اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
البته بنده اعتقاد دارم که مسئول رنج هایی که باید از زندگی تو این مملکت بکشم، خود من هستم. اگر یک سری اشتباهات رو در زندگیم انجام نداده و زمان رو هدر نداده بودم، تا الان ایران رو ترک کرده بودم.

ولی خب الان هم دیر نشده و میشه تلاش کرد و رفت مثل خیلی های دیگه.

به حرفهای جماعتی هم که با یک سری زد و بند و برای تامین منافع عده ای خاص، به اسم حمایت از تولید داخل تعرفه واردات کامپیوتر و لپ تاپ رو زیاد می کنند و پدر مصرف کننده رو درمیارن، دلخوش نکنید.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
اصلا نمیشه بازی کرد،پینگ داعما در حال نوسانه،دیگه جوری نیس که هر 3-4 دقیقه یه بار در جا بخوره جوری شده که هر 3 ثانیه یه بار در جا میخوره کاراکتر بر میگرده جای اولش،نت دیگه رسما تعطیل شد رفت ! افتضاحه !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,622
اصلا نمیشه بازی کرد،پینگ داعما در حال نوسانه،دیگه جوری نیس که هر 3-4 دقیقه یه بار در جا بخوره جوری شده که هر 3 ثانیه یه بار در جا میخوره کاراکتر بر میگرده جای اولش،نت دیگه رسما تعطیل شد رفت ! افتضاحه !
داستان اینجا اینه مثلآ میخوان بگن خیلی حرفه ین دست به کاری میزنن که کل کشور نابود بشه
مثلآ همین اینترنت اومدن ******* هوشمند و گذاشتن که اصلآ هوشمند نیست زده نت و داغون کرده
یا مثلآ به نظرشون خودرو سازن ماشینی که 10 سال میساختن از 2 سال پیش تاحالا از هر ماشینی یه قطعه گذاشتن روش مثلآ 206 و اوردن سرسیلندر تندر و با گیربکس 405 و شمع سمند قاطعی کردن شده ماشینه جدید
به قول مهران مدیری که میگفت تو یه قسمت حاشیه " یه ترمز دستی و یه بوق بزار رو 4 تا چرخ 20 میلیونه " تیکه به پراید
الان وضعیت اینترنت هم همین طوره یه نرم افزار***** + یه دیکشنری کلمات خارج از میل آقایون بریزید تو یه نرم افزار این میشه ******هوشمند یکی هم میزارن پا دستگاه ماهی 1 تومن بهش میدن هی دکمه قطع و وصل و میزنه

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
وضعیت انقدر داغونه که با کمپ کردن هم نمیتونی کیل بگیری دیگه قشنگ حس میکنی بازیت از بقیه 2ثانیه عقب تره
از عجایب نت ما اینه که تنظیمات کنترلر رو هم عوض کرده روبه جلو boost میکنم میبینم کارکترم میره عقب بازی هم که هر 10 ثانیه یه بار فریز میکنه
اگه تا یه ماه دیگه وضعیت درست نشه دیگه مشخص میشه این قضایا به شیلترینگ هوشمند مربوط میشه و امیدی به تغییر وضعیت نیست چون مسولین خیلی مشخص گفتن که میخوان تو سه ماهه اول سال جاری فاز دوم رو اجرا کنن

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
چقدر جالب اینترنت امروز به صورت بسیار عجیبی استیبل بود .
فردا درست میشه نگران نباشید ی مشکلی توی شبکه بوده امروز استیبل بوده فردا هر 2 دقیقه یک بار برای رفاه حال کاربران گیت وی میپره

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
اینجا قر زدن مشکل اینترنت حل نمیکنه باید اینجا یکی اعتراضمون ساماندهی کنه و مشکلمون را به گوش هر مسئول مرتبط برسونیم که هر چی تعدادمون بیشتر باشه طبیعتا بهتره

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
امروز انگار بهتره باز برادرا نظر بدن

برای من که بدتر شده، لگ شدید با وجود پینگ ثابت.

- - -ویرایش - - -

وضعیت انقدر داغونه که با کمپ کردن هم نمیتونی کیل بگیری دیگه قشنگ حس میکنی بازیت از بقیه 2ثانیه عقب تره
از عجایب نت ما اینه که تنظیمات کنترلر رو هم عوض کرده روبه جلو boost میکنم میبینم کارکترم میره عقب بازی هم که هر 10 ثانیه یه بار فریز میکنه
اگه تا یه ماه دیگه وضعیت درست نشه دیگه مشخص میشه این قضایا به شیلترینگ هوشمند مربوط میشه و امیدی به تغییر وضعیت نیست چون مسولین خیلی مشخص گفتن که میخوان تو سه ماهه اول سال جاری فاز دوم رو اجرا کنن

اگه تا یه ماه دیگه وضعیت درست نشه؟ در صفحه قبل نوشتم که دوست گرامی، خود پشتیبانی مخابرات به من گفت که به دلیل *****ینگ این مشکلات ایجاد شده، از اول فروردین هم این اتفاق افتاده.

زمانبندیش هم خیلی جالبه، درست از یک روز قبل از عید شروع کردن، نذاشتن مثلا دو ماه قبل یا بعد از عید، درست از اول سال. اینها عیدی هاشون همینطوریه دیگه، از کوزه همان برون تراود که در اوست.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
یعنی فکر میکنن با *****ینگ هوشمندشون چه فرقی تو حال ما ایجاد میشه؟
یعنی پینگمون با سرور خارج میشه60؟غیر ممکنه
یو*تیوب باز میشه؟اونم که غیر ممکنه
نتمون پر سرعت میشه؟این ممکنه اما برعکسش(کم شدن سرعت)
دیگه jitter پینگمون هم که مشخصه
هر 2 دیقه هم نت رو قطع میکنن تا به اینترانت سوق داده شیم
تو ps4 دارم بازی میکنم وسط جون کندن بعد از این همه کار make sure your internet turn on
من :o:-o:((:|
مخابرات >:)
وزار ت :-$
های وب :D:^o

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
کرج اسیاتک با وجود افتضاحی که قبلتر بود یعنی اوجش که ایام عید بود با دردسر وارد بازی میشدیییم! حالا با لگ - اما الان بعد از 10 بار سرور عوض کردن !!!! تا میخواد پروفایلو لود کنه شوت میشه بیرون #:-s

- - -ویرایش - - -

بله فاز دوم *****ینگ هوشمند توسط جناب وزیر کسی که قرار بود مشکلاتمون رو به گوشش برسونیم !؟!؟!؟
http://www.mehrnews.com/news/2477106/در-فاز-دوم-فیلترینگ-هوشمند-هستیم-اجرا-برروی-اینستاگرام

حالا قرار نرم افزارها چی بشه نمیدونم من قشنگگ با سرعت میتونم وصل شم به همین نرم افزار های انتی *****

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
آخه من با این وضعیت چه خاکی بریزم تو سرم؟)x
دلم برای مولتی TLOU تنگ شده:((

n56b5e1zzlcimv6fmdft.jpg

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
الان چند ساله که اینترنت استفاده می کنید ؟ من خودم حدود 12 ساله دارم استفاده می کنم ( الان که حساب کردم دیدم چقدر گذشته ، پیر شدیم رفت :D ) . تو این 12 سال فکر کنم فقط سال اول از اینترنتم راضی بودم اون هم بخاطر اینکه کلا نمی دونستم اینترنت چی هست و سرعت واقعیش چقدر باید باشه . تو بقیه این سالها همیشه ناراحتی و اندوهش با من بوده که چرا تقریبا 90 درصد سایتهایی که بازدید می کنم *****ه ؟ چرا سرعتم هنوز همون سرعتی هست که 7-8 سال پیش هم استفاده می کردم ؟ چرا باید اینجوری باشه ؟ و به این نتیجه رسیدم که مشکل از زیرساخت و مخابرات و شاتل و ... نیست . مشکل از ماست که با وجود این همه مشکل و این قیمت گزاف باز هم هر ماه اینترنتمون رو تمدید می کنیم و فقط همیشه " غر " می زنیم . همیشه هم میگیم همین که باشه خوبه فقط بدترش نکنن .
الان تو این 400 صفحه بگردید چیزی جز ناله و شکایت پیدا نمی کنید . واقعا برای حل مشکل لازم نیست نامه با 12000 امضا تهیه کنیم یا جایی بست بشینیم . فقط لازمه همه برای یه مدت کوتاه اینترنت هامون رو قطع کنیم . میشه خیلی راحت تو این مدت از ایرانسل استفاده کرد که کارهای کوچکمون رو انجام بدیم . دو ماه هم اینترنت نداشته باشیم مشکلی پیش نمیاد . در مقایسه با این همه سال که با بدبختی و محدودیت اینترنت استفاده می کنیم این دو ماه چیزی نیست . ولی حداقل بعدش مطمئن باشید که وضع از اینی که هست بهتر میشه . برای کسی هم قرار نیست مشکلی پیش بیاد .
(دقیقا همین جریان رو با ماشین هم داریم . 30 ساله داریم پژو و پراید سوار میشیم ، تا چراغشو عوض می کنن ذوق می کنیم که یه چیزیشو بهتر کردن غافل از اینکه 10 تا چیز دیگه رو خراب کردن . )

در مجموع نظر من اینه ، تا الان که 400 صفحه پیش رفتیم . اگر 4000 صفحه ی دیگه هم پیش بریم و ناله کنیم نه تنها بهتر نمیشه بلکه اعصاب خودمون هم بهم میریزه و افسردگی می گیریم . به جای اینهمه جک و لطیفه و شایعه هایی که تو وایبر می فرستیم یه قرار جدی بذاریم برای اینکه یه بار و برای همیشه این وضعیت رو درست کنیم . این وضعیت دست خودمونه ، کسی هم جز ما نمی تونه درستش کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر