اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
یک تصویر که بیانگر حال و روز اینترنت ماست
uy73_lol.jpg

دوستان جایی میشناسین بشه اعتراض کرد کسی جوابگو باشه؟
اگه میشناسین بگین ...
یا نه باید گیم رو بزاریم کنار همگی حداقل تو این خراب شده

اگه میشناسین بگین ...
کاش فقط گیم بود. ما که همه چی رو کنار گذاشتیم تو این خراب شده. فقط گیمش مونده بود.

اگه میشناسین بگین ...

شما واسه مشکل آلودگی هوا جایی رو میشناسی که پاسخگو باشه؟
واسه مشکل پارازیت ها جایی رو میشناسی که پاسخگو باشه؟
واسه تمام مشکلات مختلف اینترنت طی سال های گذشته کسی رو دیدی پاسخگو باشه؟
و به همین ترتیب واسه تمام مشکلات این خراب شده...

دو روز پینگ میگیرم
با 4.2.2.4 بدون تایم اوت 300
با 8.8.8.8 بدون تایم اوت 130
حیف کنسول دستم نیس یه تست کنم:)

اصلا بحث تایم اوت نیست منم پینگم تایم اوت نداره ولی به شدت توی بازی مشکل دارم.

دیسکانکت بدون دلیل، لگ شدید، وصل نشدن به سرور و ...

اصلا بحث تایم اوت نیست منم پینگم تایم اوت نداره ولی به شدت توی بازی مشکل دارم.

دیسکانکت بدون دلیل، لگ شدید، وصل نشدن به سرور و ...[/QUOTE]

اخه چون دوستان تایم اوت هم زیاد دارن
من دوستم war thunder بازی میکنه میگه صبح ها هیچ مشکلی نداره
نمیدونم والا من خودم مشکل زیاد داشتم

خبر رسیده حتی مسنجرهای مثل K-ik که افراد زیادی هم استفاده نمیکردن هم تعطیل کردن... شما اگه اونجا پیم بدید برای کسی Delivert یا Send نمیشه
اگر این افراد با این همه اتلاف وقت و اتلاف سرمایه ملی اونهم با ابداعات جدید فیل-تر سازی صرف نمیکردن و جای مفید تری استفاده میگردن الان سیاره مریخ جزو مستعمره ایران حساب میشد
ما الان چوب دو دسته از ادم ها رو داریم میخوریم: 1 : فردی که طبق رول هر چند وقت یه بار با وعده های بادکنی برای خودش سیستمی راه میندازه
و اون سیاه پوستی که فکر میکنه با کاغذ بازی میتونه دنیا رو درست کنه...اگر یه هویچ جای اون سیاه پوست بود حداقل اوضاع افرادی که بزرگترین جرمشون زول زدن به مونیتور PC یا کنسول یا گوشی در ایران بود فرق داشت
خوشبخانه سایتی مثل Bazicenter سایت بزرگی هستش که بقیه سایت چنین تاپیک های ندارن چون بیشتر گیمرهای که فکر میکنن Multi جزو جوهره اصلی هر گیمری هست در سایت Bazicenter وجود دارند... بقیه سایت ها هم که تا اونجا خبر داریم بیشتر در حالت خواب به سر میبرن و تبلیغات روی بازی های Single دارند

خوشبخانه سایتی مثل Bazicenter سایت بزرگی هستش که بقیه سایت چنین تاپیک های ندارن چون بیشتر گیمرهای که فکر میکنن Multi جزو جوهره اصلی هر گیمری هست در سایت Bazicenter وجود دارند... بقیه سایت ها هم که تا اونجا خبر داریم بیشتر در حالت خواب به سر میبرن و تبلیغات روی بازی های Single دارند

تازه شما ببین چند درصد از یوزرهای همین فروم تو این تاپیک فعال هستن؟!

- - -ویرایش - - -

اخه چون دوستان تایم اوت هم زیاد دارن
من دوستم war thunder بازی میکنه میگه صبح ها هیچ مشکلی نداره
نمیدونم والا من خودم مشکل زیاد داشتم

در پست های قبلی خیلی ها گفتن که تایم اوت ندارن و حتی از سرویس کاهش پینگ هم استفاده کردن و موثر واقع نشد.

بله ای مشکل ظاهرا خیلیا دارن مشکل از نت ایران که ب معنا واقعی داغون
گندشون بزنن واقعا با این کاراشون

- - -ویرایش - - -

بله ای مشکل ظاهرا خیلیا دارن مشکل از نت ایران که ب معنا واقعی داغون

توی تایپیک PS4 یکی گفته بود همین مشکل رو داشته وقتی ازV'P'N استفاده کرده مشکلش حل شده من که دیگه سراغ TLOU نمیرم باید نزدیک 20 بار امتحان کنی تا به سرور وصل بشه با این وضعیت ف یلترینگ هوشمند این مشکل ممکنه واسه بقیه بازی ها هم پیش بیاد

- - -ویرایش - - -

تازه شما ببین چند درصد از یوزرهای همین فروم تو این تاپیک فعال هستن؟!
متاسفانه گیمر های ایرانی به جای اینکه به وضعیت شخمی نت اعتراض کنن همه ی بحثاشون شده مقایسه ی گرافیک PC و PS4 و فن بوی بازی در آوردن

توی تایپیک PS4 یکی گفته بود همین مشکل رو داشته وقتی ازV'P'N استفاده کرده مشکلش حل شده من که دیگه سراغ TLOU نمیرم باید نزدیک 20 بار امتحان کنی تا به سرور وصل بشه با این وضعیت ف یلترینگ هوشمند این مشکل ممکنه واسه بقیه بازی ها هم پیش بیاد

- - -ویرایش - - -

متاسفانه گیمر های ایرانی به جای اینکه به وضعیت شخمی نت اعتراض کنن همه ی بحثاشون شده مقایسه ی گرافیک PC و PS4 و فن بوی بازی در آوردن

داداش همه میدونن حرف زدن توی اینجا خالی کردنه خودمونه
میخوای بفهمن بابد توی تهران قرار بزارین اعتراض کنین

من ایادانم اگه تهران بودم 100 % پایه بودم برای اعتراض به نت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or