اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
داداش واقعا اعتراض جواب داد؟؟!!!:d
دمشون گرم
بله، اینطور که به نظر میاد.
واسه زیر ساخت اعتراض محازی فایده نداره واسه اون باید اعتراض خیابونی راه انداخت.

موضوع این نیست که اعتراض مجازی جواب نده، موضوع اینه که وقتی داشتن قضیه اینترانت رو پیش مردم جار میزدن کسی اعتراضی نکرد حالا هم دیگه کار از کار گذشته اگه مثل قضیه پارس آنلاین مخالفاش همون اول بسم ا... شروع میکردن به اینجاها نمیکشید.
همیشه گفتم متاسفانه ما ایرانی ها فقط خودمون رو با مشکلات وفق میدیم جای اینکه مشکل رو برطرف یا بعضا ریشه کن کنیم. این روش همیشه جواب نمیده :)

snafo

کاربر سایت
Nov 7, 2014
13
نام
احمد
سلام بچه ها

اقا يکي کمکم کنه!

من يک 8 يا 9 ماهي هست بخاطر پورت ها نتونستم انلاين بازي کنم !
قبلا تو استيم تيم فورترس چند تا ديگه بازي رو انلاين ميزدم که کلا سرويس شد!!!!

حالا اوضاع چطوره؟ اخه ميخوام تايتان قال :dو چند تا ديگه از بازي ها رو بگيريم! راستي تو مشهدم و از 512 وايمکس ايرانسل استفاده ميکنم(قبل از قطعي ها مشکلي از لحاظ سرعت نداشتم)!!!

والا اینکه کدوم بازی رو بشه بدون دی سی شدن بازی کرد رو فقط میتونی روی شانست حساب کنی...
تازه شانستم مدت زمان داره...

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
عزیز شما چرا واسه انلاین از مخابرات یوزر گرفتی ؟
مخابرات اصلا بدرد psn نمیخوره

???????????????????????????? :scare::scare: از عکس مشخصه که PC هست ... :d

بهترین کیفیت نت کشور مال همین مخابراته به همراه چند تا ISP وایرلس ! :d

آخرین ویرایش:

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
???????????????????????????? :scare::scare: از عکس مشخصه که PC هست ... :d

بهترین کیفیت نت کشور مال همین مخابراته به همراه چند تا ISP وایرلس ! :d
من خودم خوزستانیم و یه زمانی مخابرات بودم
هم با pc و هم با ps3 انلاین میزدم اصلا کیفیت نداشت فقط صبح از 5 الی 8 صبح خوب بود
شما پینگ که بگیری مشخصه
اهواز میشینی ؟

snafo

کاربر سایت
Nov 7, 2014
13
نام
احمد
در جواب سوال جناب NINJA که فرمودن
مخابرات خوزستان ! BF4 ! تاپیک بررسی میشه اصلا ؟

مثل اینکه فعلا فقط در حد 4-5 نفر اونم از روی بیکاری به این تاپیک سر میزنند.

بقیه اساتید یا مهاجرت کردند و دیگه ایران نیستند یا صد البته به خاطر پیگیری و رفع مشکل از طرف مسئولین ذوق مرگ شدن. روحشون متعالی!

آخرین ویرایش:

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
همین الان پینگ به 4.2.2.4 250 ه پینگ به سرور های بتل هم 400-500 ه ، از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد اینجوری شده، زنگ هم زدم گفتند مشکل از زیر ساخته ...
دوستمون راست میگه،انگار مشکل همه حل شده و فقط چند نفر مشکل دارند.

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام بچه ها

اقا يکي کمکم کنه!

من يک 8 يا 9 ماهي هست بخاطر پورت ها نتونستم انلاين بازي کنم !
قبلا تو استيم تيم فورترس چند تا ديگه بازي رو انلاين ميزدم که کلا سرويس شد!!!!

حالا اوضاع چطوره؟ اخه ميخوام تايتان قال :dو چند تا ديگه از بازي ها رو بگيريم! راستي تو مشهدم و از 512 وايمکس ايرانسل استفاده ميکنم(قبل از قطعي ها مشکلي از لحاظ سرعت نداشتم)!!!

والا اینکه کدوم بازی رو بشه بدون دی سی شدن بازی کرد رو فقط میتونی روی شانست حساب کنی...
تازه شانستم مدت زمان داره...

الان پينگ من هم شده 47 واسه سرور 4.2.2.4!!!

اقايون جواب مارو بدين خوشحال ميشم!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,796
نام
فرشید

فعلا مشکل فراتر از اختلالات بازیها هست و کلا از شهریور به اینور کیفیت شبکه ی سراسری افت کرده،توی این شرایط دیگه راهی جز اعتراض به وضعیت بد پهنای باند نیست که اونم مرتب انجام میشه
مشکلات گیمرها و دوستان در سراسر کشور می تونه مربوط به تایم آوت و کمبود پهنای باند سراسری باشه که قول دادن اوضاع بهتر بشه.

از نظر کیفیت شبکه این دو ماه کشور عقب گرد فاحشی داشته
.

ویرایش: وزیر ارتباطات هم وعده ی رفع اختلالات را داد و افزایش نرخ 10 درصدی اخیر را قطعی ندانست!

IMG_2064.jpg

در این عکس مدیر شرکت زیرساخت آقای خسروی که در نمایشگاه تلکام 2014 حضور داشتند هم در سمت چپ وزیر دیده می شود.

منبع

آخرین ویرایش:

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
خوب پس تموم شد رفت هر وقت صحبت از جلوگیری از افزایش قیمت ها میشه دقیقا برعکس گرون میشه ! همین الان خبر رسید دستم مخابرات هفته آینده 7 درصد به تعرفه ها توی استان ما اضافه می کنه ! این نمیتونه اظهار وجود نکنه ما رو راحت بذاره :)

snafo

کاربر سایت
Nov 7, 2014
13
نام
احمد

فعلا مشکل فراتر از اختلالات بازیها هست و کلا از شهریور به اینور کیفیت شبکه ی سراسری افت کرده،توی این شرایط دیگه راهی جز اعتراض به وضعیت بد پهنای باند نیست که اونم مرتب انجام میشه
مشکلات گیمرها و دوستان در سراسر کشور می تونه مربوط به تایم آوت و کمبود پهنای باند سراسری باشه که قول دادن اوضاع بهتر بشه.

از نظر کیفیت شبکه این دو ماه کشور عقب گرد فاحشی داشته
.

ویرایش: وزیر ارتباطات هم وعده ی رفع اختلالات را داد و افزایش نرخ 10 درصدی اخیر را قطعی ندانست!

IMG_2064.jpg

در این عکس مدیر شرکت زیرساخت آقای خسروی که در نمایشگاه تلکام 2014 حضور داشتند هم در سمت چپ وزیر دیده می شود.

منبع

در مورد سرورهای خصوصی WOW هیچ فرقی نمیکنه تایم اوت باشه با پینگ بالا. در هر شرایطی بعد از مدت کوتاهی DC میشیم...

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
وعده بهبود داد؟ خودش خجالت نکشید واقعا؟ من که خجالت کشیدم. ما رو چیز فرض کردن. اخه کجای دنیا سرویسهای حجمیش 5 گیگه؟ ازونور هم حجمی محدوده هم زمانی. خدا تومن پول میدیم فقط استخونه. برای گیم مجبورم سرویس کاهش پینگ بخرم. (بماند که با سرویسم وضعیتم بدتر از اون هزاران نفریه که تو بازی هر روز میبینم) برای نت رفتن مجبورم حجم بخرم ازونور مجبورم ف+ی#لت!ر شکن بخرم. همه اینا رو حساب کنم...اونور یارو cpu میزنه 14 نانومتر ما نت نداریم! اونور برای زندگی تو کرات دیگر تلاش میکنن ما ... دغدغه های ما رو :/

- - -ویرایش - - -

اهان وعده بهبود نداده! فقط رفع اختلالاته. ینی هیچی. عقربه ساعت از 12 ظهر که میگذره پیج هم به زور وا میکنم.

iranmobile

کاربر سایت
Dec 1, 2012
64
نام
reza
با سلام خدمت دوستان الان تو پارس آنلاین دیده که زده بود از 10 آذر سرویسهای شبانه یک سوم میشه یعنی اگه 3 گیگابات دانلود کنی 1 گیگ حساب میکنه واقعا که شورش رو در آوردن دیگه هر روز یی دزدی دیگه اضافه میشه دوستانی که پارس آنلاین دارن من که اگه اینطوری بشه سرویس رو قطع میکنم دوستان هم همین کار رو کنید که شاید این isp ها یی درسی بگیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر