اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
*
*
دوستان صحبتهایی که چند روز پیش مطرح کردم:

و حالا هم خبر موثقی که صحت ادعای من رو مجدد تایید میکنه:

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات: مسدود شدن نرم‌ افزارهای موبایل دست وزارت ارتباطات نیست

دوستان این موضوع خیلی مهم هست، چرا که تلاش برای مسدود کردن این برنامه ها و برنامه های مشابه هست که علت اصلی اختلال مداوم روی شبکه هست و همونطور که گفتم "مسبب این مشکلات وزارت ارتباطات نیست" و مسبب اصلی پنهان ( احتمالا امنیتی) هست و در نتیجه جوابگو هم نیست!! سازمانهای نظارتی هم نمی تونن جلوی این نوع اختلال رو بگیرن، فقط کلمات کلیدی رو ترجیح می دم استفاده نکنم، از این واضح تر باید گفت؟؟؟!

یه همفکری بدید و راهکار معرفی کنید که با این قضیه چجوری باید تعامل کرد و به نتیجه رسید؟!

اقا فرشيد هيچ راهكاري وجود نداره ...
شما كه بايد بهتر خودت اين موضوع رو بدوني

دلايل اش هم اينجا نمي گنجه و نميشه گفت ! اما همه ميدونن

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اقا فرشيد هيچ راهكاري وجود نداره ...
شما كه بايد بهتر خودت اين موضوع رو بدوني

دلايل اش هم اينجا نمي گنجه و نميشه گفت ! اما همه ميدونن

بهترین حالت اینه که نا امید بشیم و وا بدیم، به همون دلایلی که نمیشه گفت!
من اهل پیگیری هستم و در هیچ شرایطی هم منصرف نخواهم شد. اطلاع رسانی خودش یه جور توفیق هست در این گونه موارد، این تاپیک رو هم برای همین راه اندازی کردیم، هر چی مردم بیشتر بدونن، کمتر می تونن در مورد این اختلالات پنهان کاری بکنن.

doippo

کاربر سایت
May 14, 2015
1
متاسفانه بعضی مواقع انقدراذیت کننده میشه آدم مجبور میشه فقط خاموش کنه
یه آشنا دارم می گفت میشه یه جوری دور

آخرین ویرایش:

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
با دونیای بازی از دست اینترنت خدا حافظی کردیم ...
نمیدونم چه فاضیه توی دونیای اینترنت برای پیدا کردن ی فرمول ریاضی باید از 6 تا هینلر افکن و vپیn کوفت درد و... گزشت تا به چیزی که میخوایم برسیم ... آخرش هم که کانکش استیبل هیچ معقه نیست ..
مخابرات هم که چپ و راست میگه میخوام نامحدود رو ور داردم (شایعه بوده یا راسته >؟ ) دیگه هیچی زودتر زبانه رو قوی کنیم ... خدارو شکر سربازی تموم شد پاسپورت آمادس هر معقه بخوام رفتم ... ولی چه کنم وطنم رو دوست دارم

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
اخه بد تر از گيم وايبره كه من با حرف زدن با دوستام استفاده ميكنم اين قدر قطع و وصل ميشه كه پشيمون ميشم !
البته هنوز اسكايپ خوبه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
با دونیای بازی از دست اینترنت خدا حافظی کردیم ...
نمیدونم چه فاضیه توی دونیای اینترنت برای پیدا کردن ی فرمول ریاضی باید از 6 تا هینلر افکن و vپیn کوفت درد و... گزشت تا به چیزی که میخوایم برسیم ... آخرش هم که کانکش استیبل هیچ معقه نیست ..
مخابرات هم که چپ و راست میگه میخوام نامحدود رو ور داردم (شایعه بوده یا راسته >؟ ) دیگه هیچی زودتر زبانه رو قوی کنیم ... خدارو شکر سربازی تموم شد پاسپورت آمادس هر معقه بخوام رفتم ... ولی چه کنم وطنم رو دوست دارم
شما که این همه وطن و دوست داری اون پولی که گذاشتی واسه رفتن و بده من , من هیچ علاقه ی به اینجا ندارم قول میدم برم مغولستان یا کره شمالی که حسادتتون گل نکنه (بازم اونجا شرایط بهتره)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بهترین حالت اینه که نا امید بشیم و وا بدیم، به همون دلایلی که نمیشه گفت!
من اهل پیگیری هستم و در هیچ شرایطی هم منصرف نخواهم شد. اطلاع رسانی خودش یه جور توفیق هست در این گونه موارد، این تاپیک رو هم برای همین راه اندازی کردیم، هر چی مردم بیشتر بدونن، کمتر می تونن در مورد این اختلالات پنهان کاری بکنن.

مطمئنا" پيگيري و تلاش در مورد درست كردن اين مورد كار كاملا" درست و عقلاني ايه اما مشكل از سمت ما نيست مشكل از قسمتي ديگه است كه صحبت كردن باهاشون به خاطر دلايل و مسادلي كه خودشون باهاش درگير هستن يه جورايي مثل اب در هاون كوبيدنه چون از هر طرف كه بكوبيش از سمت ديگه ميره بالا و دوباره برميگرده سر جاي اولش

من تنها اميدي كه براي درست شدن اين مورد دارم اينه كه به طريقي سيستم شون درست شه و فقط اهداف مورد نظرش رو هدف قرار بده و سراغ گيمينگ و سرگرمي يه عده زيادي نره كه خوب اين خودش مبحث كوچيكي نيست و خيلي هم بزرگه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
این ضرر بیشتر برای Isp های خصوصی میشه شرکت های خصوصی که حتی در تهران سرعت 24 MG میدن
هر چند که این 24 MG پینگ جالبی ندارن... از یه طرف هم باعث میشه همه به سمت Isp خود مخابرات برن و این باعث نابودی بخش خصوصی در زمینه اینترنت میشه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان کسی هست شاتل داشته باشه و مشکلی نداشته باشه ؟

دیوانه شدم از بس ISP عوض کردم ، هه خل شدم رفت :laughing::clap::crying1:

آخه خواسته زیادیه بخوام فقط یه دونه فیفا بازی بکنم ؟؟
همه و همه زاه ها رو امتحان کردم

دوستان اگه کسی از شاتل راضیه بگه تا من هم برم بگیرم ، میدونم خیلی ها هم مشکل دارن ، ولی اگه کسی باشه راضی باشه میرم شانسمو امتحان میکنم

MTU شاتل 1492 ـه ؟ دوست ندارم کمتر باشه

و این که میخوام تایم اوت هم نداشته باشه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
مطمئنا" پيگيري و تلاش در مورد درست كردن اين مورد كار كاملا" درست و عقلاني ايه اما مشكل از سمت ما نيست مشكل از قسمتي ديگه است كه صحبت كردن باهاشون به خاطر دلايل و مسادلي كه خودشون باهاش درگير هستن يه جورايي مثل اب در هاون كوبيدنه چون از هر طرف كه بكوبيش از سمت ديگه ميره بالا و دوباره برميگرده سر جاي اولش

من تنها اميدي كه براي درست شدن اين مورد دارم اينه كه به طريقي سيستم شون درست شه و فقط اهداف مورد نظرش رو هدف قرار بده و سراغ گيمينگ و سرگرمي يه عده زيادي نره كه خوب اين خودش مبحث كوچيكي نيست و خيلي هم بزرگه

حالا چه کسی گفته مشکل از سمت ماست؟ معلومه که سالهاس از سمت خودشونه، چند برابر پول یه سرویس با کیفیت اروپایی رو می گیرن ولی همچین سرویسی تحویل می دن.
پیگیری کردن به خاطر این نیست که مشکل از سمت ما بوده، اصلا هم به این ربطی نداره که از کدوم طرف بوده، به این ربط داره که این ماییم که بایدحقمون رو باید نهادینه کنیم تا کیفیت شبکه برای همیشه مطلوب بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر