اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
امروز اومدم چند تا چیز دانلود کنم ترنسفر ریت ام 40 90 بود به جای 250 من اینو باید به کی العان بگم انگار داری نت شبانه استفاده میکنی !!! توی طول روز دیگه دارم منفجر میشم از خوشحالی:d
نه دیگه بازی نه دانلود دفعه بعدی یعنی چی رو میخوان حذف کنند؟؟؟ احتمالا دیگه خط ADSL رو... !!!

Star barefoot

کاربر سایت
May 14, 2014
10
نام
میترا
تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه
دیگه خسته شدم از دست ارور udp در طول روز کلا دوساعت بازی میکنم که اونم همش با این ارور رو به رو میشم
اونایی که مشکل ندارند نتشونو از کجا گرفتن؟؟؟؟؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه
دیگه خسته شدم از دست ارور udp در طول روز کلا دوساعت بازی میکنم که اونم همش با این ارور رو به رو میشم
اونایی که مشکل ندارند نتشونو از کجا گرفتن؟؟؟؟؟

از کره مریخ! الان دیگه دارن دانلود رو هم نابود می کنن بعد گیم آنلاین؟! بی شوخی وضع خیلی خرابه. بهرحال اگه رایتل دارید با اون امتحان کنید رایتلم مشکل داره یانه.
------------------------------------
دوستان گرامی وایرلس دار. وضع شما چطوره ( UDP )

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
من یه مشکل عجیبی یه چند وقته پیدا کردم اینم که با پینگ 87 بازی برام لگ میرنه خیلیایه دیگه هم تویه coh همین مشکلو داشتن.

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
فكر كنم اين عكس همه چيز رو توضيح بده.
untitled.jpg

Star barefoot

کاربر سایت
May 14, 2014
10
نام
میترا
از کره مریخ! الان دیگه دارن دانلود رو هم نابود می کنن بعد گیم آنلاین؟! بی شوخی وضع خیلی خرابه. بهرحال اگه رایتل دارید با اون امتحان کنید رایتلم مشکل داره یانه.
------------------------------------
دوستان گرامی وایرلس دار. وضع شما چطوره ( UDP )

خطم رایتل هست امتحان هم کردم خیلی وضعش افتضاحه

آخرین ویرایش:

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
یه هفته است اینترنت خوزستان مشکل لگ و udp نداره پینگ هم اغلب 150 هست فقط خود اینترنت مدتی کلا دی سی میده از isp برا چند دقیقه هنوز ثبات نداره ولی خیلی خیلی بهتر شده میشه فهمید داری چی بازی میکنی :)

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
دوستان من عذرخواهم که بدون مطالعه پست های پیشین همچین سوالی مطرح میکنم زمان برای مطالعه ندارم.
اما مشکل جالبی برام پیش اومده خواستم ببینم مربوط به وضع این چند وقته نت هست یا خیر ...
به صورت خلاصه :
داشتم با نت کار میکردم یهو دی سی شد، گفتم باز مشکل مخابراتی چیزیه متصل میشم یکم گذشت دیدم دیگه حتی چراغ لینک هم ثابت نمیشه زنگ زدم شرکت گفتم همچین مشکلی دارم گفت الان میتونید متصل شید بدون هیچ توضیحی قطع کرد دیدم آره وصلم یه اس اومد درخواست شما به انجام رسید.
هیچ وقت اس نمی اومد گفتم شاید نت ملی پروژش شروع شده، رفتم یه پینگ به هر سرور ایرانی بود گرفتم دیدم عجب ! حتی به گیت وی خود شرکت هم بالای 50 بازتاب میده در صورتی که قبلا 10 حداکثر 15 بود گفتم عجب نت داخلی ای که دسترسی داخلی ضعیف تر شده ...
مشکل دی سی برطرف نشده ... اما نوسان قبلی پینگم گرفته شده در عوض دسترسی داخلی محدود شده، در هر صورت از یه طرف باید محدود شیم نشه بازی کنی شخص دیگه ای هم به مشکل من دچار شده آیا ؟

کرج-پارس آنلاین

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
خیلی خیلس جالبه من پینگم خیلی خوب شده 100تا 120 شاتل ساری ولی توی dayz جالبه تو بعضی سرور ها دیسی میشیم اونم جالیش اینه که چند تا ایرانی هستیم باهم بازی میکنیم همه باهم هم زمان دیسی. میشیم بعد بعضی سرور ها هم نه لگه نه دیسی خیلی جالبه

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18
دوستان من عذرخواهم که بدون مطالعه پست های پیشین همچین سوالی مطرح میکنم زمان برای مطالعه ندارم.
اما مشکل جالبی برام پیش اومده خواستم ببینم مربوط به وضع این چند وقته نت هست یا خیر ...
به صورت خلاصه :
داشتم با نت کار میکردم یهو دی سی شد، گفتم باز مشکل مخابراتی چیزیه متصل میشم یکم گذشت دیدم دیگه حتی چراغ لینک هم ثابت نمیشه زنگ زدم شرکت گفتم همچین مشکلی دارم گفت الان میتونید متصل شید بدون هیچ توضیحی قطع کرد دیدم آره وصلم یه اس اومد درخواست شما به انجام رسید.
هیچ وقت اس نمی اومد گفتم شاید نت ملی پروژش شروع شده، رفتم یه پینگ به هر سرور ایرانی بود گرفتم دیدم عجب ! حتی به گیت وی خود شرکت هم بالای 50 بازتاب میده در صورتی که قبلا 10 حداکثر 15 بود گفتم عجب نت داخلی ای که دسترسی داخلی ضعیف تر شده ...
مشکل دی سی برطرف نشده ... اما نوسان قبلی پینگم گرفته شده در عوض دسترسی داخلی محدود شده، در هر صورت از یه طرف باید محدود شیم نشه بازی کنی شخص دیگه ای هم به مشکل من دچار شده آیا ؟

کرج-پارس آنلاین
آره منم مشکل تو رو داشتم
کرج -شبدیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر