اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوست عزیز لطف کن League Of Legends هم امتحان کن ببین مشکل نداری یا فقط دوتا مشکلش حل شده؟
متاسفانه من بازی LOL رو ندارم و تستش واسم هزینه بر هست تا بخوام دانلود کنم و ... ولی چیزای دیگه واسه تست دارم مثل BF3-BF4-DOTA2-KERIO-VP*N haye GAMING که هر کدوم رو طی دو روز گذشته تست کردم مشکلی نداشتند.

آخرین ویرایش:

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18
متاسفانه من بازی LOL رو ندارم و تستش واسم هزینه بر هست تا بخوام دانلود کنم و ... ولی چیزای دیگه واسه تست دارم مثل BF3-BF4-DOTA2-KERIO-VP*N haye GAMING که هر کدوم رو طی دو روز گذشته تست کردم مشکلی نداشتند.
بابا تو دیگه خیلی وضعت خوبه من حتی نمیتونم به ایکس باکس لایو وصل بشم

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
بابا تو دیگه خیلی وضعت خوبه من حتی نمیتونم به ایکس باکس لایو وصل بشم
والا نمی دونم عزیز ، من خودم هیچ کاری نکردم و خودش خود به خود درست شد اصلا مشکلی ندارم الان...شما ها هم انشال... به زودی مشکلتون رفع میشه امیدوار باشید.
وقتی وزیر مملکت داره به کامنت های شماها توجه می کنه و گفته داره پیگیری میشه بدونید گندشون در اومد و دارند افتضاحشون رو جمع و جور می کنند.

دوستان بدون هیچ شوخی و ترول یک راه عملی و کاربردی برای از بین رفتن مشکلات پیدا کردم
تا به حال رو دوتا بازی جواب داده اگه امشب رو سه تا بازی دیگه هم جواب داد همین جا اعلام میکنم
حالا بزن لایک رو
دوست عزیز ما برای این اینترنت مزخرفی که خریداری می کنیم داریم دها و صدها هزار تومان پول پرداخت می کنیم پس باید اینترنت درخور شان و ارزش پولی که پرداخت می کنیم بهمون بدند درسته پیدا کردن روش برای دور زدن این مشکل خیلی خوبه ولی تا کی ؟! الان 2 ماه و نیم هست ملت دارند با این اختلال دست و پنجه نرم می کنند و هیچ کس هم جوابگو نبوده حالا که وزیر بعد از 2 ماه زجر کشیدن به مشکل ما پی برده و قول رسیدگی داده باید تا آخرش وایسیم و مشکل رو برسی و پیگری کنیم تا خدای نکرده در سال های بعد شاهد این موارد نباشیم.

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هم های وب هم مخابرات جفتشون خرابه اه ه)x
آخه چرا میاد میگه درست شده وقتی مشکل هنوز وجود داره
تو فیفا گیر میکنه هر 10 ثانیه
دیگه دیوونه شدیم بخدا
2 ماه و نیمه اینطوریه
خدایااا یعنی چی آخه الان کجاش درست شده که میاد میگه درست شده جناب وزیر

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
هم های وب هم مخابرات جفتشون خرابه اه ه)x
آخه چرا میاد میگه درست شده وقتی مشکل هنوز وجود داره
تو فیفا گیر میکنه هر 10 ثانیه
دیگه دیوونه شدیم بخدا
2 ماه و نیمه اینطوریه
خدایااا یعنی چی آخه الان کجاش درست شده که میاد میگه درست شده جناب وزیر

كمي مهلت بديد و صبر كنيد به اميد خدا براي همه به زودي زود رديف ميشه:)

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
كمي مهلت بديد و صبر كنيد به اميد خدا براي همه به زودي زود رديف ميشه:)

Sent from my HTC Phone using Tapatalk
دادا شما خیلی امیدواری خوشبحالت .. اما دو ماه ما رو اینور اونور کردن الان آخه اومده میگه درست شد .. واقعا کجاش درست شده که ایشون میاد میگه مشکل وجود نداره دیگه ؟؟
به خدا آدم اعصابش به هم میریزه .. یه تفریح رو از ما گرفتن هی میگن امروز فردا .. شک نکن تا آخر این ماه هم تغییر ی نمیکنه این وضعیت .. من بد بین نیستم اما احساس میکنم این صفحه فیکه ..نمیدونم چرا ولی از اون بد افزاری که ایشون گفت خیلی چیزارو میشه حدس زد .. ایشالله که درست شه ولی خدا شاهده ما بازیچه اینا شدیم .. هر وقت بخوان قطع میکنن بعدم یه جواب درست حسابی به یوسر نمیدن فقط میگن دست ما نیست .. به زودی .. از زیر ساخته .. آخه تا کی این جور رفتارا .

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
من هم مشکل DC دارم هنوز اما مقدار زمانش بالارفته . یعنی الان 20 - 30 دقیقه یه بار ارور UDP رو میبینم! امیدوارم بزودی این مشکل به طور کامل حل بشه .

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18
بچه ها freshboy 123 داره تو سایت وزیر میگه همه چیز درست شده!!!!!!!خواهشا یکی بره دهنشو ببنده چون داره به ما میگه گ** نخورید

- - -ویرایش - - -

من هم مشکل DC دارم هنوز اما مقدار زمانش بالارفته . یعنی الان 20 - 30 دقیقه یه بار ارور UDP رو میبینم! امیدوارم بزودی این مشکل به طور کامل حل بشه .

چطوری انتظار داری که حل بشه وقتی که بعضيا تو سایت وزیر دارند چرند مینویسند

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان به کسایی که چرند مینویسند اهمیت ندید...و پست خودتون رو بذارید...این عده فقط دنبال بهم ریختن اعصاب منو شمان نذارید به هدفشون برسن..
من با اینکه مشکلم حل شده ولی تا مشکل هممون حل نشه اروم نمیشم و چند دفعه کامنت زدم که مشکل پا برجاست و حل نشده ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر