اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,109
نام
شایان
اینترنت هر روز بد تر از دیروز مخابرات تهران
فردا میرم مخابرات منطقه ببینم دارن چه ... میخورن قبلا رفتم داد و بی داد راه انداختم و گفتم سرویسم رو پس میدم درست کردن اینترنت رو حالا هم مثل اینکه باید بازم همون کارو کرد

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
چرا اینجا از تاپیک خارج شده؟ بحث در مورد اختلالات پورت UDP هست.
ولی تبدیل شده به تاپیک اطلاع رسانی وضع نت از ISP ها در شهر های مختلف!

snafo

کاربر سایت
Nov 7, 2014
13
نام
احمد
صحبت درباره موضوعی که هیچ کس بهش گوش نمیده چرا باید ادامه پیدا کنه؟ منظورم مسئولینی که قرار بوده گوش کنند...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
چند وقته نت خیلی بی کیفیت شده یعنی سرعت فوق العاده بالا و پایین میشه توی دانلود مشکلی نیست بلکه توی باز کردن صفحات استریم ویدئو فوق العاده ضعیف عمل میکنه
قطع و وصل که بماند

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
سلام
اقا من یه چند وقته یه مشکلی برام پیش اومده باید 30 40 بار امتحان کنم تا بتونم وارد یه بازی بشم همش ارور میده که Your opponent has left the match یا که میزنه unable to join . این مشکل قبلا هم بود ولی مثلا 30 40 بار بازی می کردم یه بار این ارور رو میگرفتم . الان دیگه همش دارم این ارور ها رو می گیرم با فرند لیستام که تو ایران هستند و همیشه با لتنسی سبز بازی می کردم هم که اصلا نمی تونم الان بازی کنم . هر روشی هم که بگید انجام دادم از DMZ و پورت باز کردن بگیر بورو تا هات اسپات کردن نت 3G گوشی رو PS4. اصلا نمیشه . این مشکل بعد از آپدیت آخری که فیفا داد اینجوری شد.
کسی این مشکل رو نداره ؟؟؟احتمالا مشکل از این UDP نیست ؟
ممنون میشم که کمکم کنید.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
بازم مشکلات عجیب غریب اینترنتی شروع شد !
کاهش سرعت ! افزایش پینگ ! و ایندفعه یه مشکل عجیب تر ! بعد از هر ۱۵-۳۰ دقیقه ای که به اینترنت وصل هستم کلا اینترنت قطع میشه و مجورم روی آیکون اینرنت راست کلیک کنم و trouble shoot رو بزنم و بعد اینکه مشکل رو حل میکنه اینترنت دوباره وصل میشه !
قضیه چیه ؟ (گاهی اوقات با انجام این کار هم مشکل حل نمیشه )
41848674972953259635.jpg

Aphotic

کاربر سایت
May 20, 2007
28
نام
Aphotic
City: Tehran

Game: Dota 2

ISP: HiWEB

Error: Warning, Connection Problem, Auto disconnect in 25 Second

چند روز دوباره بد از ۸/۷ ماه دوباره این مشکل پیدا شده...

چندین ماه پیش با پیگیری پیاپی با آی‌اس‌پی مشکل رو با زیرساخت حل کردن به گونه‌ای!

اصلا امکان پذیر نیست بازی کنم...

حتّی نمیتونم بازیها رو Watch کنم

کلا بده کمتر از ۱۰sec DC میده

برنامهٔ FrozenWay رو هم امتحان کردم که Port Opener هست ولی‌ جواب نداد...

پیشنهادی دارین ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر