اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

m2sd

کاربر سایت
Jan 18, 2009
16
خداییش اینجا این همه مطلب نوشته شده اینهمه مدرک و سند داده شده اصلا فایده هم داره ؟ چه فایده وقتی هیچکس اصلا نگاه نمیکنه !!! من که دیگه روی Xbox one هیچ بازی نمیتونم بکنم افلاین که حال نمیده ، نه فیفا نه مورتال کامبت نه GTA نه Forza هیچی،خداییش اینترنته مملکت رو باید درشو بتون گرفت

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
امروز این مشکل دیگه به اوج رسیده، دیگه کلا به هیچ سروری داخل بتلاگ نمیشه وصل شد چه BF3 چه BF4
زنگ زدم شاتل میگه مشکل سراسریه و حداکثر تا دو ساعت دیگه رفع میشه! -__-

O0o-SAJJ4D-o0O

کاربر سایت
Aug 27, 2015
24
والا اگر اینو از اول جمع می کردن کسی دیگه معتادش نمی شد مشکلی نبود ولی اینا یک اینترنت کیلوبایتی میدن همینو میان هی روش چیز جدید می ذارن باید اینطوری بشه دیگه نشه طبیعی نیست

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
والا اگر اینو از اول جمع می کردن کسی دیگه معتادش نمی شد مشکلی نبود ولی اینا یک اینترنت کیلوبایتی میدن همینو میان هی روش چیز جدید می ذارن باید اینطوری بشه دیگه نشه طبیعی نیست

داداش چقدر اسپم میدی یه دقیقه بشین پست نده ببینیم چه خبر شده!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,651
من از جمعه صبح هر از گاهی این مشکل واسم پیش میاد که PS4 روشن میکنم بعد میرم تو لیست فرندام میزنه a dns has occurred بعد هیچ بازی نمیتونم آنلاین بزنم بعد مثلآ 1 ربع بعد میرم درست میشه وسط بازی آنلاین دوباره این مشکل پیش میاد ولی از بازی پرت نمیشم بیرون ولی نه میتونم پست بفرستم نه پستی که به من فرستاده میشه نه میفهمم نه میتونم بخونم تو لیست دوستا هم نمیتونم برم همین طور صدا ها ی کاربرای تو بازی قطع و وصل میشه ولی میتونم به PS STORE وصل شم TEST هم میگیرم از طریق ‌PS4 همه چی درسته ولی تو ساجست همون A DNS HAS ...... میرم میگه ببین مشکل از یکی از این گزینه هاست
1- ریستارت کن
2- مودم ریستارت کن
3- مودم به روز رسانی کن
4- ممکنه پورتهای tcp / udp (که چندتا آدرس پورت نوشته بود ) بسته باشه
من 1 تا 3 رو امتحان کردم جواب نداد حتی LAN و مستقیم زدم به کنسول فقط میمونه آخرین گزینه که با توجه به اتفاقآت 5 ماه پیش معلومه همین پورتاست
حال من چطوری بفهمونم به ISP که پورتا رو بستین؟

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
اختلال سال 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از...

دوستان انگار پورت هاي پارس انلاين بازه. رفقا كه پارس دارن راحت تو Halo match make ميكنن يا تو GTA ميرن seasion ٢٠-٣٠ نفره و راحت Job جوين ميكنن و كلا گيم هايي كه ما نميتونيم MatchMake كنيم رو وصل ميشن و بازي ميكنن و حتي با خارجيا ميرن تو پارتي كه با هيچ نتي جز پارس انلاين نميشه با خارجيا پارتي رفت بخاطر پورت ها. من پيشنهاد ميكنم پارس بگيريد من كه ١ ماه ديگه ميگيرم واقعا اگه Forza و Rainbow و Halo 5 بياد و پورت ها بسته باشه خيلي داغون ميشم. بايد پارس بگيرم.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,651
دوستان انگار پورت هاي پارس انلاين بازه. رفقا كه پارس دارن راحت تو Halo match make ميكنن يا تو GTA ميرن seasion ٢٠-٣٠ نفره و راحت Job جوين ميكنن و كلا گيم هايي كه ما نميتونيم MatchMake كنيم رو وصل ميشن و بازي ميكنن و حتي با خارجيا ميرن تو پارتي كه با هيچ نتي جز پارس انلاين نميشه با خارجيا پارتي رفت بخاطر پورت ها. من پيشنهاد ميكنم پارس بگيريد من كه ١ ماه ديگه ميگيرم واقعا اگه Forza و Rainbow و Halo 5 بياد و پورت ها بسته باشه خيلي داغون ميشم. بايد پارس بگيرم.
ربطی به ISP ها نداره
وضعیت همینو یهو دیدی فردا پارس آنلاین مشکل خورد بقیه خوب بودن مثه اینکه نوبتیه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,770
نام
فرشید
من از یکنفر شنیدم پارس انلاین و شاتل تنها Isp هستن که اجازه باز کردن پورتاشون رو دارن
پارس آنلاین وضعیتش از این نظر در بین سرویس دهنده های مختلف بهتره، اما اینکه اجازه ی باز کردن پورتها رو داره که بقیه ندارن فکر نمی کنم

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من پارس آنلاین دارم و پورت های udp هم دچار اختلالن. پینگ با 4.2.2.4 شده 110 و تو بعضی بازیا وضعیت خیلی خوبه اما تو بعضی دیگه بعد 2 دقیقه از بازی میندازه بیرون به خاطر udp.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,770
نام
فرشید
این قبیل اختلالات از سمت زیرساخت هست اصن، به سرویس دهنده ها ربطی نداره، اما کیفیت و مسیری که دارن ممکنه فرق کنه

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مشکل از پورت های UDP

- - -ویرایش - - -

اقا فرشید شما با زیرساخت صحبتی کردین تاریخی یا علتی ندادن که چرا اختلال داره ؟
این وضعیت کم و بیش در 2 سال گذشته ادامه داشته و در ادامه نیز خواهد داشت ;)
تا زمانی که سیاست کلی دست اندرکاران اصلی اینترنت ایران کند و بی کیفیت و گران نگاه داشتن این شبکه + پیشرفت قطره چکانی نسبت به باقی دنیا باشه مجبوریم تحمل کنیم. اعتراض معتراض رو هم بزار لب کوزه آبش رو بخور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر