اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
از دیروز تا الان معلوم نیست چی شده . اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه یا فقط سایتای .ir باز میشن نیمساعت درست میشه بعد دوباره خراب میشه . \شتیبانی هم که در دسترس نیست .یا اصلا به \شتیبانی وصل نمیشه یا باید 80 دقیقه تو صف منتظر وایسم....
یه بازی درست نتونستیم بکنم هیچ دانلودم نمیشه کرد...
مخابرات -تهران
پاشون رفته رو سیم
وردارن درست میشه
منم از مخابرات تهران دارم پکت لاست و دیلی تا دلتون بخواد

دوستان کسی نبود در مورد سوال من اطلاعاتی داشته باشه؟
کسی در مورد مشکلات آنلاین بازی کردن بازی های Xbox One اطلاع داره؟
من تو بازی FIFA15 هیچ مشکلی ندارم. راحت وصل میشم به بازیکنان دیگه و بازی میکنم (البته لگ و delay به کنار)، ولی تو بازی های Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive به هیچ عنوان نمیتونم به سرورهاش وصل بشم و بخش های آنلاینشون رو بازی کنم.
دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن و اگر هم خودمون بچه های دیگه رو add کنیم بعد از چند دقیقه ار بازی پرت میشیم بیرون.
یکی از دوستان (Bahram B) گفت این مشکل مربوط به کسانی هست که از ایران میخوان وصل بشن (چون خودش اینجا نیست و خارج زندگی میکنه و اونجا مشکلی نداره).
حالا میخوام بپرسم کسی اطلاع و راه حلی واسه این مشکل داره؟ مشکل از اینترنت سراسری هست یا مثلا میشه با share کردن "چیز پی ان" روی کنسول این مشکل رو دور زد؟
قابل برطرف شدن هست؟
یا از برکات این مملکت عزیز ـه و باید بسوزیم و بسازیم؟! )x
پیشاپیش ممنون.

معلوم نیس چی شده ؟؟
1 هفته ای میشه ر.... به نت :|
دیگه اعصابمو به هم ریختن
مخابرات گند زده انگاری
یه پینگ خوب داشت که الان اینطوری شده
یکی که میدونه چه خبره یه اطلاع بده
معلوم نیس کی درست شه ؟

چه خبره :| مال من بدون هیتلر شکن دیگه سایت های داخلی رو هم باز نمیکنه یکی بگه چی شده :|
والا اینجوری ندیده بودم ولی شبیه این واسم پیش اومد که با ***** شکن سایت های معمولی بازی میشد ولی با نت معمولی هر صفحه 5 دقیقه طول میکشید اما الان اوکی هستش. (:

اقا تو این مملکت همه چی عادیه داداش....گل و بلبل و همه چی اوکی همه چی ارومه من چقد خوشحالم به به

- - -ویرایش - - -

اقا به یارو خارجی میگم پینگم بالاست تایم اوت دارم ترافیکم تموم شده یارو میگه وات؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هنگ کرد بدبخت هنوز تو هنگه اصلا اصلا تو فرهنگ لغتشون این چیزا تعریف نشده .......هیوای من....

آخرین ویرایش:
اونایی که دوتا 2 بازی میکنن براتون پیش اومده وسط بازی دیسی بشین اما نت وصل باشه بعد هرچی ریکانکت میزنین کاکنکت نمیشه و ارور میده ؟ یکی دو هفته بیشتر وقت ها برام این اتفاق میفته حالا نمیدونم مشکل سرور های دوتای یا از نت ماس ، انقدر آباندان خوردم که کلا میخوام بازی و پاک کنم دیگه اعصاب واسم نمونده

سلام

از دوستان کسی می دونه چطور میشه آی پی سرور بازی رو پیدا کرد؟ یادمه از طریق command prompt باید یک سری دستورات رو اجرا کرد
منم میخوام ip های gta online رو پیدا کنم ولی بلد نیستم.خواهشا اگه دوستان راهی دارن بگن.با تشکر

امروز واسه ایینترنت مغازه با داتک حرف میردم بهون میگم چرا 3g/4g نمیکنینی میگن تا سال 95/96 انحصار اپراتورز موبایل از اون به بعد کم کم راه میفته
یعنی خوشم میاد این مدیران هنوز دست از انحصار بر نمیدارن اون از خودرو اینم از این
اگه قرار بود با انحصار کسی به جای برسه تو بلاد کفر تمام شرکتا رسیده بودن

چند روزه که اینترنت مشکل داره ناجووور
2 روز پیش اصلا سایتی باز نمیشد چه برسه به اینکه بخوام انلاین بازی کنم
ولی الان فقط 3 تا سایت تونستم باز کنم و حتی نرم افزار های بازی مثل origin و steam هم دیگه باز نمیشه
نمیدونم دارن چه غلطی میکنن با اینترنت
اینترنتم مخابرات

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or