اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من یه مدتی هست دیگه آنلاین بازی نکردم از بس که دیگه تو ذوقمون خورده. ولی الان خیلی وقته من این مشکل رو دارم:

qq6a66smldkinud4qqca.jpg

هم آسیاتک داشتم هم مخابرات هردو همینطورین.

:|
هر موقع این ارور رو میده، مودم رو خاموش و روشن کن درست میشه!

مشکل dc شدن رفع نشده. از isp نیست چون پکت لاس تقریبا 0 هست و یهوی میشه 100 و dc:((

بازم این مسخره بازی شروع شد، اخه ببین نتو دسته چه احمقایی دادن...

اسیاتک، شهید غریبی تهران

دوستان از طرف زیرساخت هست و سراسریه،
فعلا با ریست کردن مودم مشکل رو حل کنید.

امروز ظهر پینگ adsl مخابرات خوزستان به ۹۸ رسید، 4.2.2.4، چجوریه که پینگ می‌شه انقد پایین بیاد ولی نمی‌شه انقد پایین بمونه و چند وقت دیگه دوباره خراب میشه؟

وایمکس مبین‌نت خوزستان تغییری نکرده این چند روزه

آخرین ویرایش:
من که ترکید بتل 15 دقه بیشتر طول بکشه dc میشم. با خاموش روشن کردن هم خوب نمیشه
ایی زیرساخت اییی زیرساخت:((

هر از گاهی باید یادآوری کنم دوستانی که مشکلی در بازیها دارن طبق الگوی پست اول تاپیک اطلاعات بدن که بفهمیم دقیقا چه اتفاقی داره رخ میده و به ماهیت مشکلات بیشتر وقوف داشته باشیم

اینجوری که شما پست میدید نه میشه فهمید مشکل چیه و کدوم کنسول و کدوم بازی، نه میشه مطمئن بود که مشکل از لینک شما یا ترافیک ISP تون نباشه. منم نمی تونم در تماس با مدیریت زیرساخت شرایط رو درست تشریح کنم!

پاسخی که در مورد وضعیت چند روز اخیر گرفتم:

" از جانب زیرساخت نباید مشکلی باشه، با این
حال اطلاع می دم همکاران چک کنند"

هر از گاهی باید یادآوری کنم دوستانی که مشکلی در بازیها دارن طبق الگوی پست اول تاپیک اطلاعات بدن که بفهمیم دقیقا چه اتفاقی داره رخ میده و به ماهیت مشکلات بیشتر وقوف داشته باشیم

اینجوری که شما پست میدید نه میشه فهمید مشکل چیه و کدوم کنسول و کدوم بازی، نه میشه مطمئن بود که مشکل از لینک شما یا ترافیک ISP تون نباشه. منم نمی تونم در تماس با مدیریت زیرساخت شرایط رو درست تشریح کنم!

پاسخی که در مورد وضعیت چند روز اخیر گرفتم:

" از جانب زیرساخت نباید مشکلی باشه، با این
حال اطلاع می دم همکاران چک کنند"

مسله اینه نرم افزاری نیست که بتونم باهاش بدون افت فریم از گیبم فیلم بگیرم. :( یا حداقل پیدا نکردم.

بازی : war thunder
مشکل : در ابتدا هیچ مشکلی نیست ولی ناگهان و به صورت رندوم بین 5 الی 20دقیقه بعد ارتباط یهویی انگار نت قطع میشه. اما بعد اینکه از سرور میاد بیرون کانکشن با مستر سرور هست هنوز اما از گیم میپره بیرون انگاری که نت قطع شه

میگم با فیلم بهتر میشه توضیح داد

مخابرات تهران. هر از گاهی تو بازی league of legends اررور attempting to reconnect میاد هر 15 دقیقه تقریبا. گاهی بعد 20-30 ثانیه دوباره وصل میشه گاهی هم نه. چه پکت لاس مثل تصویر پایین داشته باشم چه نداشته باشم. جز این همیشه هر 10 دقیقه هم به مدت 3-4 ثانیه پینگ میره فضا که باعث شده هر 20-25 مین خود به خود از خیلی از بازیا kick بشم.
.
با 8.8.8.8 هم وضعیت همینه با 50 تا پینگ بیشتر. فک کنم رکورد پکت لاس رو زدم. :d سیستمیه نت این کشور.

مسله اینه نرم افزاری نیست که بتونم باهاش بدون افت فریم از گیبم فیلم بگیرم. :( یا حداقل پیدا نکردم.

بازی : war thunder
مشکل : در ابتدا هیچ مشکلی نیست ولی ناگهان و به صورت رندوم بین 5 الی 20دقیقه بعد ارتباط یهویی انگار نت قطع میشه. اما بعد اینکه از سرور میاد بیرون کانکشن با مستر سرور هست هنوز اما از گیم میپره بیرون انگاری که نت قطع شه

میگم با فیلم بهتر میشه توضیح داد

تا دلت بخواد نرم افزار ضبط فیلم از بازی وجود داره!

اونایی که کارت NVIDIA دارن می تونن از NVIDIA Geforce Experiance استفاده کنن یا از دوستان فعال در تاپیک بازیهای آنلاین مثل بتل 3 و 4 سوال کن.

مخابرات تهران. هر از گاهی تو بازی league of legends اررور attempting to reconnect میاد هر 15 دقیقه تقریبا. گاهی بعد 20-30 ثانیه دوباره وصل میشه گاهی هم نه. چه پکت لاس مثل تصویر پایین داشته باشم چه نداشته باشم. جز این همیشه هر 10 دقیقه هم به مدت 3-4 ثانیه پینگ میره فضا که باعث شده هر 20-25 مین خود به خود از خیلی از بازیا kick بشم.
.
با 8.8.8.8 هم وضعیت همینه با 50 تا پینگ بیشتر. فک کنم رکورد پکت لاس رو زدم. :d سیستمیه نت این کشور.

شما مشکل پینگ بالا و نوسان دار و تایم آوت زیاد داری که مشکل سرویس شما و ترافیک بالا یا ضریب اشتراک بالا هست و به زیرساخت مربوط نمیشه. گریبان ISP رو بگیرید!

شما مشکل پینگ بالا و نوسان دار و تایم آوت زیاد داری که مشکل سرویس شما و ترافیک بالا یا ضریب اشتراک بالا هست و به زیرساخت مربوط نمیشه. گریبان ISP رو بگیرید!

من با سرویس کاهش پینگ پکت لاس ندارم و پینگمم هم حدود 100-110 میشه ولی بازم DC میشم.

دوستان از لینکی که توی امضا قرار دادم برای نصب ابزار مورد نیاز استفاده کنید که خودتون متوجه بشید مشکل از کیفیت لینک هست یا تایم آوت یا خرابی شبکه.

اگرم خواستید گزارش وضعیت بدید از همون ابزار اسکرین شات بگیرید تا بهتر بشه بررسی کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back