اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
میفهمم چی میگی. ولی مطمئن باش با دیدار حضوری با وزیر هم حادثه ای رخ نمیده. اگه با رهبر نامه نگاری کنی امکان پیشرفتی هست ولی با وزیر 100% بهت اطمینان میدم که کاری رو پیش نمیبره. چون خرش تو زیر ساخت نمیره!

نامه به شماره بزن. پیرو همون نامه با همون شماره.

من خودم بنا به شرایطی توانایی نامه نگاری ندارم ولی مطمئنم اینطوری جواب میده(حد اقل مطمئن میشی درست میشه یا نه!که میگیر بشی یا نشی) حدود 6 ماه پیش اکانت تو00ییتر ایرانی ها بخاطر شماره نداشتن لاک میشد و نمیشد کاریش کرد. دقیقا سه هفته تنهایی پیگیر قضیه شدم تا نفرات اول ت0یی0تر تا شماره ی ایران اضافه شد. وقتی چند بار صحبت با یه نفر کارساز نمیشه باید بری سراغ بالا دستیش. کاملا جدی میگم چون با زیر ساخت کار کردم و میدونم هیچ ربطی به دولت نداره.

قبول دارم اما شما تویتر رو با روند پیگیری در ایران مقایسه نکن، من فقط شخص وزیر رو در این مورد مسئول می دونم، با علم به اینکه می دونم حتی اطلاعی در مورد ماهیت این مشکل نداشته و هنوز هم نداره و فقط از معاونانش می پرسه "آقا قضیه ی اینا چیه باز؟!"

در مورد پیشنهاد شما هم منظور شما رو کاملا درک می کنم، قبلا هم در مورد دیگه ای با نهاد ریاست جمهوری مکاتبه کردم، اونها هم نامه رو دوباره به ارگان مسول مربوطه ارجاع دادن و فقط پاش پاراف شده، هر چند که پیگیری ویژه کردن و حتی با خودم تماس گرفتن

اما مشکل اینه در این موزد خاص بعید می دونم مسولین غیر دولتی بنا به دلایلی اصولا با رفع مشکلات موافق باشن، چون خودشون آگاهانه محدودیتهایی رو ایجاد کردن که روی پروتکل UDP و پورتهای بازی هم تاثیرگذاشته و تازه تمایل به محدودیت بیشتر هم دارن! براشون مهم هم نیست که مشکل داشته باشیم، از طرفی مشکل جزییات فنی خاصی داره که به جز زیر ساخت و نهادهای دیگه ای که در این مورد دخیل هستن بقیه نمی تونن کاری کنن به جز این که از طریق همین دو گزینه اقدام کنن.

در مورد نامه دادن به مسولان دیگه بهتره کاربران رو ترقیب نکنیم اصلا و از کلمات کلیدی هم استفاده نکنید لطفا!، اگه نتیجه ی عکس بده یا مشکلی برای دوستان ایجاد بشه کسی نمی تونه عواقبش رو به عهده بگیره!

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
کسی صبا نت داره انلاین بازیکنه؟ (تهران ترجیحا) میخوام ببینم وضعیتش چجوریاس؟ پورتاش بسته س؟ پینگش چجوریه؟

من ١٢ مگ دارم. سرعت دانلود ١/٥ مگ بر ثانيه ميگيرم پينگم با خود اكس باكس ١٢٠ هست معمولا و بدون لگ بازي ميكنم تنها مشكل پورت هاشه كه بستس و به انلاين بعضي از بازي ها نميتونم وصل شم و همينطور وارد پارتي چت با خارجي ها نميتونم بشم

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
يعني چي؟ اگه داري ترول ميكني خيلي بيمزه بود

ترول؟؟؟ هه..... نه عزیز من...معنیشو خودت میدونی نیاز به ترول نیست

شما تازه تشریف آوردین تو این تاپیک یه مدت بگذره این طور نوشته ها زیاد میبینی...اون دوست عزیزمون هم گفتش چی زدی و ... تجربه داره درکش میکنم...در ضمن حواسمون هم هست داری از طرف اون دوست عزیز وکالت میکنی.
بحث نت ایران یه چیز تو مایه های بعد چهارم و نظریه ریسمان هستش....کلا بیخیال. مرسی

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
کشور المان طرحی ایجاد کرده که قراره همه کاربران اینترنتش از Speed نت 50 Mg استفاده کنن... توی این خبر اگه بخونید میفهمید که فعلا فقط 70 درصد از کابران اینترنت المان از 50 Mg استفاده میکنن که قراره در سال 2018 به 100 % کل کاربرهای برسه
اگر شما تجربه بازی رو کنسول PS3 و PS4 داشته باشید اونهم با سری بازی Cod بخصوص بازی های مثل Mw3 و .. میفهمید که Kill زدن گیمرهای المانی بسیار سخت و دشواری هست اونهم به دلیل داشتن Ping بدون رقیب در دنیا... وقتی هم با این گیمرها رودرو میشید فکر میکنید با Hack یا Cheat هستن... ولی اینطور نیست سرعت اینترنت این گیمرها نسبتا فوق العاده ست و فقط کشورهای امریکا و کره جنوبی میتونن تا حدودی با این گیمرها رقابت کنن
تفاوت را با ما احساس کنید... کشور جهان سومی که هنوز گیمرهاش با مشکل Login شدن در Psn و xbox live دارند با کشور مدرنیته ای که هیتلر 70 سال پیش اعتقاد به برتری نژادی داشت

2h6vr75.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
*دوستی که صفحه ی پیش پیشنهادی داده بود و من در پاسخ نظر منفی برخی مسولان بیرون از دولت در مورد رفع مشکلات رو متذکر شدم، لطفا به این مطلب و طرز تفکری که دارند توجه کنید و اسپویلر رو هم نقل قول نکنید:

به نقل از تابناک
اینترنت رودخانه‌ای است که جریان‌های مسموم را منتقل می‌کندحج ت‌الاسلام والمسل مین محمدی گلپایگانی در مراسم افتتاح 140 مدرسه بنیاد برک ت با بیان اینکه دشمن در خانه‌های مردم نفوذ کرده است و دارند ارتباط اعضای خانواده را با هم مختل می‌کنند، گفت: در یک خانواده 4، 5 نفری وقتی پدر به منزل می‌آید می‌بیند که فرزندان در گوشه‌ای نشستند و یک گوشی در دستشان است. اینها چه با نسل جوان می‌کنند. دشمن از ابتدا فکر جوان را شکل می‌دهد.محمدی‌گلپایگانی ادامه داد: رییس جمهور آمریکا اخیرا گفته بود ما هرچه از پیشرفت‌ها و امکانات داریم، در اختیار دوستان، متحدان و شرکایمان قرار می‌دهیم به جز یک چیز که هیچ کس را در آن شریک نمی‌کنیم که آن هم اینترنت است. اینترنت رودخانه‌ای است که جریان‌های مسموم را منتقل می‌کند و ان‌شاءالله با فکر بلند مقام معظم رهبری روزی به جایی برسیم که خودمان بتوانیم این جریان را در کشور داشته باشیم.

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
ماها که هیچ کاری از عهدمون بر نمیاد فقط باید منتظر باشیم و امیدوار به اینده که شایده یه ذره به ما جوونا اهمیت بدن

آخرین ویرایش:

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
طبق این خبر وزیر ارتباطات کشور فقط در شبکه های کلوب و تلگرام استفاده میکنن
ايتنا - واعظی: از *****شکن استفاده نمی‌کنم
ایشان از سرعت 512 استفاده میبرند و همینطور بر این سرعت نیز قانع هستن و توضیحاتی هم که خود شما باید بخونید و ایشان از هیچ شبکه اجتماعی خارجی مثل Face-book یا شبکه های مثل توی-تر استفاده نمیکنن و همینطور از شبکه های اجتماعی ایرانی نیاز حمایت میکنن... شبکه های که به دلیل محدودیتی که برای اون ها ایجاد شده و و اکنون وجود خارجی ندارن
و همینطور ایشان نوشته اند که از وضع این اینترنت فعلی هم راضی هستن
در خبر دیگری ايتنا - تلگرام ***** نمی‌شود هم میخونیم که گفته اند برای شبکه Telegram فعلا تصمیمی برای فیل--تر شدن نگرفته اند ولی فیل--ترینگ هوش-مند گسترش بیشتری پیدا خواهد کرد

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
ایشان از سرعت 512 استفاده میبرند و همینطور بر این سرعت نیز قانع هستن و توضیحاتی هم که خود شما باید بخونید و ایشان از هیچ شبکه اجتماعی خارجی مثل Face-book یا شبکه های مثل توی-تر استفاده نمیکنن و همینطور از شبکه های اجتماعی ایرانی نیاز حمایت میکنن... شبکه های که به دلیل محدودیتی که برای اون ها ایجاد شده و و اکنون وجود خارجی ندارن
در خبر دیگری ايتنا - تلگرام ***** نمی‌شود هم میخونیم که گفته اند برای شبکه Telegram فعلا تصمیمی برای فیل--تر شدن نگرفته اند ولی فیل--ترینگ هوش-مند گسترش بیشتری پیدا خواهد کرد

بله اینترنت هیچ مشکلی ندارد بسیار سرعتش مناسب است و از ارزان است اصلا همه چی ارزان است
یعنی وقتی وزیر ارتباطات کشور که به اینترنت 512 بگه خوب دیگه واویلا :d

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد

ما هم دلمون خوشه، پورت UDP کجا بود؟

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
80 درصد مردم ایران نهایت استفادشون از نت یه دو تا عکس باز کردنو یه چته معلومه که پوله زیادی خرج نت نمیکنن برا ما گرونه که هی باید پول حجم برا انلاین دانلود بازی اینا بدیم ولی انور اب نه اکثر ارتباطات تصویری تلویزیون اینترنتی دارن باید براشون ارزون باشه حالا ما هم یه ده سال دیگه شاید مثل الان اونا شدیم

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
متاسفانه چند وقت هست که دوباره نت داغون شد۰تو BF4 لتنسی من میره بالای ۳۰۰ و عملا بازی کردن بی فایده میشه ۰

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
دیگه کم کم باید رسانه های خبری در عرصه بازی از تعطیلی Game در ایران به صورت علنی پرده برداری کنن
نفر قبلی یادمه 3 سال قبل اگه جریانی پیش میومد فوقش Yahoo برای چند یا حداکثر یک هفته به مشکل برخورد میکرد یا بسته میشد ولی این یکی که امده همه چی رو واقعا داغون کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر