متعلق به خودشه مثل ی اکسپلویت خصوصی که واسه خودشه و دراختیارشه کار میکنه که بهش اشاره داشتیم ظاهرا Flat_z قصد نداره این اکسپلویت رو افشا کنه ولی ....

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
هر چن توضیح دادیم کاملا راجب

PS5 Jailbreak News Update: Flat_z HV bypass and PSP dumped!​

اما خب همین ویدیو از MODDED WARFARE خیلی عالی توضیحات و همینطور ابهاماتم کامل میشه واسه دوستانی که شاید تا الان ندونن یا بهتر متوجه بشن

بصورت خلاصه در اول ویدیو و اشاره به این روش از Flat_z اکسپلویتی که او میتونه با استفاده از ی فایل ذخیره اصلاح شده برای ی بازی ps4 اجرا کنه و روی ps4 , 5 ظاهرا مانند اخرین فریمور و همونطور که در پست قبل گفته شد کل زنجیره از طریق نرم افزار (بدون هک سخت افزاری) که فقط متعلق به خودشه مثل ی اکسپلویت خصوصی که واسه خودشه و دراختیارشه کار میکنه که بهش اشاره داشتیم ظاهرا Flat_z قصد نداره این اکسپلویت رو افشا کنه ولی ....
دیدمش داداش راست گفتی میگه رو هواس فعلا و معلومم نیست از 2.50 به بعد پچ شده یا نه بعد از روش فلو با دیسکم باید استفاده بشه ...

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
Latest updates on Flat_z’s PS5 Exploit chain
Alireza.jpg

PlayStation Hacker FLAT_Z در اوایل این هفته صحنه هک کردن PS5 را با اشتراک گذاری به PSP PS5 (پردازنده امن پلت فرم) به اشتراک گذاشت ، به این معنی که وی کلیدهای رمزگشایی PS5 را به دست آورده است. اکنون که گرد و غبار حل و فصل شده است ، تأیید شده است که FLAT_Z قصد انتشار این کار را ندارد (یا هر چیزی که دارای حق چاپ است ، بدیهی است) و حتما به این نکته در زیر توجه کنید:
اما او در مورد استفاده از دانش اکتسابی صحبت کرده است تا معادل PS4S FPKG را فراهم کند (بسته های بدون امضا که می توانند نصب شده و بر روی PS5 های هک شده اجرا شود) ، احتمالا کنسول ها با فریمور و ساپورت از 4.03 تا 4.51 از طریق نوشتن با همون روش فلو دیسک و رایتش که قبلا اطلاع رسانی شده بود.

هکر تأیید کرده است که او از سوء استفاده های Hypervisor خود یا هرگونه اطلاعات اختصاصی سونی منتشر نخواهد کرد. وی همچنین اظهار داشت كه روشی كه وی برای دسترسی به پردازنده امن پیدا كرد ، احتمالاً همان است كه سالها پیش توسط FAIL0VERFLOW (و فاش نشده) استفاده شده است.

توسعه دهنده معروف به FLAT_Z با موفقیت دسترسی به خوانده شده به PS5 PSP (پردازنده امنیت پلت فرم) را بدست آورده است ، که حاوی مؤلفه های مهم مانند bootrom and key seeds است. علاوه بر این ، وی تأیید کرد که همچنین یک بهره برداری از Hypervisor ایجاد کرده است.

در حال حاضر FLAT_Z تصمیم گرفته که در این زمان سوء استفاده ها یا اشکالات خود را فاش نکند. با این حال ، با استفاده از دانش به دست آمده از این دستاورد ، وی قصد دارد مهندسی معکوس ماژول های ایمن و سایر اطلاعات مربوطه را انجام دهد. هدف نهایی امکان استفاده از FPKG (PKG های جعلی) در PS5 در آینده است.

در صورت اجازه شرایط ، FLAT_Z قصد دارد یک نوشتن جامع را ارائه دهد که جزئیات اجرای FPKG را برای کنسول PS5 ارائه می دهد. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای این نوشتن وجود ندارد ، زیرا او باید قبل از شروع این تلاش ، سایر تعهدات را در اولویت قرار دهد.(احتمال زیاد کارش تمومه اما در اخر همش اجازس که مهمه بنابراین اینجاس که بالادستا جلوشن)

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
در حال حاضر FLAT_Z تصمیم گرفته که در این زمان سوء استفاده ها یا اشکالات خود را فاش نکند. با این حال ، با استفاده از دانش به دست آمده از این دستاورد ، وی قصد دارد مهندسی معکوس ماژول های ایمن و سایر اطلاعات مربوطه را انجام دهد. هدف نهایی امکان استفاده از FPKG (PKG های جعلی) در PS5 در آینده است.

در صورت اجازه شرایط ، FLAT_Z قصد دارد یک نوشتن جامع را ارائه دهد که جزئیات اجرای FPKG را برای کنسول PS5 ارائه می دهد. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای این نوشتن وجود ندارد ، زیرا او باید قبل از شروع این تلاش ، سایر تعهدات را در اولویت قرار دهد.(احتمال زیاد کارش تمومه اما در اخر همش اجازس که مهمه بنابراین اینجاس که بالادستا جلوشن)
سلام و احترام
همینم خیلی عااالیه حالا اینطور که پستو مطالعه کردم فعلا اجازه نداره و صحبت از هدفش برای امکان استفاده از FPKG (PKG های جعلی) در PS5 برا آینده س,خدا کنه زودتر همینم منتشر کنه به قول شما و با این توضیحات کاره PS5و یکسره کرده و اره سونی لامصب جلوشو گرفته.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام و احترام
همینم خیلی عااالیه حالا اینطور که پستو مطالعه کردم فعلا اجازه نداره و صحبت از هدفش برای امکان استفاده از FPKG (PKG های جعلی) در PS5 برا آینده س,خدا کنه زودتر همینم منتشر کنه به قول شما و با این توضیحات کاره PS5و یکسره کرده و اره سونی لامصب جلوشو گرفته.
سلام و درود
ببیند کلا واسه دوره نسل نهم بی شک این یک اتفاق بسیار خوبه قطعا کاربرا همه خب طبیعتا لذتشو میبرن به قول اون رفیقمون و یا به قول معروف امکان هر ممکن دیگری هم وجود داره اما این وسط درسته ک از همه چیز و علم اینا سر دراوردن دیگه باید مثل خودشون باشی تا به درستی و کامل همه مواردو متوجه بشی ولی مهم نکات و مطالبیه که اینها این وسط با هم ردو بدل میکنن همون پست ویژه این خبر گفته شد و اشاره داشتم زکو اومده ی جور دیگه اظهار داشته و نظرشو بیان کرده:

دلیل حالا خود کاری که هکر بابتش انجام داده وجود پاداشی که میتونه بگیره یا گرفته,فشار سونی بابت حق سکوت داده شده و ...دلایل و احتمالات دیگه
اینطور بیان کرده بعد داره هی تکرار میشه به خاطر وجود اینها هکر امکان انتشار نداره بعلاوه تکرار استفاده از روش فلو بااازم متاسفانه بعضیا با فول هک یا کاستوم فریمور اینو اشتباه میگیرن و اکثرا تو فضای مجازی پر کردن و شاید دیگران گمراه بشن البته که در اخر با توجه به توضیحات موجود توسط خودشون و شواهد میشه اینطور برداشت کرد که کار تمومه ولی همون اهرم فشار از بالا دستا که طبیعی هم میتونه باشه کار رو زمانبر میکنه.بازم اینجا باید صبر داشت و باید ببینیم در اخر چی میشه,هر اتفاقی که بیوفته امیدوارم به نفع همه باشه و لذت ببرن.

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
اینطور بیان کرده بعد داره هی تکرار میشه به خاطر وجود اینها هکر امکان انتشار نداره بعلاوه تکرار استفاده از روش فلو بااازم متاسفانه بعضیا با فول هک یا کاستوم فریمور اینو اشتباه میگیرن و اکثرا تو فضای مجازی پر کردن و شاید دیگران گمراه بشن البته که در اخر با توجه به توضیحات موجود توسط خودشون و شواهد میشه اینطور برداشت کرد که کار تمومه ولی همون اهرم فشار از بالا دستا که طبیعی هم میتونه باشه کار رو زمانبر میکنه.بازم اینجا باید صبر داشت و باید ببینیم در اخر چی میشه,هر اتفاقی که بیوفته امیدوارم به نفع همه باشه و لذت ببرن.
دقیقا,درست میگید شما و قبول دارم بااخره هکرا اول دنبال منفعت کاری خودشونن بعد با اجازه میتونن پابلیک وانتشار بدن این وسط خودش زمانم میبره,گفتین فضای مجازی اصلا اونجا اکثرا هر کسی یه چیزی میگه اگر بری بگی هک کنسول اینطوری میاد,برمیگردن میگن کی گفته اصلا هک میاااد,بگی نمیاد میگن تو موج منفی میدی نمیادش تازه درسته شخصا نمیرسم تمام اینهارو ببینم ولی در حدش بدون اطلاعم جایی نظر نمیدم!!!خلاصه تکلیف مشخص نیست یا اطلاعات دیگری میدن که اصلا از خود اون هکرو برنامه نویسه انگار جلوترن و اینم در نوع خودش عجیبه ولی عادت کردیم طوری شده بعضی از جمع ها بری هر بحثی اعم از ورزشی یا علمی و غیره بیاد خلاصه کم ادم با افکار متفاوت و ضد هم نیستن بگذریم,منم امیدوارم حالا تو زمانش دیرتر یا زودتر بهترین حالتش پیش بیاد و همون هک کاملو بدن,ی تشکرم بابت حوصله و پاسخگویی شما.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دقیقا,درست میگید شما و قبول دارم بااخره هکرا اول دنبال منفعت کاری خودشونن بعد با اجازه میتونن پابلیک وانتشار بدن این وسط خودش زمانم میبره,گفتین فضای مجازی اصلا اونجا اکثرا هر کسی یه چیزی میگه اگر بری بگی هک کنسول اینطوری میاد,برمیگردن میگن کی گفته اصلا هک میاااد,بگی نمیاد میگن تو موج منفی میدی نمیادش تازه درسته شخصا نمیرسم تمام اینهارو ببینم ولی در حدش بدون اطلاعم جایی نظر نمیدم!!!خلاصه تکلیف مشخص نیست یا اطلاعات دیگری میدن که اصلا از خود اون هکرو برنامه نویسه انگار جلوترن و اینم در نوع خودش عجیبه ولی عادت کردیم طوری شده بعضی از جمع ها بری هر بحثی اعم از ورزشی یا علمی و غیره بیاد خلاصه کم ادم با افکار متفاوت و ضد هم نیستن بگذریم,منم امیدوارم حالا تو زمانش دیرتر یا زودتر بهترین حالتش پیش بیاد و همون هک کاملو بدن,ی تشکرم بابت حوصله و پاسخگویی شما.
با احترام
صحبت از منفعت شد این مطلب از یک بنده خدا که اومده و نظر داده هر چن به خبر جدید هک ربطی نداره اما جالب بود واسم گفتم شما و دوستان هم ببینید بله متاسفانه در حال حاضر تصورات اکثرا به ی چیز ختم میشن و به هر حال نمیشه هم ی طرفه قضاوت داشت و نظرم داد روزگار اینطوریه...
Alireza.jpg

من از قدیمیا هستم، من در مورد شما نمیدونم، اما من هکرهایی را که از کشف لذت می بردند و اولین کسانی بودند که یافته های خود را منتشر کردند، Dark ALEX، Geo Hout، Total Noob (The Flow)، Yifan Lu، دلم برای اینها تنگ شده
امروز ما یک دسته از هکرها داریم که تیک تاک هستند(میتونه منظورش وسط باز یا منفعت طلب باشه یا هر چیز دیگ...) و فقط می خواهند خودی نشان دهند و برای کمک به جامعه کمی انجام دهند، انها در یک مبارزه خودخواهانه هستند، یا شکار برای پول در پاداش، انها حتی نباید یافته های خود را گزارش دهند، زیرا انها خودخواه هستند. دلم برای صحنه هک کنسول واقعی تنگ شده است. متاسفم اینگلیش من از گوگل Translation بود.

این هم نظر این رفقیمون فک کنم از وب سایت یا حالا سایت زومجی راجب اتفاقات اخیر هک برای کنسول PS5.(اینکه خوشاله یا ناراحتم قضاوت و تشخیصش با شما :) )
پلی استیشن ۵ هک شد؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر