اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
بازار سنتر هم از دیروز به رحمت ایزدی پیوست خیلی از سایتا مثل دیجی کالا هم بخش فروش بازی رو برداشتن که ***** نشن

25 فاز دوم ****هوشمند بود یا فاز نهایی؟؟؟

soheil2013

کاربر سایت
Jun 28, 2014
13
اقا دوستان درخواست کردم دوباره گذاشتم
i9j4_bandicam_2015-05-16_00-21-13-002.jpg
[/URL][/IMG]

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اکثر رنج پورت های پروتکل UDP به حدی محدود شده که نه میشه از تورنت دانلود کرد نه میشه درست بازی کرد و نه میشه از اکثر فیل تر شکن های مطرح استفاده کرد. در حال حاضر فقط پورت های HTTPS سالم کار می کنند که به لطف و یاری برادران گمنام به زودی مسدود می شوند و ما رسما تا آخر تابستان 94 وارد فاز نهایی اینترانت می شیم.

به صورت کاملا شیک و مجلسی تحت عنوان فیل ترینگ هوشمند و بهبود وضعیت اینترنت کشور ، اینترنت حلال یا همون اینترنت ملی یا همون اینترانت بشدت محدود شده ی مورد نظر آقایون داره تا ته میره تو پاچمون و فقط گیمر ها این رو زودتر از بقیه متوجه شدند چون استفادشون از اینترنت به خیلی عوامل حساس بود.

الان دیگه رسما باید بگم فقط معجزه می تونه این وضع رو تغییر بده.
یادمه یه بنده خدایی بود اسمش مسعود بود خیلی حرف از برداشته شدن چیزتر میزد خلاصه خیلی شاد بود ، نمیدونم الان کجاست ! ما هرچی بهش میگفتیم مارو مسغره میکرد !
امروز حتی نمیشه PS Store رو باز کرد !

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
اقا من کسی بودم که از درس و کارو دانشگاه میزدم و فقط گیم میزدم روزی 8 تا 14 ساعت !!! تو فیفا 13 14 تو سیزن زیر 100 نفر اول بودم تو کال اف مستر میکردم و امسال که بایه بد بختی پول کنسول و گیم های نسل بعد رو تونستم پرداخت کنم اصلا نمیتونم بازی کنم و به شدت اعصابم تخمی شده اخه چرا رفیق ایرانیم که دیدم تو بازیه و داره بازی میکنه ازش پرسیدم چه جوری رفتی تو گیم گفت چه جوری یعنی چی گفتم کجا زندگی میکنی گفت مراکش اخه چرا باید از مراکش و عرب ها و ترک ها کمتر باشیم وقتی این همه استعداد داریم اخه چرا؟؟؟؟!؟!؟!؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,143
نام
حمید
چرا شیلتر شد ؟
احتمالا چون توی بازار بازی های مثل gta فروخته میشده (اگه همینطور ف یلتر بمونه واسه کسایی که بازی دست دو میخریدن خیلی مشکل ایجاد میشه )
وقتی حتی مسابقات فوتبال هم جنبه ی امنیتی پیدا میکنه دیگه باید فهمید که چقدر از اینترنت میترسن

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یعنی واقعا باید بیخیال بازی آنلاین بشیم؟؟
حتی نمیتونم فکرش ر بکنم یه بتل جدید بیاد من بشیم نگاه کنم؟؟؟
بخدا از صبح یه دست نتونستم bf4 بازی کنم همش لگ پارتی چت هم که بکل نمیشه رفت
تا کجا میخوان این وضع ر ادامه بدن
بنده بخوام برم جهنم کی ر باید ببینم؟
آیا واقعا مشکل کشور ۴ تا سایت ... هست واقعا مشکل ۴ تا بازی انلاین هست؟؟؟

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
دوستان نمیدونم چجوریه ولی من اصن با نتم مشکلی ندارم! نظر دوستان میخونم تعجب میکنم که حتی نمیتونن وارد بازی شن!نت من پیشگامانه ! های وب که کلن خیلیا ازش ناراضین!

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
PSN Down, Douche Squad Taking Credit [Update #2: Back Up, Still Some Issues] PlayStation LifeStyle‎ - 6 hours ago PSN down: PS4 and PS3 hit by fresh outages Express.co.uk‎ - 4 hours ago http://www.google.com/url?sa=t&rct=...ktoHqtuV1_8jongGHU5Nt6Q&bvm=bv.93564037,d.bGg

یعنی الان بقیه کشور ها هم مشکل دارن؟؟:-?
خیلی از دوستان تو لایو هم مشکل دارن که دیگه معلوم میشه مشکل از ماس
کلا نت ما هم رید... ترین نت دنیاست(با تشکر از مسولین)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر