اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
کامنت زدنو فراموش نکنید + مشکل پینگ بالا رو هم اضافه کنید.
من دیگه نا امید شدم! این همه کامنت گذاشتیم! اگه الان سنگ هم بود آب میشد! تا الان بیشتر از 20 30 تا کامنت گزاشتم ! خسته شدم! بهتره ول کنیم بریم تو جو مواد مخدر :D
-----------
مشکل از مین 20 به بعد میاد! بازی هم اصلا نمیشه کرد بعدش!

آخرین ویرایش:

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
خیلی داغونه پینگ ،دی سی هم یه موقعی میشه یه موقع نه
پارس آنلاین-نبوت
البته زنگ زدم پینگ رو خیلی بهتر کردن 210 شد و تایم اوت نداره ولی قبل خرابی ها 100-114 بود

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
دوستان خواهشن نا امید نشید تا جایی که میتونید تو پیج وزیر کامنت بزارید بخدا اگه هیچ کاری نکنید و مطمعن بشن صدایی از کسی در نمیاد اختلال udp رو همیشگیش میکنن...

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
بعد 6، 7 ساعت برگشتم پشت میز کامپیوتر ، اومدم یه پینگ بگیرم ببینم چطور شده، دیدم روی 100 هست کلی خوشحال شدم ، بعد دوباره اومدم برای اطمینان پینگ بگیرم که رفت بالای 700 :|
فکر کنم چشمام اشتباه دید دفعه اول :D
کلا خیلی سنگین و رنگین بازی از دستگاه در اوردم :D
تازگی هم که سرور اصلا منو ادم حساب نمی کنه :D، بازی می کنم ولی بعد بازی هیچی حساب نمی شه یا دارم مثل روح میچرخم و ...

آخرین ویرایش:

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
من دیگه نا امید شدم! این همه کامنت گذاشتیم! اگه الان سنگ هم بود آب میشد! تا الان بیشتر از 20 30 تا کامنت گزاشتم ! خسته شدم! بهتره ول کنیم بریم تو جو مواد مخدر :D
-----------
مشکل از مین 20 به بعد میاد! بازی هم اصلا نمیشه کرد بعدش!

رفیق ناامید شدم چیه ؟ تازه اول راهیم دفعه پیش 2 ماه تا جدی شدن مسئله کشش دادن باید جدی باشی و مسئله رو بیخیال نشی چه ناامیدی ...
دوستان ناامیدی معنا نداره خواهش میکنم از کامنت دادن کوتاهی نکنید، من چند ساعتی در روز اصلا به اینترنت دسترسی ندارم متاسفانه نیام ببینم همه دپرسین اگه کوتاه بیاین قشنگ شرایطی فراهم میشه که کش دار بشه موضوع ادامه بدید و همکاری کنید بچه ها، یه خواهش دیگه جان هر کی دوست دارین اون قدر زشت و ناپسند کامنت ندید کی از شدت عصبانیت اونقدر فحش رکیک و ناپسند داده تو پیج وزیر آخه ...

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
یه خواهش دیگه جان هر کی دوست دارین اون قدر زشت و ناپسند کامنت ندید کی از شدت عصبانیت اونقدر فحش رکیک و ناپسند داده تو پیج وزیر آخه ...

این کامنت آخر تو پیج وزیر واقعا ادب و شعور اون شخص می رسونه و خدارو شکر حداقل از ما نیست !! تو این زمینه هیچ وقت فحاشی و خشونت کارساز نبوده و نیست ...!

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
... کی از شدت عصبانیت اونقدر فحش رکیک و ناپسند داده تو پیج وزیر آخه ...

جناب واعــظی هم این رفتارها رو می بینه همه رو جمع میبنده بنام اوباش ! حالا بیا و درستش کن. وضعیت بد سرویس دهی یه طرف بی فرهنگی یه عده هم یه طرف ، گیری کردیم جان شما.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اقاییون چرا نمیرید وقت ملاقات عمومی بگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-b
من که جنوبم کاری جز پیام دادن تو پیج مهندس خان ازم بر نمیاد :(. شما ها که تهرانید همت کنید یه وقت بگیرید برید از نزدیک صحبت کنید ؟؟؟؟؟؟؟:)
نه یگان هست نه ونی نه پلیسی :-s. وقتی با طرف با احترام صحبت کنید مرض داره بلایی سرتون بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o:-)
دنیای مجازی فرق داره با رو در رو صحبت کردن .;;)
به خدا 3 نفرم بشید برید صحبت کنید به یه نتیجه روشنی میرسید #:-s. اگه گفت پس بقیه کجان بگید تو پیجتون اعتراض کردن و ما نماینده اوناییم :d
این کجاش ترس داره نمیدونم والا:-/

DeFalt

کاربر سایت
Jun 29, 2014
14
نام
Reza
باو دهنمون سرویس شد خدایی... چه گناهی کریم که داریم به fk میریم یه ایننترنت داغون هم نمیدن به ما... افغانستان از ما بهتره دیگه شورشو در اوردن حالا دیگه اهمیت هم نمیدن حتما باید با بی فرهنگی باهاشون برخورد بشه تا بفهمن؟؟؟؟:silenced::ziped::ranting:

آخرین ویرایش:

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
قبل این قضایا پینگم 90 هم میشد. دلم خوش بود حداقل یه نت داریم که میشه باهاش بازی کرد الان زیر 250 نمیاد.. دی سی هم که جای خود دارد :-Dنمیدونم تو این جنگل باید دلمون به چی خوش باشه

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
واسه من که مشکل حل شده دوستان.. اما بعضی اوقات Dc میشم که اونم ماله timeout هستش
الان من به یه نتیجه رسیدم... وقتی پینگ واقعا پائینه باید ترسید چون یه بلایی سر نت اوردن.. :D
ولی وقتی بالاس باید فهمید اقلا میشه بدون دق بازی کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر