اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من از صبح هر سایتی بخوام باز میکنه به جز فیسبوق کلا شیلترینگ پوکیده واسه من گفتم شاید ربطی داشته باشه به فایروال و سیستم جدید شیلترینگ و از این حرفا.

من از صبح هر سایتی بخوام باز میکنه به جز فیسبوق کلا شیلترینگ پوکیده واسه من گفتم شاید ربطی داشته باشه به فایروال و سیستم جدید شیلترینگ و از این حرفا.

اگه سیستم قند شکن بسته بشه به همون نسبت هم بازی آنلاین تعطیل میشه این دوتا با هم در ارتباط هستند.

براي منم همين طوره فيس بوق باز ميشد كه تازه بسته شد ولي بقيه جاها كلا بدون شيلتره ولي بازي آنلاين تعطيل شده تايم شديد رفته بالا اينا دارن چيكار ميكنن)x

مخابرات تهران، از امروز صبح مشکلات پورت ها و تایم آوت پینگ حل شده هیچ دیگه هیتلر هم اثری ازش نیست، الان من زندم یا مردم؟
البت فقط منطقه ما اینطوری شده

من چرا با 4.2.2.4 پینگ میگیرم حدود 120 هست بدون time out ولی تو بازی 250-300؟ گاهی هم فریز میشه هیروی من برا چند ثانیه تو lol.
:|
4.2.2.4 که ماله LOL نیست :D
معمولا میشه با 8.8.8.8 پینگ گرفت و فهمید ولی باید با سرور بازی پینگ بگیری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or