اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
وزیر محترمتون فرق .... و گوشکوبیده رو نمیدونه !
میگید بازی انلاین , پورت UDP مگه چیزی از این حرفا حالیش میشه ؟ نه خدایی به عکس وزیر با دقت نگاه کنید ببینید طرف میتونه یه مودم config کنه اصلا ...
اینا به اقشار بزرگ و زحمت کش مثل کارگر و فرهنگی پشیزی ارزش قائل نمیشن بعد توقع دارید جواب گوی شما باشن ؟؟؟

باو دیگه اینجوریام نیست! شما از رو عکسش قضاوت کردی، یه نگاهی هم به مدارک تحصیلیش مینداختی :|

نوشته شده توسط [WaRhEaD];3313435:
باو دیگه اینجوریام نیست! شما از رو عکسش قضاوت کردی، یه نگاهی هم به مدارک تحصیلیش مینداختی :|
فعلا ما به تنها چیزی که نگاه میندازیم وعضه اینترنته! الان همه مدرک دارن.

بابا وزیر مرد خوبیه.. طی این 4 روز هم پیگیر بوده .. شما برو ببین کدوم مقام دولتی میاد جواب مردم و بده تو جامعه مجازی.. الان مشکل من و خیلیا که میشناسم چند ساعتی هست که رفع شده ;)

بابا وزیر مرد خوبیه.. طی این 4 روز هم پیگیر بوده .. شما برو ببین کدوم مقام دولتی میاد جواب مردم و بده تو جامعه مجازی.. الان مشکل من و خیلیا که میشناسم چند ساعتی هست که رفع شده ;)
از امروز صبح تا الان من هم مشکلی نداشتم ببینیم تا شب چطور میشه اگر امروز کلا مشکلی پیش نیاد باید واقعا از وزیر تشکر کرد.

درسته من هم ایشون رو قبول دارم و میشناسم ، قصدم طعنه و توهین نبود، اینکه بعد از 4 روز مشکل برطرف شده و ایشون جواب دادند باعث خوشحالیه ! که تابستون به فـــ... نرفته ! :d

امید تو دل همه موج میزنه هاها :d آقا بی ار بی منم یه چکی کنم امیدوارم مشکل برطرف شده باشه.
امید است مشکل برای همیشه برطرف بشه ;)

پ.ن : بقول دوستمون "از نکوهش زیرساخت تو کامنتاتون کوتاهی نکنید" متاسفانه اگه شل بگیریم این زیرساخت باز مشکل ساز میشه.

آقا من الان تست کردم دی سی نشدیم ولی الان 2روزه پینگ منو رفیقام بدجور رفته بالا اصلا دی لی نمیذاره پلی کنیم رو اعصابه :/
داستان این پینگه بالا چیه دیگه ؟

دیروز به اندازه 2 گیگ ترافیک bf4 بازی کردم:d(ساعتش از دستم در رفت) و UDP نگرفتم...ولی نمیدونم با اینکه پینگ ثابت و 100 بود ولی احساس تاخیر میکردم زیاد...عجیب بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or