اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
الان اعصاب همه خورده میان یه چیزی بهت میگن !! آخه مرد حسابی این تاپیک ماله این سواله!؟ مثل این میمونه بری سوپرمارکت بگی خیار داری! ای زرشک
اعصاب خودمم خورده دارم دیوانه میشم ولی خودم الان دارم با inet امتحان می کنم لگش کمتره قبلاْ که ملت نمیتونستن کاری بکنن میرفتن با وی پی ان و hot spoto این چیزا آنلاین میزدن , الان خودم bf4 میخوام بزنم کلاْ بدون inet به سایتش کانکت نمیشه حتی اما وقتی وصلش می کنم بهتر میشه سوپر مارکت هم خیار نداشته باشه مثه آدم ادرس میده میگه برو از اونجا بگیر نه مثه بعضیا یه دفعه حمله کنن وضعیت هم هرچقدر تخیلی باشه هیچکاری نمیشه کرد برید تو پیج وزیر رو بخونین کامنتا همین فردا پسفرداس به فحش تبدیل بشه و کامنتای پیج وزیر میشه پیج لیونل مسی فیس بوک

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
اعصاب خودمم خورده دارم دیوانه میشم ولی خودم الان دارم با inet امتحان می کنم لگش کمتره قبلاْ که ملت نمیتونستن کاری بکنن میرفتن با وی پی ان و hot spoto این چیزا آنلاین میزدن , الان خودم bf4 میخوام بزنم کلاْ بدون inet به سایتش کانکت نمیشه حتی اما وقتی وصلش می کنم بهتر میشه سوپر مارکت هم خیار نداشته باشه مثه آدم ادرس میده میگه برو از اونجا بگیر نه مثه بعضیا یه دفعه حمله کنن وضعیت هم هرچقدر تخیلی باشه هیچکاری نمیشه کرد برید تو پیج وزیر رو بخونین کامنتا همین فردا پسفرداس به فحش تبدیل بشه و کامنتای پیج وزیر میشه پیج لیونل مسی فیس بوک
ببین ملت ما موجی ان رفیق.. دنبال سرگرمی.. بهت قول میدم اینایی که میرن تو پیج اون مرد به اون خوبی فحش و بد و بیراه میگن گیمر نیستن!! یه مشت آدم الافن که دنبال وقت گذرونی ان.
اینایی که تو چیج مسی دری وری گفتن هم اصالتشو ندارن. چون همونا بعد بازی با بوزنی تو چیج علی رضا حقیقی فحش و چرت و پرت گفتن به اون بدبخت.. باید ندید گرفت اینارو

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
چه کسی دقیقا ؟!
ایشون: :)
جناب وزیر در صفحه کلوپ اعلام کردن
به اطلاع می رساند اختلال جدید در پورت UDP به سیستم game و بازی آنلاین اینترنتی صدمه ای وارد ننموده و سیستم game کاملا باز و قابل استفاده می باشد.

ahmadsipey

کاربر سایت
Jan 31, 2013
32
نام
ahmad
درود بر شرف هرچی ایرانی باغیرت و با اصالت

بابا اونم یه ادمه خدا نیس که مطمئن باشین اونم داره تلاش میکنه ایشاله درست میشه مگه چیز عجیبیه این مشکل تو مملکت ما باید حمایتش کنیم نه با فحش و بدو بیرا خستش کنیم.......دم همتون گرم

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
امروز 4 دست زدم لول مشکلی نبود ولی الان دوباره مشکله اومد!

- - -ویرایش - - -

ببین ملت ما موجی ان رفیق.. دنبال سرگرمی.. بهت قول میدم اینایی که میرن تو پیج اون مرد به اون خوبی فحش و بد و بیراه میگن گیمر نیستن!! یه مشت آدم الافن که دنبال وقت گذرونی ان.
اینایی که تو چیج مسی دری وری گفتن هم اصالتشو ندارن. چون همونا بعد بازی با بوزنی تو چیج علی رضا حقیقی فحش و چرت و پرت گفتن به اون بدبخت.. باید ندید گرفت اینارو

با اینکه من نه تو پیج مسی یا حقیقی یا وزیر فحش ننوشتم. ولی به اینجام رسیده. آخه چرا وزیر یهو میگه 1 روز فیکس میشه بعد دوباره خراب میشه! ما خیلی ملت بدبختی هستیم! نه یه ذره از اروپایی ها یاد گرفتیم که چیزیو خراب نکنیم. نه یه کم از این آمریکای جنوبی ها که اگه خراب شد خوار مادر طرفو ..... کنیم! هیچی کلاً

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
به الله من قبلا رو پینگم خیلی به مردم پوز میدادم تو تایتان فال تو سرورهای اروپا پینگم 90 بود یعنی دو خط بود ! و کلی پوز میدادیم! الان میرم تست میزنم 700 و 800 هستش اخر شب ها و اول صبح مثله ادم میشه قیافش اما بیشتر روز کوفتم شده تازشم!
این پول های حلال رو نمیشه حرام خورد! (بابا یکم وجدان کاری ندارن این همه پول میدیم سرویس درب و داغون میدن ! جایی هم نیست شکایت کنیم مگر رفتیم اون دنیا بریم پیش خدا ازشون شکایت کنیم!
قبلا یک مشکل بود اونم پورت یو دی پی الان شده کندی سرعت و بالا رفتن پینگ و کوفت و زهره مار دیگه!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
دوستان اصلا از اینکه بخوام آیه یاس بخونم،خوشم نمیاد.بار ها و بار ها من تو اون پیج وزیری که ما رو به **** شم حساب نمیکنه رفتم،کامنت دادم،مشکل رو گوش زد کردم ولی ایشون حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون ندادن متاسفانه.من نمیدونم این بی شعورا هدفشون از بالا بردن پینگ تایم دقیقا چیه ولی در این حد میدونم که کامنت دادن توو پیج وزیر فقط وقت تلف کردنه و به هیج جا نمیرسه.من فکر نمیکنم اصن وزیر کاره ای باشه.بیاید بریم سراغ یکی دیگه.منظورم تابناک و بیستو سی و اینا نیس.کسی که واقعا اندازه یه نخود ارزش قاعل باشه و از نت بااارش بشه.دوستان اگه کس دیگه ای هم هست بگن که بریم سراغش تا شاید یه فرجی شد.

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
دوستان اصلا از اینکه بخوام آیه یاس بخونم،خوشم نمیاد.بار ها و بار ها من تو اون پیج وزیری که ما رو به **** شم حساب نمیکنه رفتم،کامنت دادم،مشکل رو گوش زد کردم ولی ایشون حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون ندادن متاسفانه.من نمیدونم این بی شعورا هدفشون از بالا بردن پینگ تایم دقیقا چیه ولی در این حد میدونم که کامنت دادن توو پیج وزیر فقط وقت تلف کردنه و به هیج جا نمیرسه.من فکر نمیکنم اصن وزیر کاره ای باشه.بیاید بریم سراغ یکی دیگه.منظورم تابناک و بیستو سی و اینا نیس.کسی که واقعا اندازه یه نخود ارزش قاعل باشه و از نت بااارش بشه.دوستان اگه کس دیگه ای هم هست بگن که بریم سراغش تا شاید یه فرجی شد.

خارجی میره پول میده وسایل میخره تو بازی از بازی که میکنه بیشتر لذت میبره. اونوقت ما میریم پول میدیم که بتونیم یه دست بازی کنیم. نتیجه ای که من گرفتم: همیشه وقتی یک اتفاقی می افته یک عده صدمه می بینن. تو قضیه اینترنت و مسائل امنیتیو وی PN هم ما ضرر کردیم. نه پسران حاجی ضرر کردن نه اونایی که تو کاره VP ان هستند. یه حتی اونی شخص فرضی که تو اسرائیل نشسته میخواد بیاد ایران رو هک کنه. بعضی وقتا فکر میکنم که کاشکی تو سومالی داشتم از گشنگی میمردم ولی تو اینجا بدنیا نمیومدم. بی دلیل نیست که ایران رتبه 2 بدبخت ترین مردمان جهان رو داره. قضیه ما شده قضیه حیوانات تو داستان قلعه حیوانات. ما حق نداریم هیچ تفریحی داشته باشیم و مثل گوسفند باید کار کنیم صدامونم در نیاد. خود بچه حاجی ها هم بشینن حال کنن. قضیه فقط بحث اینترنت و گیم نیست یه بار اخبار خودمون رو با اخبار دیگر کشور ها مقایسه کنید می فهمید اقشار دیگه مردم هم عین ما بدبختن کسی هم رسیدگی نمیکنه تو بیست و سی چقدر مردم بدبخت رو نشون میده؟ بزار با یه داستان حرفمو تموم کنم: زمستون بود و شاه از کاخ میاد بیرون. شاه (یادم نیست کدوم شاه)خودش سردش میشه و یه نگهبان رو میبینه که داره تو سرما یخ میزنه . ازش میپرسه سخته ، نگهبانه هم میگه آره هوا سرده دارم میمیرم. شاه بهش میگه بزار من برم تو کاخ ، دستور میدم برات کت و لباس و اینا بیارن که یخ نزنی. وقتی که شاه وارد کاخ میشه و گرمای کاخ و قصر و میبینه نگهبان و اینا یادش میره و میره عشق و حالشو بکنه!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
خارجی میره پول میده وسایل میخره تو بازی از بازی که میکنه بیشتر لذت میبره. اونوقت ما میریم پول میدیم که بتونیم یه دست بازی کنیم. نتیجه ای که من گرفتم: همیشه وقتی یک اتفاقی می افته یک عده صدمه می بینن. تو قضیه اینترنت و مسائل امنیتیو وی PN هم ما ضرر کردیم. نه پسران حاجی ضرر کردن نه اونایی که تو کاره VP ان هستند. یه حتی اونی شخص فرضی که تو اسرائیل نشسته میخواد بیاد ایران رو هک کنه. بعضی وقتا فکر میکنم که کاشکی تو سومالی داشتم از گشنگی میمردم ولی تو اینجا بدنیا نمیومدم. بی دلیل نیست که ایران رتبه 2 بدبخت ترین مردمان جهان رو داره. قضیه ما شده قضیه حیوانات تو داستان قلعه حیوانات. ما حق نداریم هیچ تفریحی داشته باشیم و مثل گوسفند باید کار کنیم صدامونم در نیاد. خود بچه حاجی ها هم بشینن حال کنن. قضیه فقط بحث اینترنت و گیم نیست یه بار اخبار خودمون رو با اخبار دیگر کشور ها مقایسه کنید می فهمید اقشار دیگه مردم هم عین ما بدبختن کسی هم رسیدگی نمیکنه تو بیست و سی چقدر مردم بدبخت رو نشون میده؟ بزار با یه داستان حرفمو تموم کنم: زمستون بود و شاه از کاخ میاد بیرون. شاه (یادم نیست کدوم شاه)خودش سردش میشه و یه نگهبان رو میبینه که داره تو سرما یخ میزنه . ازش میپرسه سخته ، نگهبانه هم میگه آره هوا سرده دارم میمیرم. شاه بهش میگه بزار من برم تو کاخ ، دستور میدم برات کت و لباس و اینا بیارن که یخ نزنی. وقتی که شاه وارد کاخ میشه و گرمای کاخ و قصر و میبینه نگهبان و اینا یادش میره و میره عشق و حالشو بکنه!

کاملا داستانش قشنگ بود.آقای x که مصاحبه ش رو با خانم اشتن به صورت hd 1080 توو یوتوب آپلود میکنه،نت اختصاصی خودشو داره بدون چیلتیرنگو راحت بدون دغدغه.فکر بقیه مردم هم نمیکنه.از نظر من وی pn هم خودشون درست میکنن که کنترل بیشتری داشته باشن بر مردم.متاسفانه ما هنوز توو قرون وسطا زندگی میکنیم،الان عصر ارتباطاطه،یک سری آدمه بی عقل اینترنتو فقط وسیله ای برای اغتشاش در جامعه میبینن و از نگاهی امنیتی به اینترنت دارن خودشون بدون *****ینگ از اینترنت لذت کافی رو میبرند.و فقط فقط ما این وسط ضرر میکنیم.
میخوام فرق بازی کردنه یه پلیر خارجی رو با یه پلیر ایرانی مقایسه کنم:
خارجیه میاد کنسول یا پی سی رو روشن میکنه با آرامش تمام میشینه پایه بازی و با خودش میگه امروز میخوام شگفتی خلق کنم،میخوام کاری کنم که کسی تا حالا انجامش نداده باشه.بعدش از گیم پلی ام کلیپ می سازم،بعد آپلودش میکنم توو یوتوب تا کلی اسم در کنم.
حالا یه پلیر بد بخت ایرانی مثه خودم که بخاطر نبود سرگرمی سالم اطرافش رو به بازی آنلاین آورده و از بازی آنلاین به عنوان بخشی از برنامه روزانش نگاه میکنه،با خودش میگه:برم ببینم میتونم یه سرور که پینگش مناسب باشه پیدا کنم و از سرور به دلیل پینگ بالا کیک نشم،میتونم وارد این سرور شم یا پورت ام بستس،آیا میتونم داخل سرور بمونم و dc نشم،لگ و دیلای میزاره آدم بکشم و ... .که آخرشم گند زده میشه به تمام وجودش،نا امید و ناراحت و داغون و عصبی از بازی میاد به دلیل اینکه یه چیزی که بهش میگن نت و همه جایه دنیا آزاده رو نداره چون تو ایران زندگی میکنه !!!
اینا رو به کی باید بگم؟؟؟کی به حرفام گوش میده؟؟؟کی برای حرفام ارزش قاعله ؟؟؟کی مشکلو برطرف میکنه ؟؟؟
حرف آخرم اینکه،بخدا با بازی کردنم امنیت کشورو به خطر نمیندازم.دیگه حرفی ندارم.
دوستان اگه کمی و کاستی هست ببخشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر