اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان یه مشکل جدیدی برای من بوجود اومده ، من و دوستم هر دو تو یه منطقه مخابراتی هستیم و از مخابرات سرویس گرفتیم . اصلا نمی تونیم همدیگه رو تو لیست فرند اورجین ببینیم و باهم بازی کنیم . با بقیه می تونیم بازی کنیم ولی با هم نه :| . بنظرتون مشکل از کجاست من نمی دونم چی کار کنم واقعا ...

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
امروز به قدری وضع خراب بود که حد نداشت .... وسط بازی یکی برای تیاد هانتر آقانیم گرفت ( از این موجودات پولداری که بازی بلد نیستن اکانت لول بالا میخرن بدم میاد شدید) هیچی دیگه استیم و دوتا و با کل مخلفاتش کلا" درایور گیم آنیستال شد .... الان هم احساس آرامش میکنم .

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
اقایونی که از شرکت پارس انلاین اینترنت می گیرند لطفا ای پی رو که بهتون میده برید چک کنید ببنید این ای پی از کجا هست الان چند روز هست من این مشکل رو دارم که ای پی از یک شرکت به نام shahrad net company ثبت میشه لطفا چک کنید و همین جا اعلام کنید ببینم این مشکل رو فقط من دارم یا بقیه دوستانی هم که از پارس انلاین سرویس می گیرند وضعیتشون همین هست

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
ما شدیم عروسک دست اینا ! هر بلایی میخوان سر ما میارن
خدایا نجاتمون بده
آرزو به دل میمیرم ! بعد کی میخواد اون دنیا جواب منو بده ؟
البته اگر اون دنیا هم باشه ! اینا پیلترش میکنن

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
میگم نکنه اشکال از psn باشه ؟ برای من کلا تعطیله

از پلتفرم های دیگه چه خبری هست؟
با اندروید و ios هم کمشکل پیدا کرده
استیم به معنای واقعی به فنا رفته حتی نمیشه چت کرد
لایو هم که مثل پی اس ان هست

- - -ویرایش - - -

یه مورد خیلی باحال
ایترنت فارانت اگه اشتباه نگفته باشم در اهواز
اصلا مشکلی با پی اس ان یا استیم نداره
من خودم با نت فارانت تونستم پارتی و چت و همچنین انلاین بازی های gta v و tlou و بتلفیلد با پینگ 120 بزنم
واقعا عالی بود
پس مشکل از پی اس ان نیست

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
از صبح TTL عوض شد و رسما گند زده شد تو این اینترنت
1_2_.JPG
1_3_.JPG
1_4_.JPG
1_5_.JPG
1_1_.JPG

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
هی خدا :(
psn من که رسما رو هواست این از این .
باز خدا رو شکر استیم هست و الان دارم بدون لگ و time out بازی arkham origins رو انلاین میزنم .
ولی :
بتلفیلد رسما نمیتونم بازی کنم لامصبا گند زدن تو نت :| تو هر سرور میرم به سه سوت نمیکشه شوت میشم بیرون :| همش disconect :|
سایتا هم که الان خدا رو شکر با سرعت بیش تر از نور در حال ***** شدن هستن . این *****ینگ هوشمند تو حلق من و همه دوستان ! خدا میدونه چند تا سایت دانلود بازی به صورت درست حسابی سراغ داشتیم رفت رو هوا .
منم تازگی ها میخواستم از بازارسنتر استفاده کنم دیدم ***** شده هر چی لعنت بود خالی کردم رو این کسانی که الکی ***** میکنن :|
سرور های psn هم همین طوری گند زدن بهش با *****ینگ هوشمند ! درخواست هم میدیم جواب هم که نمیدن هیچ رسما میگن بازی نکنی میمیری ؟ :D
دوستان فک کنم نیاز باشه به جهت اعتراض از ایران فرار کنیم :|

اپدیت 2 -----------------------------------

به تجربه ثابت شد لعنت فرستادن بهترین راهه :|
56920183971990803330.png
42945701415125794470.png

:|:|:|:| اینا فک کنم جاسوس دارن تو فروم ما :D

آخرین ویرایش:

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
هی خدا :(
psn من که رسما رو هواست این از این .
باز خدا رو شکر استیم هست و الان دارم بدون لگ و time out بازی arkham origins رو انلاین میزنم .
ولی :
بتلفیلد رسما نمیتونم بازی کنم لامصبا گند زدن تو نت :| تو هر سرور میرم به سه سوت نمیکشه شوت میشم بیرون :| همش disconect :|
سایتا هم که الان خدا رو شکر با سرعت بیش تر از نور در حال ***** شدن هستن . این *****ینگ هوشمند تو حلق من و همه دوستان ! خدا میدونه چند تا سایت دانلود بازی به صورت درست حسابی سراغ داشتیم رفت رو هوا .
منم تازگی ها میخواستم از بازارسنتر استفاده کنم دیدم ***** شده هر چی لعنت بود خالی کردم رو این کسانی که الکی ***** میکنن :|
سرور های psn هم همین طوری گند زدن بهش با *****ینگ هوشمند ! درخواست هم میدیم جواب هم که نمیدن هیچ رسما میگن بازی نکنی میمیری ؟ :D
دوستان فک کنم نیاز باشه به جهت اعتراض از ایران فرار کنیم :|

اپدیت 2 -----------------------------------

به تجربه ثابت شد لعنت فرستادن بهترین راهه :|
56920183971990803330.png
42945701415125794470.png

:|:|:|:| اینا فک کنم جاسوس دارن تو فروم ما :D

واقعا نمیدوتی تستوسترون چیه ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر